"ברידג'רטון", הדרמה התקופתית החדשה של נטפליקס ושונדה ריימס (האישה מאחורי "האנטומיה של גריי", "סקנדל" ו"המדריך לרוצח"), נמצאת כבר קרוב לשבוע בראש טבלת התכנים המבוקשים ביותר של ענקית הסטרימינג ברחבי העולם - כולל כאן בישראל. וכשיש כמות כזו גדולה של צופים, תהיו בטוחים שהם יהיו עירניים לכל פרט ופרט. לפעמים זה בא לטובה, כמו במקרה של הכוכב רגה ז'אן פייג' ומיליוני המעריצים (והמעריצות) החדשים שלו, אבל לפעמים זה גם אומר שחורים קטנים בעלילה יגרמו למהומה די גדולה.

בפרק הרביעי של הסדרה, שמתרחשת בלונדון של עידן הריג'נסי, דפני (פיבי דינבור) - הבת הבכורה למשפחת ברידג'רטון המיוחסת - חווה משבר עם אהובה, הדוכס סיימון באסט מהייסטינגס (פייג'), ומחליטה להפנות את תשומת לבה לגבר אחר, הנסיך פרדריק (פרדי סטרומה). השניים מתקרבים, ופרדריק מעניק לדפני שרשרת יוקרתית ומרשימה משובצת ביהלומים ואבני חן, כזו שמצליחה למשוך לא מעט תשומת לב. בהמשך הערב, לאחר שסיימון מבחין בהתקרבות בין השניים, הוא ודפני מתקרבים - ומכאן ואילך הספוילרים גם נעשים משמעותיים.

לאחר הפרידה הקצרה, דפני וסיימון מחליטים לחזור זה לזרועה של זו, ודפני משאירה מאחוריה את השרשרת שהוענקה לה. האם זה אומר שמישהו, נניח דפני עצמה, סיפק בשלב כלשהו לשאר הנוכחים (ולנסיך עצמו) הסבר מה עלה בגורלה של השרשרת המרשימה? לא בדיוק. כפי שרבים מהצופים שמו לב, כשחלקם אף משתפים את התהיות שלהם בטוויטר - העניינים המשיכו כרגיל מאותו שלב, והתכשיט שהיה חלק מהותי מהעלילה פתאום הפך לחסר כל משמעות. 

"אהבתי את זה שהיא הורידה את השרשרת היקרה הזאת ולא טרחה להחזיר אותה", הסבירה אחת הגולשות, "ואפילו הנסיך לא שאל איפה היא. איפה השרשרת?!". צופה אחרת שיתפה: "מן הסתם אני לא היחידה שתוהה מה לעזאזל קרה לשרשרת שהנסיך נתן לדפני, שהיא הורידה במהלך המסיבה? היא משאירה את זה על החומה בגינה ואז... אף אחד לא מוצא אותה? חשבתי שפשוט פספסתי משהו בפעם הראשונה שצפיתי, אבל לא - הבחורה פשוט משאירה שרשרת יהלומים ענקית מאחוריה בנשף. ואף אחד לא אומר על זה כלום!". "ביליתי את כל הסדרה בלחץ סביב השאלה מה קרה לשרשרת היקרה שדפני השאירה על המדף", הודתה גולשת נוספת.