אין תמונה
קותי שונא, אנחנו דווקא אוהבות. המכנסיים האדומים של יאנה
המכנסיים של יאנה

אמנם קותי לא כל כך מחבב אותם, אבל אנחנו לגמרי בקטע של המכנסיים האדומים והלוהטים של יאנה. הסקיני האלה עושים רק חסד עם הבחורה ומחמיאים לגופה הדקיק, וקותי סתם מבלבל את המוח כשהוא אומר לה שהם משמינים אותה (וגם לו היו משמינים אותה, זה היה בסדר גמור).
יאנה מתהלכת באדום-אדום הזה ברחבי הבית כאילו מדובר בטרנינג חמים, ונראה שנוח לה מאוד. המכנסיים הכניסו צבע לבית והן גם הולמות למדי את האישיות של יאנה, שהעובדה שיש לה סקיני צבעוני במלתחה ממש לא מפתיעה אותנו. הבחורה סומנה על ידינו זה מכבר כסטייל אייקון של העונה הנוכחית; מה שכן מטריד אותנו היא השאלה למה לנו אין עדיין זוג כזה בדיוק בארון. 

איפה קנית
? טופשופ
כמה עלה לך? 190 שקלים

אין תמונה
נו, את מחליפה? ועכשיו? ועכשיו? ועכשיו?

הנעליים של אסתי

אסתי היא אחת הסלבריטאיות היחידות בארץ שמפזרות אחריהן אבק כוכבים אמיתי בכל מקום בו הן עוברות, א-לה גלאם הוליוודי. אסתי יודעת שהיא לא צריכה שמלת נשף מפוארת ומסתפקת בפריט אחד שעושה היטב את העבודה: בתצוגת האופנה של רשת  תפסנו אותה Accessorize Londonנועלת נעליים לא פחות ממושלמות. אהבנו את החרטום הזהוב, הניוד הכללי והעקב הסקסי. שאפו אסתר, שיחקת אותה.

איפה קנית?
נעליים של המעצב כריסטיאן לבוטין, בארץ נמכרות בחנות "אמור"
כמה עלה לך? נמכרות באתר המעצב ב-675 דולר (קצת יותר מ2,500 שקלים)
אסתי גינזבורג (יח``צ: ראובן שניידר ,  יחסי ציבור )
יפות שבא לבכות. אסתי והנעליים | יח``צ: ראובן שניידר , יחסי ציבור

החולצה של נינט

נינט לא מפחדת כלל. לא מפחדת לגלח חצי ראש, לא חוששת מללכת על סטייל שונה וייחודי ולא נרתעת מבדים שהם לא שיפון או כותנה. בהופעה שלה עם רוקפור עלתה הנינה לבמה עם חולצה ייחודית ומדליקה המייצרת מראה אדג'י שהתאים בדיוק לאירוע: לתת בראש. בואו נודה ונסכים שהטופ הזה הוא לא הדבר המחמיא ביותר שגברת טייב לבשה בחייה, אבל הוא לגמרי מעביר את המסר - נינט היא נערת רוק, גם אם ריקי גל טוענת שאין דבר כזה.

איפה קנית? הקולקצייה של "מארני" עבור H&M
כמה עלה לך?
799 שקלים

נינט טייב (יח``צ: עודד קרני,  יחסי ציבור )
רוקנרול בייבי. נינט עושה כבוד למארני | יח``צ: עודד קרני, יחסי ציבור
>> בפעם הקודמת בדקנו מאיפה השמלה הלוהטת של אדל