טיקטוק היא לא רק פלטפורמה לסרטוני ריקוד ומתכונים קצרצרים - אלא גם במה לכמה מהטעויות המביכות ביותר בתולדות הטלוויזיה, שנחשפות רק עכשיו. אחרי שהמעריצים שצפו מחדש ב"אחת שיודעת" מצאו בה כמה תאונות מלתחה לא מחמיאות במיוחד, גולשת מסורה אחת פנתה לטיקטוק עם חשיפה עיתונאית של ממש: "האנה מונטנה" סובלת מחור ענק בעלילה.

למקרה ולא גדלתם על ברכי הסדרות של דיסני, הנה כל מה שצריך לדעת על הסדרה שהפכה את מיילי סיירוס לכוכבת: סיירוס גילמה בסדרת הנוער את דמותה של מיילי סטיוארט, נערה ממוצעת המנהלת במקביל קריירה ככוכבת פופ בשם האנה מונטנה, אבל מצליחה להסתיר את זהותה הסודית מכל הסובבים אותה - למרות הדמיון הניכר בין השתיים.

הבסיס העלילתי של הסדרה תמיד היה קצת מופרך, אבל עכשיו מתברר שהכתובת הייתה על הקיר גם עבור האנשים בחייה של סטיוארט. משתמשת טיק טוק בשם kylieklunder העלתה סרטון בו היא קראה לתקלה התסריטאית הזו "החור העלילתי הגדול ביותר בהיסטוריה הקולנועית", בהגזמה מכוונת כמובן, והסבירה מה בדיוק הבעיה. בסדרה, מזכירה קיילי, ידוע כי הזמר רובי ריי סטיוארט, אותו מגלם בילי ריי סיירוס (אביה האמיתי של סיירוס), הוא אביה של מיילי. "אנחנו יודעים את זה כי כשריקו מגיע לבית שלהם ואומר 'מיילי וג'קסון, אני צריך לדבר עם אבא שלכם, כי סבתא שלי היא מעריצה של זמרי קאנטרי זקנים ולא רלוונטיים. אני יכול לקבל את החתימה שלו?' וזה ידוע שזמר הקאנטרי הזקן הוא רובי ריי... אבא של מיילי וג'קסון", אומרת קיילי בסרטון.

@kylieklunder

THE BIGGEST PLOT HOLE IN CINEMATIC HISTORY ##hannahmontana ##fyp ##foryoupage ##viral ##IMPORTANT ##conspiracy ##yourewelcome ##miley

♬ original sound - kylieklunder

במצב הזה, התמונה אותה מציגה הסדרה ברורה: ישנה מיילי סטיוארט, בתו של הזמר המצליח, וישנה הזמרת האנה מונטנה - שתי נערות ללא קשר מיוחד ביניהן, לפחות עבור האנשים בסדרה. ישנה רק בעיה אחת, והיא שבפרק אחר דווקא מוזכר כי רובי ריי הוא גם אביה של האנה, מה שלמעשה מקשר בין מיילי לאלטר-אגו שלה. 

קיילי ממשיכה: "בפרק עם האחים ג'ונאס הם אומרים 'או מיי גוש. אתה רובי ריי, אתה כותב את כל השירים' והאנה מונטנה אומרת 'כן, אבא שלי, רובי ריי, זמר הקאנטרי, כותב את כל השירים'. בפרק שהאנה זוכה בפרס רובי ריי אומר 'אני כל כך נרגש להציג את הפרס הזה לבת שלי כי אני זכיתי בו לפני שנים רבות'". "רובי ריי, זמר הקאנטרי הנודע, היה אבא של מיילי סטיוארט וגם של האנה מונטנה", קיילי צועקת בתסכול מבודח בסוף הסרטון, "ואף אחד לא חיבר בין החלקים!".

אגב, אם אתם מקווים שגם "האנה מונטנה" תזכה לאיזה ריבוט כמו כל כך הרבה סדרות שגדלנו עליהן, נראה שאחד כזה מתוכנן רק בתוך ראשו של בילי ריי סיירוס. בראיון בינואר האחרון, סיירוס אמר: "מדברים על לעשות פריקוול, ואני אסכים לזה בשנייה, כי זה אומר שאני אקבל חזרה את תספורת המאלט שלי. אני חושב שיש סיפור שלם על איך מיילי הפכה להיות האנה מונטנה". אבל למרות שסיירוס אמר ש"מדברים על פריקוול", בערוץ E! בדקו את הדברים עם מקור מדיסני - והערוץ הבהיר כי אין שום דיבור שכזה, לפחות נכון לעכשיו. נאלץ להסתפק באשלי או, כוכבת הפופ שמיילי מגלמת ב"מראה שחורה", ושעל פי השמועות יתכן ותחזור לחיינו בשיתוף פעולה מוזיקלי עם ג'סטין ביבר.