אין תמונה
לנועזות במיוחד. רוני מארה הולכת על הקצה בסרט "נערה עם קעקוע דרקון"

שלוש שנים אחרי תספורת ה"בוב" של שפרה שחרכה את המספרות ב-2008, אנחנו מקבלות את הגרסה הבועטת יותר של המראה הא-סימטרי: הכירי את תספורת הבוב קאט: חצי ראש מגולח למשעי בעוד שהצד שני נותר ארוך יותר. עדי נוימן, נינט טייב, ריהאנה, רוני מארה ("נערה עם קעקוע דרקון") ויאנה יוסף ("האח הגדול") הן רק חלק מהנשים שכבר בחרו לבעוט במספריים במראה האנדרוגיני משהו. מה דעתך על הלוק?

רוצה להפתיע? לכי על הבוב קאט

כשזה מגיע לשיער, אנחנו הראשונות שנתמוך בשינוי. אחרי הכול, קלישאתי ככל שיהיה, הוא באמת אורך. ותספורת, כבר הוכחנו זאת בעבר, היא הצעד הראשון שאת יכולה לעשות בדרך לשינוי מצב הרוח. השאלה היא אם המראה הנועז משהו הזה יכול להתאים לך.

אין תמונה
מצד אחד טום בוי. מצד שני אישה. עדי נוימן ונינט טייב
האלבומים, נינט, אביב גפן (צילום: ראובן שניידר )
תסמכו עליה שתנסה את החיתוך הזה. נינט | צילום: ראובן שניידר

תספורת "בוב- קאט" הפכה להיות טרנד שיער אוניברסאלי, שמתאים לכל מי שמעוניינת להדגיש את הייחודיות שבה", אומר לנו מעצב השיער יקי אלמקייס ל"וולה פרופשיונלס", שהציג את הטרנד בתחרות השיער הבינלאומית: "טרנד ויז'ן" שנערכה בניו יורק. " מבנה התספורת מבוסס בעצם על צד אחד מגולח, וצד שני מאוד זורם ונשי. עם זאת, מדובר בסגנון שיער המשלב בין שני המינים: זכר ונקבה, והוא מאד מתאים למי שרוצה לצאת בהצהרה בולטת".

אם יש בך את האישיות הזאת שמחפשת קצת טום בוי עם הנשיות שלה, דעי שהגזירה המגולחת מתאימה לכל מבנה הפנים, צבע וטקסטורת השיער. עם זאת, ממליץ אלמקייס להתייעץ עם מעצב השיער לפני, ולא לבקש משהו בהתאם לתמונה, שכן "חשוב להתאים את אורכי השיער וקווי גילוח נכונים למבנה הפנים".

יאנה מחממת אוכל (תמונת AVI: mako)
השיער קצת ארך, אך אפקט הגלאח עדיין נותר. יאנה בבית | תמונת AVI: mako
אין תמונה
קצוצה וקצוצה מאוד. ריהאנה
אין תמונה
בוב קאט מאחור ומהצדדים

אם תרצי להוסיף עוד טוויסט למראה המיוחד, ממליץ אלמקייס להשתגע עם צבעים. "לשדרוג המראה, אפשר בהחלט להוסיף גוונים שונים, צבעי סגול, לילך ועד בלונד פלטינה וזהב".

יש לך תספורת הורסת שאת חייבת להשוויץ בה ולפרגן למעצב השיער שלך? תשלחי לנו תמונה: women@mako.co.il

>> מהפכי השיער של הוליווד: מקייטי פרי ועד ונסה הדג'נס