אחרי שאיבדה את אחד מכוכביה, השחקן ווילי גרסון שהלך לעולמו בחודש שעבר, עונת הקאמבק של "סקס והעיר הגדולה" מתקרבת צעד נוסף אל עבר מסך הטלוויזיה: באירוע מיוחד של רשת HBO נחשף כי "And Just Like That", סדרת ההמשך ללהיט הניו יורקי, תעלה למסכים כבר בחודש דצמבר הקרוב. תאריך מדויק טרם פורסם, אך ב-HBO ניצלו את ההזדמנות כדי לפרסם צילומים נוספים מתוך ההפקה. ההכרזה בוצעה במסגרת אירוע ההשקה של שירות הסטרימינג HBO מקס באירופה, ונכון לשלב זה - עוד לא ברור האם השירות יגיע בשלב מסוים גם לישראל, והאם "And Just Like That" תהיה זמינה עבור הצופים המקומיים. 

הרחבת התפוצה של שירות הסטרימינג האמריקאי לאירופה מגיעה לאחר שHBO מקס סיפק כמה מהאירועים הטלוויזיוניים הגדולים של השנה, בהם הסדרות "Hacks" ו"אחת שיודעת" המחודשת, ספיישל האיחוד של "חברים", וגם הסרטים "וונדר וומן 1984" ו"ליגת הצדק: גרסת סניידר", שהופצו בסטרימינג במקביל לבתי הקולנוע. 

השינוי המשמעותי ביותר שיחכה לצופי "סקס והעיר" בסדרה החדשה הוא היעדרותה של קים קטרל, אחת מכוכבות הגרסה המקורית. מי שצפויה למלא את מקומה היא השחקנית ניקול ארי פרקר, שתגלם את דמותה של ליסה טוד ווקסלי: אמא לשלושה ילדים, נשואה לאיש עשיר ויוצרת דוקו במקצועה. הליהוק של פרקר, לצד זה של השחקן.ית הא.בינארית שרה רמירז ("האנטומיה של גריי"), אמור להרחיב את הייצוג בסדרה לדמויות שאינן לבנות - נושא עליו "סקס והעיר" ספגה ביקורת בעבר.

במהלך האירוע, ב-HBO חשפו גם קטע וידאו ראשון מתוך "בית הדרקון", הספין-אוף החדש של הסדרה "משחקי הכס". בניגוד ל"And Just Like That", "בית הדרקון" ישודר ברשת HBO המקורית לצד שירות הסטרימינג שלה, ולכן הוא צפוי לעלות לשידור גם בישראל. הסדרה, שאמורה לכלול עשרה פרקים, תגיע למסך במהלך שנת 2022. 

"בית הדרקון", שאירועיה מתרחשים עשרות שנים לפני אירועי "משחקי הכס", צפויה להתמקד בשושלת טארגאריין, ובאבות אבותיה של דאינריז (אמיליה קלארק). מאט סמית', כוכב "דוקטור הו" ועונותיה הראשונות של "הכתר", יהיה אחד מהשחקנים הראשיים בסדרה, ולצדו אפשר יהיה למצוא גם את פאדי קונסידיין ("היום השלישי") ואת אוליביה קוק - שחקנית בריטית שהשתתפה ב"בייטס מוטל" ולאחרונה גם בסרט "צלילי מטאל". קוק תגלם בסדרה את דמותה של אליסנט הייטאוור, אשתו השנייה של מלך ווסטרוז (קונסידיין), והיא צפויה לשמש כאחת מדמויות המפתח בעלילה המסועפת.

בנוסף, באירוע נחשפה הצצה ראשונה לסדרה "פיסמייקר" ("Peacemaker"), שצפויה לעלות ב-HBO מקס ומהווה ספין-אוף לסרט האחרון מבית "יחידת המתאבדים", שיצא מוקדם יותר השנה. הסדרה נוצרה ונכתבה על ידי ג'יימס גאן, במאי "יחידת המתאבדים" ושניים מסרטי "שומרי הגלקסיה", והיא אמורה להזניק יקום טלוויזיוני חדש השייך לאולפני די. סי. - שאמור להתחרות ביקום הקומיקס הטלוויזיוני של מארוול, שהסדרות מתוכו משודרות בשירות הסטרימינג דיסני פלוס. כוכב "יחידת המתאבדים" ג'ון סינה ישחזר את תפקידו מהסרט, והסדרה מיועדת לעלות למסכים בינואר 2022.