אין תמונה
איילה, טומי והשרשרת

השרשרת של איילה רשף

פטריוטיות לשמה, או סתם חיבה עמוקה לזהב? לא ברור. מה שכן ברור, שזה שאיילה רשף חורשת גם חורשת על השרשרת החדשה שלה. ולמה לא בעצם? מדובר בפריט די מיוחד - תליון עם גבולות הגזרה של ארץ ישראל, כולל ים המלח והכנרת (וממש לא כולל יהודה ושומרון), שעשוי מזהב 14K. ראינו אותה על צווארה כבר בכמה אירועים, והיא בהחלט תופסת את תשומת הלב. האם איילה רוצה להעביר לנו מסר פוליטי? יכול להיות. אנחנו נהמר ונאמר שהיא סתם אוהבת את הפריט הזה.

איפה קנית: אצל המעצבת איילת צור-מומנטום
כמה עלה לך: 599 שקל.

>> מחפשת תכשיט זהב במחיר יותר סביר? הכנסי לחנות המעצבים
אין תמונה
הסטילטו של לירז. גבוה. ולבן

הנעליים של לירז צ'רכי

התלבטנו ארוכות בקשר לשמלה הלבנה של לירז, שאיתה הגיעה לפרמיירה של הסרט "משחק הוגן". מצד אחד, הגזרה מוצלחת ומחמיאה והגוון עושה לה טוב. אבל משהו בבד הבוהק נראה לנו זול, ומעניק תחושה פלסטיקית ומרצדת בעיניים. עם זאת, צ'רכי עשתה עבודה טובה בטוטאל לוק כשנצמדה לנעל עקב עשויה היטב שנותנת לה גובה ושיק הוליוודי משהו. עקב פסיכי ודקיק שהופך כל רגל לאקזוטית - יש! פיפטואו שובב שנותן הצצה - יש! גוון ורדרד-ניוד שמתכתב עם הטרנד של השנה - יש. ביחד, קיבלנו נעל לתפארת ישראל. בהנחה שאין לך בעיות גב. עם זאת, על אף חיבתנו לנעל, היינו מעדיפות לוותר על הצבע האחיד והתואם מדי בין השמלה לנעליים.
איפה קנית: סטיב מאדן.
כמה עלה לך: מחירה של הנעל 499 שקל, אבל לירז קיבלה 40 אחוז הנחה ורכשה אותה ב-299 שקל בלבד.

אין תמונה
השמלה של מורן. עוד לא חזרה לחנות

השמלה של מורן אטיאס

זה כבר כמה זמן שמורן אטיאס דוהרת על שטיחים אדומים בזכות הסרט החדש שלה "שלושת הימים הבאים", שבו היא מככבת לצד ראסל קרואו, ורק על זה מגיע לה שאפו גדול. אחרי כמה הופעות אופנתיות בהוליווד שנעו בין רע לטוב מינוס, זו התייצבה לפרימיירה של הסרט כאן בארץ והוכיחה שהיא משאירה את הכי טוב לישראל. אטיאס זנחה את השמלה השחורה הקטנה לטובת שמלת ניוד עם נגיעות מוזהבות שמחמיאה לגוון עורה, ומעניקה לה זוהר מבלי לנצוץ יתר על המידה.

במבט ראשון התפעלנו מהיופי הכאילו פשוט של הלוק, מבט ארוך יותר גילה אי אלו פגמים בגזרה, במיוחד באיזור החזה. המחשוף העגול והסגור גורם לחזה להיראות גדול למדי ומעט נפול, אבל בראייה הכללית, ללא ספק מדובר במראה מיוחד שהיא יכולה לאמץ לרד קרפט של אמריקה. מה גם שהשמלה מגיעה גם בשחור, ויכולה להיות נפלאה לחתונה של החברה הכי טובה. בהנחה שיש לך את התקציב לכך.
איפה קנית: אלון ליבנה.
כמה עלה לך:
2,900 שקל. מורן לא רכשה, אלא שאלה, והיא תחזיר את השמלה לחנות בהקדם, כך נמסר לנו. אחרי שתעבור ניקוי יבש, תוכלי גם את ליהנות ממנה.

>> בשבוע שעבר: מאיפה השמלה המתוקה של אלין?

מתה לעשות שופינג ואין לך זמן לצאת מהבית? היכנסי ל styleriver