אם את כבר עמוק בתוך סשן הכנות לקראת הקיץ שכולל הסרת שיער לצמיתות, שיזוף מלאכותי, רכישת מלתחה חדשה שתענה לטרנדים המתבקשים ורכישת מנוי לחדר הכושר הקרוב לביתך, הנה עוד משהו שכדאי שתהיי מעודכנת לגביו: צבע השיער שכדאי לך מאוד לאמץ הוא הברונדיני: שילוב של בלונד עם חום, שנותן תחושה של פריזורה שנחשפת לשמש וזוכה לכמה נשיקות ממנה. כוכבות כמו שרה ג'סיקה פרקר, ג'ניפר לופז, מיילי סיירוס, ג'יזל ועוד כבר מיהרו לאמץ את הלוק, ולנו לא נותר אלא לברר איך משיגים אותו.

ג'ניפר לופז (צילום: Neilson Barnard, GettyImages IL)
לטינית ברונדינית. ג'ניפר לופז | צילום: Neilson Barnard, GettyImages IL

ג'יזל (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
זוהרת ומוארת. ג'יזל | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

ותודה למיתון שהביאני עד הלום

מראה ה-sun kissed כבר התחבב על הכוכבות בשנים האחרונות, בעיקר כי מישהו שם אמר להן שמדובר בגוון  שמצעיר בכמה שנים טובות. מדובר בצבע ביניים שמיועד למי שלא מזדהה לחלוטין עם הבלונד, אבל גם לא מעוניינת להיות כהה מדי בחום העמוק.

מגזין גלאמור דיווח על הלוק המתפשר כבר בנובמבר 2007, והסביר שזאת תוצאה ישירה של תקופת המיתון - נשים רבות נאלצו להצטמצם בהוצאות החודשיות והפסיקו לצבוע. כך יצא שבלונדיניות מלאכותיות הסתובבו עם שורשים חומים וזכו לגוון ביניים.

מיילי סיירוס (צילום: Carlos Alvarez, GettyImages IL)
יותר ברונטית מבלונדינית, אבל אהבנו את השילוב בכל זאת. מיילי סיירוס | צילום: Carlos Alvarez, GettyImages IL
נטלי פורטמן (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
מעדיפות אותה בקרחת מגניבה. נטלי פורטמן | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL
טקס אופנה - שרה ג'סיקה פרקר (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
מצאה את העמק השווה. שרה ג'סיקה פרקר | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

בעונה הנוכחית מדובר במקרה הפוך לגמרי. ברונטיות טבעיות מתעקשות לשלם לא מעט כסף על מנת להוסיף נגיעות צהובות, ולא, לא מדובר בסתם היי לייטס. בעוד שבעבור חלק מהכוכבות מדובר במראה זוהר ומחמיא (ע"ע: ג'יזל, מיילי סיירוס ושג"פ), במקרה של נטלי פורטמן היפהפיה וג'ניפר לופז, זה נראה בעיקר משעמם, דהוי ומאוד לא מצעיר, כפי שהובטח.

בהנחה שאת הולכת למעצב שיער מיומן, שיודע לעשות את המראה הזה נכון, אז מדובר בצבע שעושה הרבה מאוד חסד לנשים בכל גיל, בניגוד, למשל, לבלונד צעקני ומחומצן שאינו מחמיא בעליל לנשים מבוגרות. איך משיגים את הגוון האידיאלי? הסוד הוא לצבוע כמה שכבות עליונות של השיער בשני גוונים שונים של בלונד וחום, מה שנותן לצבע הרקע הכהה עומק עם נגיעות של אור, מבלי להיראות מאולץ ומעושה. מצד שני, תזכירו לנו מה רע כל כך בחום מהגוני מהקופסה?

>> מה מתאים יותר לסקרלט ג'והנסן: בלונד או חום עמוק?
>> 40 מעלות בצל: גם הכוכבות מקצצות שיער