בדצמבר האחרון פורסם כי כוכבת "תיקים באפלה" ג'יליאן אנדרסון ויוצר "הכתר" פיטר מורגן נפרדו לאחר כארבע שנות זוגיות, ואתמול כבר דיווחו בצהובונים הבריטיים שהשניים עשו קאמבק. אבל בחודשיים שאנדרסון ומורגן לא היו יחד הספיקו לקרות לא מעט התרחשויות, ואפילו סוג של משולש רומנטי.

מורגן בן ה-57 ואנדרסון בת ה-52 החלו לצאת ב-2016, עוד לפני שהשחקנית לוהקה לתפקיד מרגרט תאצ'ר בסדרה שיצר, ועל פי הדיווחים מדצמבר האחרון סיימו את הקשר ברוח טובה ונותרו חברים. אבל זמן קצר לאחר מכן נודע כי מורגן כבר המשיך הלאה, והוא יוצא עם ג'מיימה קאן, מפיקת טלוויזיה וחברה טובה שלו. על פי העיתונות הבריטית, ג'יליאן הופתעה שהאקס הטרי שלה המשיך הלאה כל כך מהר, אבל אחרי זוגיות של חודש בלבד עם קאן, הוא חזר לזרועותיה.

בימים אלה אנדרסון נמצאת על סט צילומים לסרט חדש בפראג ומורגן נסע לבקר אותה שם, כשבמקביל מקורבים לג'מיימה קאן חושפים את הצד שלה בעניין. "פיטר חיזר אחריה, לא להיפך", אמרה חברה של קאן לדיילי מייל. "הוא אמר לה שהם יהיו נהדרים ביחד, אבל אז הוא חזר לג'יליאן. זה קרה כל כך מהר והיא די שבורה מזה. אנשים מסביבה מזועזעים מההתנהגות שלי. זה נראה מאוד לא יציב. הוא אמר שהוא רציני לגבי ג'מיימה, והיא בהחלט הייתה רצינית לגבי הקשר איתו. הוא אמר לכולם שג'מיימה היא האחת וגם הבהיר את זה לה". 

הדיווחים על מורגן וקאן הופיעו מאז החודש שעבר, כשמקורבים אליהם אמרו שהרומן החדש החל ממש בתחילת השנה החדשה, ובאמצע ינואר הם כבר סיפרו שהשניים מבלים יחד תחת הסגר והם "בועת תמיכה" אחד לשנייה. מכיוון שקאן הייתה חברה גם של אנדרסון, היא ספגה לא מעט ביקורת על כך שהפרה את קוד החברות הנשית, בכך שפחות או יותר עברה לגור עם מורגן רגע לאחר הפרידה.

חבר נוסף של קאן אמר לדיילי מייל: "עד כה הנרטיב התמקד בנשים, אבל בואו לא נשכח שפיטר הוא זה שגרם לכל הנזק הרגשי הזה. הוא עבר מאחת לשנייה ועכשיו בחזרה בלי להתייחס לנזק שהוא עשה כשהוא התחשב אך ורק בצרכים שלו".