אין תמונה
עברה דרך ארוכה מנערה שמנמונת וביישנית לרוקיסטית שהיא היום. נינה

עוד בתחילת הדרך, אבל בעיקר אחרי שחברה לסטיליסט המוכשר גדי אלימלך, היה ברור שלנינט יש אומץ, שהיא לא בוחלת בכלום – ושממש לא אכפת לה מה אומרים. איך לומר, הולכת על הכל בכל הכוח, בלי לראות בעיניים. יש שיאמרו שזה פאתטי במדינה קטנה כמו שלנו, ושאפשר לחשוב שאנחנו בהוליווד; בעיני, באמת צריך אומץ ותעוזה וגם לא מעט שיק וסטייל אין סופי.

פשוט יש לה את זה

נינט עברה הרבה שינוים ותהפוכות. מהחיילת השמנמונת והחמודה היא עברה למראה נשי וסקסי; התנסתה בתקופה קצת גותית עם הרבה שחור בעיניים; עברה לסגנון רומנטי במראה נקי עם שפתיים אדומות; חלפה בתקופה קלאסית שהתאפיינה בחצאיות סיגר, חולצות כפתורים, נעלי עקב, איילינר ושפתון אדום - ועכשיו היא נמצאת בתקופה הרוקיסטית של חייה.

בכל נקודה בדרך שעברה, נינט מעולם לא ויתרה על מראה איפור ושיער מוקפד שמתאים לכל טוטאל לוק שלה. בניגוד להרבה אושיות מפורסמות בארץ שלא ממש יודעות מה לעשות, היא מתאפרת לבד לכל האירועים - למעט אירועים מיוחדים כמו צילומים או הופעות בטלוויזיה.

אין מה לומר - פשוט יש לה את זה. לא כל מי שעובדת שנים בתעשיית הבידור ומתאפרת אצל טובי המאפרים יודעת באמת להתאפר לבד. נינט מקפידה תמיד על הפרטים הקטנים, והכל יתאים ויעבוד אצלה יחד, עם קריצה מחו"ל.

אין תמונה
עושה את זה נכון ונקי

ניחוח רוקיסטי

לאחרונה שבה נינט מליברפול, שם הקליטה את האלבום שלה. כנראה שאווירת הרחוב הבריטי נתנה את אותותיה, ונינט חזרה בשיק אנגלי רוקיסטי עם ראש חצי מגולח, בגדים שחורים ואביזרים גדולים ומעניינים. באירועים האחרונים שמתי לב שהיא הורידה במינונים של האיפור: העיניים מעושנות בצבעים חומים עם גימור משוך הצידה ולא מעושן ועגול, מעט מייק אפ ושפתיים נקיות, אפילו כמעט בלי סומק. גם לעטיפת הדיסק שלה יש ניחוח רוקיסטי ואנגלי, עם בגד צבעוני ונועז, איפור יחסית נקי בעיניים ושפתיים בגוון סגול-בורדו שעושות את המראה.

אם פעם לא היינו תופסים אותה ברחוב לא מתוקתקת, אז היום אני חושבת שיש לה מספיק ביטחון לצאת נקיה ויפה איך שהיא, בלי לחשבן.

אז אם בא לכן לאמץ את המראה של נינט מעטיפת האלבום, בואו נראה איך אפשר להגיע אליו ועם אילו מוצרים.

אין תמונה
בגד צבעוני, איפור נקי ושפתיים דרמטיות

שלב 1: הניחי מייק אפ בגוון בהיר בחצי טון מגוון העור שלך, ליצירת מראה אחיד וחלק. אפשר גם להשתמש במייק אפ קליל ועדין כמו ה-bb CREAM של גרנייה.

שלב 2: הניחי צללית בגוון חום מוזהב עם מעט ברק על העפעף, וטשטשי בשקע העין לריכוך. טשטשי לכיוון הזווית החיצונית והרכה.

שלב 3: תחמי את קו הריסים העליונות בקו דק וישר עם יציאה זוויתית (שפיץ) החוצה, בעזרת איילינר ג'ל. כדאי להיעזר במברשת איילינר דקה, ולמי שמתקשה אז במברשת זוויתית צפופה וקצרה. לאחר מכן, הוסיפי קו דק וקצר בזווית הפנימית של העין, ליצירת לכסון מעניין.

שלב 4: הוסיפי מסקרה מעבה ומאריכה על הריסים.

שלב 5: קחי סומק בגוון חום טבעי, והניחי בתנועה סיבובית לטשטוש בעצמות הלחיים.

שלב 6: ועכשיו לחלק החשוב : שפתון סגול או בורדו כהה, שישלים את המראה הדרמתי אך השובב של נינה.

אין תמונה
שלב אחרי שלב: המוצרים הדרושים
>> איך התאפרו הכלות המפורסמות? המאפרת מחלקת ציונים