אחרי הדרמה סביב מנחה "הרווק" כריס הריסון, שהגן על התנהגות גזענית של אחת המתמודדות ופרש מתפקידו, תוכנית הריאליטי הוותיקה ממשיכה לעשות כותרות. הפעם, מי שתפס שוב את תשומת הלב של התקשורת הוא קולטון אנדרווד, אחד המתמודדים המדוברים ביותר בתולדות הסדרה. אנדרווד בן ה-29 גדל במשפחה נוצרית, והתפרסם בעיקר בתור המתמודד ששמר את בתוליו עד לחתונה כשהתמודד בעונה ה-14 של "הרווקה" ולפני שהפך להיות הכוכב של העונה ה-23 של "הרווק", ממנה יצא בקשר זוגי עם קאסי רנדולף.

ביום רביעי, התארח הרווק לשעבר בתוכנית "בוקר טוב אמריקה", ויצא בהצהרה שהדהימה את מעריצי התוכנית: "השנה האחרונה הייתה קשה עבור הרבה אנשים, ורבים מאיתנו נאלצנו להביט במראה ולהבין מי אנחנו וממה אנחנו בורחים או מה אנחנו דוחים בחיים שלנו, ועבורי - ברחתי מעצמי הרבה זמן, שנאתי את עצמי הרבה זמן, ואני גיי. השלמתי עם זה מוקדם יותר השנה ועיבדתי את זה, והצעד הבא הוא לתת לאנשים לדעת". אנדרווד הוסיף כי הוא "הכי שמח ובריא שהוא אי פעם הייתי", ואמר שבלי התמיכה של המשפחה והחברים שלו הוא לא היה נמצא איפה שהוא כיום. ליחסיו עם רנדולף, לעומת זאת, הוא לא התייחס באופן ישיר. בהמשך הריאיון, סיפר אנדרווד כי הוא אהב את קאסי, והוסיף שהוא מתחרט על כך שהוא השתתף בסדרה ועל האופן בו הוא התנהל: "הלוואי שהיה לי את האומץ לתקן את עצמי לפני ששברתי אחרים".

היציאה של קולטון מהארון עוררה מגוון רחב של תגובות. חלק מהצופים עודדו את הצעד האמיץ ותמכו באנדרווד על כך שהוא סוף סוף חי את חייו ולא מסתתר מאחורי שקרים. חלק מהתומכים פומבית באנדרווד היו סלבס כמו אנדי כהן, ג'וג'ו סיווה שיצאה בעצמה לא מזמן מהארון ויוצר "שיטס קריק" דן לוי. גם כוכבת "שקרניות קטנות" לוסי הייל, הביעה את תמיכתה, זאת לאחר שלפני פחות משנה לאחר שפורסמו דיווחים על שמועות שהשניים יוצאים. עוד הצהיר על אהדתו גם מנחה "הרווק" כריס הריסון, ששבר שתיקה ברשתות החברתיות מאז שלקח הפסקה מהתוכנית. לעומת זאת, צופים אחרים דווקא ניצלו את ההזדמנות והטיחו בו האשמות, כאשר רבים טענו כי אנדרווד הונה את הנשים שהתחרו על לבו. 

בנוסף למתנגדים, יש מי שרואים בצעד של אנדרווד ניצול ציני של הסיטואציה, בעיקר בגלל הידיעה שנחשפה רגע אחרי יציאתו מהארון - קולטון יהיה כוכב של סדרת דוקו חדשה בנטפליקס, שתעקוב אחרי חייו בתור גבר גיי. התזמון המאוד נוח של יציאתו מהארון בפלטפורמה העצומה של "בוקר טוב אמריקה", בריאיון שהתקיים ממש לקראת הפרסום על הסדרה החדשה, הצליח להרגיז לא מעט גולשים. לדבריהם, הטיימינג גורם לכל זה להיראות כמו מהלך יחסי ציבור מתוזמר היטב. אבל הטענה העיקרית כלפי אנדרווד - ולמעשה כלפי נטפליקס - היא ההתעלמות מהאופן בו היחסים שלו עם קאסי רנדולף הסתיימו.

ואלה לא היו התלונות היחידות נגד אנדרווד שצצו עקב יציאתו מהארון. ביום שישי האחרון פורסמה בבאזפיד כתבה הנושאת את הכותרת "למה כולם מתעלמים מהאשמות ההטרדה כלפי קולטון אנדרווד?". הכותרת המדוברת מתייחסת לפרשה שהתרחשה לקראת סוף שנת 2020, כאשר רנדולף הגישה בקשה לצו הרחקה נגד אנדרווד, בטענה שהוא שלח לה ולחבריה הודעות מאיימות, עקב אחריה בלילות ואפילו התקין מכשיר מעקב במכוניתה.

התגובות ברשתות החברתיות התנקזו לעצומה שקוראת לבטל את הסדרה הדוקומנטרית על אנדרווד בנטפליקס, ועד כה חתמו עליה מעל ל-18 אלף איש. "קאסי היא קורבן של ההתעללות של קולטון, ולא מגיעה לו פלטפורמה משום סוג", נכתב בעצומה. "ללא קשר למיניות שלו, הוא לא צריך לקבל פלטפורמה בגלל ההתנהגות המתעללת, מניפולטיבית ומסוכנת שלו". גם בטוויטר, הגולשים מתרעמים עןל הבחירה להעניק לו סדרה חדשה: "זה מוזר שיתנו לו זמן מסך אחרי שהוא הטריד את האקסית שלו, עקב אחריה וגרם לה לחשוש לחייה". קאסי עצמה לא הגיבה באופן ישיר ליציאה של קולטון מהארון, אבל הודתה לעוקבים שלה ברשתות החברתיות על התמיכה וההודעות שהיא מקבלת, מבלי לציין את ההקשר. במקביל, מדווח שאנדרווד לא יוצא כרגע עם אף אחד וגם לא מתכנן לעשות זאת בזמן הקרוב, ושהוא עזב את ניו יורק כדי לבלות זמן עם משפחתו.