לאחרונה, בשורה מסעירה במיוחד נחתה על מעריצי "הרווק": קולטון אנדרווד יצא מהארון כהומו. כזכור, אנדרווד התמודד בעונה ה-14 של "הרווקה" והיה הכוכב של העונה ה-23 של "הרווק", ממנה יצא בקשר זוגי עם קאסי רנדולף. עוד לפני היציאה מהארון, היה אנדרווד אחד המתמודדים המדוברים ביותר של הזיכיון, והיה מוכר במיוחד בזכות העובדה שגדל במשפחה נוצרית ושמר את בתוליו עד לחתונה.

היציאה מהארון, שהתרחשה במסגרת ריאיון טלווזיוני ב"בוקר טוב אמריקה", עוררה תגובות תמיכה רבות כלפיו, אבל גם לא מעט טענות. כעת, אנדרווד מספר כי הוא התנסה עם גברים עוד לפני שכיכב בריאליטי. בריאיון למגזין וראייטי, אמר כי "אני אגיד את זה. הייתי 'הרווק הבתול', אבל כן התנסיתי עם גברים לפני שהייתי ב'הרווקה'". אנדרווד הבהיר כי הוא אמנם נכנס לקשרים מיניים עם גברים, אבל הוא מעולם לא שכב עם גבר לפני התוכנית: "כשאני אומר 'סטוצים', אני לא מתכוון לסקס. אני רוצה שזה יהיה ברור שלא קיימתי יחסי מין עם גבר לפני כן". בנוסף לכך, חשף אנדרווד שהוא הצטרף לאפליקציית ההיכרויות גריינדר תחת כינוי בשנת 2016. כעת, למרות שאיננו בזוגיות, הוא כבר לא משתמש באפליקציה.

בריאיון המדובר לוראייטי, הודה הרווק לשעבר כי מה שהניע את יציאתו מהארון היה ניסיון סחיטה שעבר. לדבריו, שנה לפני שעשה את הצעד, מישהו איים "להוציא אותו מהארון". "בשלב מסוים, כשהייתי בנקודת השפל שלי, סחטו אותי. אף אחד לא יודע שנסחטתי". הוא המשיך והסביר כי באותה תקופה הוא נהג להגיע בסתר לבית ספא הידוע כמוקד מוכר לקהל הומוסקסואלי. לאחר הביקור, לטענתו, הוא קיבל מייל משולח אנונימי שכתב כי הוא צילם תמונת עירום שלו בספא, ואיים להוציא אותו מהארון ברשתות החברתיות.

כאמור, לפני כחודש, התארח הרווק לשעבר בתוכנית "בוקר טוב אמריקה", ויצא בהצהרה שהדהימה את צופי התוכנית: "ברחתי מעצמי הרבה זמן, שנאתי את עצמי הרבה זמן, ואני גיי. השלמתי עם זה מוקדם יותר השנה ועיבדתי את זה, והצעד הבא הוא לתת לאנשים לדעת". מיד לאחר החשיפה, פורסם כי אנדרווד יהיה מרכזה של סדרה חדשה בנטפליקס, שתעקוב אחר חייו בתור גבר הומו.

קולטון אנדרווד, קאסי רנדולף, 2019 (צילום: Jerod Harris, Getty images)
"אני מקווה שיהיו לה את החיים היפים ביותר". קולטון אנדרווד וקאסי רנדולף | צילום: Jerod Harris, Getty images

בעוד רבים תמכו באנדרווד ושיבחו אותו על האומץ, אחרים דווקא ניצלו את ההזדמנות כדי להטיח בו האשמות בכל הנוגע לתזמון המאוד נוח של היציאה מהארון (כאשר התעורר חשד שהיא נעשה אך ורק כצעד יחצ"ני). אבל רוב התלונות נגדו צצו בנוגע למעשים חמורים שביצע בעבר ומעולם לא נתן עליהם את הדין. הטענה העיקרית כלפיו היא ההתעלמות הגורפת מהאופן בו היחסים עם רנדולף הסתיימו: בסוף שנת 2020, רנדולף הגישה בקשה לצו הרחקה נגד אנדרווד, בטענה שהוא שלח לה ולחבריה הודעות מאיימות, עקב אחריה בלילות ואף התקין מכשיר מעקב במכוניתה. עקב הפרשה המטרידה שצצה מחדש, גולשים רבים דרשו לבטל את הסדרה העתידית בכיכובו. 

גם לפרשה הזו התייחס אנדרווד באותו ריאיון נרחב למגזין וראייטי. הוא אמנם לא יכול היה להיכנס לפרטים עקב הסכם משותף עם רנדולף, אך לדבריו, "לא נגעתי פיזית בקאסי או התעללתי בה באיזשהי דרך. אני לא רוצה שאנשים יחשבו שאני יוצא מהארון כדי לשנות את הנרטיב או כדי להימנע מלקחת אחריות על המעשים שלי, לא רוצה שיחשבו שעכשיו כשיש לי את החיים ההומואיים האלה אני לא צריך להתייחס לעבר שלי כסטרייט. לשלוט במצבים כדי לנסות להיאחז בפנטזיה הסטרייטית שניסיתי לחיות בה היה מעשה כל כך שגוי". אנדרווד המשיך ושיתף כי "זה לא מי שאני. אם היה משהו שיכולתי לעשות כדי לקחת בעלות (על המעשים), הייתי עושה זאת. אבל מתוך כבוד אליה אני לא רוצה להיכנס לפרטים. אני מצטער, ואני רוצה שהיא תדע שאני מקווה שיהיו לה את החיים היפים ביותר".