אם היה צריך לדרג את הנשים שנקלעו להכי הרבה סערות לאחרונה, שמותיהם של קארדי בי וקרול בסקין היו כנראה מככבים בראש הרשימה, איפשהו בין אלן דג'נרס לח"כ אסנת מארק. מהצד האחד ישנה קארדי, שהקליפ החדש שלה, "WAP" (בו היא מארחת את הראפרית מייגן די סטליון), זכה לביקורות קשות, בין היתר על הכללתה של קיילי ג'נר בו - כשמהצד השני ישנה בסקין, שמאז עליית "טייגר קינג" בכיכובה שמה עולה שוב ושוב בהקשר להיעלמותו, ואולי רציחתו, המסתורית של בן זוגה לשעבר. 

כיאה לשתי הכוכבות הגדולות של התקופה בתחום הסכסוכים וההאשמות, קארדי ובסקין עלו שלב והחליטו לשתף פעולה האחת עם השנייה. לא, לא בדואט, אלא במתקפה של בסקין על הראפרית, שלא נשארה חייבת מצדה.

בסקין, שפועלה למען בעלי חיים בכלל וחתולים גדולים בפרט הוצג במהלך סדרת הדוקו של נטפליקס, פרסמה בשבוע שעבר הודעה בה תקפה את הקליפ החדש של קארדי ומייגן די סטאליון. בניגוד לרבים אחרים, בסקין לא הפנתה טענות כלפי התוכן המיני בקליפ, אלא דווקא התלוננה העל כללתם של טיגריסים וחתולים גדולים אחרים במהלכו, לאחר שככל הנראה הוטמעו בהליך ממוחשב.

בהצהרה, שפורסמה במגזין אנטרטיינמנט וויקלי, בסקין הבהירה כי היא "מנחשת שרוב האנשים בכלל לא שמים לב לחתולים שהוטמעו בסצינות, בגלל שכל שאר הקליפ כל כך חשוף מינית" (בכל זאת, קארדי מופיעה שם עם חזה חשוף ומדבקות מנומרות על פטמותיה). "שמחתי לראות שזה כנראה נעשה בפוטושופ" הוסיפה, "אבל אתה עדיין צריך להציב חתול בר מול מסך ירוק כדי להשיג את התמונה, וזה לא קורה בטבע".

"זה מלמד אותי שהן כנראה שיתפו פעולה עם אחד מסרסורי החתולים הגדולים", הסבירה בסקין, "שמרוויחים כסף מהכאה והרעבה של חתולים כדי לגרום להם לעמוד לפי דרישה מול מסך ירוק בסטודיו. זה אף פעם לא טוב עבור החתול". 

אם התלונות של בסקין עוד היו מפורטות ומנומקות, קארדי דווקא החליטה להחזיר לה עם תשובה קצרה וקטלנית. "אני לא עומדת לדון בזה עם קרול בסקין", הסבירה במהלך ראיון למגזין i-D, "כאילו, זה פשוט מגוחך, מבינים? אוי, אלוהים. לעזאזל, את הרגת את בעלך".

ההאשמות של הראפרית נשענות, בין היתר, על טענות שצפו לאחרונה (בין היתר על ידי ג'ו אקזוטיק, אשר עומד במרכז "טייגר קנג" ומרצה בימים אלה עונש מאסר) באשר למעורבות אפשרית של בסקין במותו של בן זוגה לשעבר, דון לואיס, בשנת 1997. בשבוע שעבר ערכו בנותיו של לואיס מסיבת עיתונאים בה הודיעו כי הן מציעות פרס כספי עבור מי שיוכל לסייע בחקירת העילמותו של אביהן, וכי בכוונתן להגיש תביעה נגד בסקין על גרימת מוות ברשלנות.