אחרי 22 שנה, 6 עונות, שני סרטי קולנוע וסכסוך בלתי-נגמר אחד, "סקס והעיר הגדולה" חוזרת באופן רשמי למסך, אבל במתכונת מעט שונה: עונת ספיישל בת עשרה פרקים, שתעלה בשירות הסטרימינג HBO מקס ותיקרא "And Just Like That...", בהתאם למשפט המזוהה עם דמותה של קארי בראדשו. בראדשו עצמה, בגילומה של שרה ג'סיקה פרקר, תחזור לסדרה החדשה, ואיתה גם סינתיה ניקסון (מירנדה) וקריסטין דיוויס (שרלוט) - אבל לא קים קטרל (סמנתה), שכבר דאגה להבהיר בכל צורה אפשרית כי היא סיימה עם המותג האהוב.

במסגרת הקאמבק, פרקר, ניקסון ודיוויס ישמשו לא רק ככוכבות הראשיות אלא גם כמפיקות בפועל, תואר שאי אפשר באמת לדעת מה המשמעות שלו, אבל לרוב מגיע לצד משכורת מכובדת במיוחד. זה בדיוק המקרה גם כאן, כשלפי מגזין וראייטי כל אחת מהשחקניות צפויה להרוויח סכום של מעל מיליון דולר לכל אחד מפרקי הסדרה, מה שיציב אותן בשורה הראשונה של כוכבות הטלוויזיה הכי מרוויחות, לצד שמות כמו ניקול קידמן וריס ווית'רספון. 

View this post on Instagram

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

כמו שניתן היה לצפות, הסדרה החדשה, שתחל את הפקתה באביב הקרוב, תעקוב אחר שלוש החברות הטובות בעודן מנווטות בין שנות החמישים לחייהן. עוד לא ברור כיצד היעדרותה של קטרל תיכתב לתוך העלילה - אבל השחקנית כבר הבהירה לא פעם כי היא לא עומדת לחזור בה מהחלטתה. ולמרות כל הדם הרע, יתר הכוכבות משתדלות להתייחס אליה בכבוד, לפחות לבינתיים. 

לאחר שהעלתה את הטיזר הרשמי של הקאמבק, חשבון האינסטגרם של פרקר הוצף בתגובות שונות, חלקן חגגו את החזרה של הסדרה ואחרות דווקא הבהירו כי אין בה טעם אם קטרל לא תהיה שם. בתגובה לגולשת שכתבה כי פרקר והבנות "לא מחבבות" את קטרל, השחקנית מיהרה להבהיר: "לא. אני לא לא-מחבבת אותה. מעולם לא אמרתי את זה. לעולם לא אגיד. סמנתה היא לא חלק מהסיפור הזה. אבל היא תמיד תהיה חלק מאיתנו. לא משנה איפה נהיה או מה נעשה". בתגובה לגולשת אחרת, שסיפרה שהיא תתגעגע לסמנתה, פרקר כתבה: "גם אנחנו. כל כך אהבנו אותה".