דנה רון (39) היא אחת הנשים החזקות בבית האח הגדול. כמה חבל שהחוזק הפנימי שלה לא מתבטא בחוש הסטייל. על אף שהיא מדגמנת גוף חטוב ושווה לכל הדעות ולכל הגילאים, רון בוחרת להלביש אותו לא פעם בפריטי לבוש מיושנים, חסרי טעם, לא מחמיאים והחמור מכל, לא מתאימים לגילה או לשנה הקלנדרית שבה אנו חיות.  למרות שבדרך כלל אנחנו אוהבות אמירה אישית בבגדים, היינו ממליצות להשאיר את העבודה לאנשים שמבינים יותר ממנה. באופנה, בכל מקרה.

כל הדיירים מדברים אחד על השני
לא מחמיא לבעלות חזון כשלך. דנה והסטרפלס

גוף טוב, טעם רע

הליכתה האצילית, כטווס שופע נוצות צבעוניות, עם גב זקוף וחזה מורם (ועוד איזה חזה) מצעידה יום-יום בגדים אחרים. אין ספק שהדיירת הקשוחה הביאה איתה את הגרדרובה העשירה והמדוגמת ביותר מבין כל נבחרת הדיירים. עברו כבר למעלה מ-50 יום ואנחנו עדיין רואים לפעמים הבלחות של פריטים חדשים, שעוד לא נלבשו - בשעה שרוב דיירי הבית ממחזרים בגדים בלי סוף ואף מחליפים ביניהם פריטי לבוש.

סגנון לבוש: מתוקף תפקידה כמפיקת אירועים, דנה חובבת את הז'אנר הייצוגי, סמי-אלגנטי. באופן אישי, אנחנו אוהבות את הסגנון אבל כשהוא מגיע בשילוב מדויק ובמינון נכון. כך למשל, המגפיים שלה מקלקלים לפעמים את המראה הקלאסי.

צבעים מועדפים: לבן, בז', שחור אבל גם צבעים עזים ונועזים, כמו פוקסיה, אדום וסגול.

דנה רון (צילום: רועי ברקוביץ')
שמלות מקסי. מתאים לפיגורה, אך לא לגיל | צילום: רועי ברקוביץ'

גזרות נצחיות: סטרפלס (והרבה!) וא-סימטרי בטופים ושמלות. לא ברור לנו מאיפה היא קיבלה את הרעיון, אבל דנה בטוחה שסטרפלס מחמיא לבעלות מרפסת מפוארת. אנחנו אומרות שלא רק שזה לא מחמיא ונכון, זה גם נראה מגוחך שלא מפסיקים לסדר ולמשוך את פיסת הבד כלפי מעלה.

אין תמונה
אכן, סטרפלס הוא ביג מיסטייק. דנה בעוד לוק טיפוסי

קפיצה להאט-טאב: בגד-הים של דנה, גזרת המונוקיני (שלם בצורת גיטרה), הוא אולי הסממן המשמעותי ביותר המוכיח שדנה היא מסוג הנשים האמיצות ובעלות התעוזה. קשה עדיין להתאושש מהטבילה הראשונה שלה בהאט-טאב, כשחשפה גוף מרטיט וסיליקונים לתפארת מדינת ישראל.  להשלמת המראה הפרובוקטיבי, דנה הלכה על כל הקופה ובחרה אחד מנומר ואחד מוכסף (ח"ח על האומץ).

פריטי לבוש ואקססוריז בולטים: גופיות, שמלות מקסי ושמלות מעל הברך, חצאיות עד הברך בגזרה ישרה (ומחמיאה!), אוברולים, נעלי עקב, מגפיים ומגפונים על עקבים גבוהים, צעיפים וכמובן תכשיטים דומיננטיים, כמו עגילים גדולים ואוסף צמידי חישוק.

חייב לצאת מהארון: שמלות מקסי שנראות כמו מ"אופנת דבורה" בדרום-תל-אביב, שמלות כתף עתיקות, טופים א-סימטריים של תחילת שנות ה-90, מפגע אופנתי כמו שמלת פוקסיה א-סימטרית שמתאימה לבנות 18 ועוד המון. להשאיר רק את חצאיות העיפרון המחמיאות וחולצות השרוולים האלגנטיות. ואת הצעיפים.

אין תמונה
התעוזה החייתית של דנה בהוט-טאב

הצעות ייעול: להאריך דחוף את השיער (לא רוצים גרסה שחרחורת לפינק). הפריזורה היא כל-כך אייטיז ודרומה. להוסיף ללוק משקפי ראייה עם מסגרת שחורה מלבנית, שיהלמו את מראה המורה הסקסית, שלמדנו לאהוב. וכאמור, לשכור את שירותיו של סטייליסט שיבחר עבורך אאוטפיטים נכונים ומחמיאים יותר, שעם נתונים כמו שלך, אין ספק שייראו עלייך מצוין.

עמיר מספר את דנה
חבל, עדיף לך להאריך. עמיר מספר את דנה

בשורה התחתונה: עם נתונים טובים-משופצים כמו שלה, דנה היא הפספוס של העונה מבחינת סגנון לבוש. מפגש בין ישן לחדש מעולם לא נראה רע כל-כך. מצד שני, היא בהחלט דוגמה לאיך אישה צריכה לדאוג למראה שלה ולטיפוח שלה ואנחנו מעריכות אותה על זה.

הכתבה התפרסמה באתר ifeel. לקבלת גיליון במתנה לחצו כאן

>> המחשוף החדש של המפורסמות: מחשוף צד