בזמן שדור הניינטיז זכה לאחרונה לכמה בשורות משמחות בתחום הקאמבקים הטלוויזיוניים, בין אם מדובר בחידוש של "הנסיך המדליק מבל אייר" בתור דרמה או במעבר של הסרט "קלולס" למסך הקטן בדמות סדרת מתח קומית, ילדי שנות האלפיים קצת נזנחו. עכשיו, למרות שעוד מוקדם לפתח ציפיות בנושא, ראיון חדש מצביע על כך שהישועה עשויה להיות בדרך - ושהיא תגיע מכיוונה של "האנה מונטנה", אחד מהלהיטים הגדולים ביותר של ערוץ דיסני.

בראיון שהעניקה לתחנת רדיו אמריקאית לרגל הוצאת הסינגל החדש שלה, "Midnight Sky", סיפרה מיילי סיירוס כי היא לגמרי פתוחה להצעות בכל הנוגע להחייאת הלהיט בכיכובה. סיירוס, שנכנסה לנעליהן של מיילי סטיוארט ושל האנה מונטנה (שהן כמובן אותה נערה) כשהייתה בת 14 בלבד, סיפרה בראיון כי למרות שבימים אלה היא מתמקדת הרבה יותר בקריירה המוזיקלית שלה, היא עדיין חולמת על היום בו תחזור לפאה הבלונדינית שהייתה מזוהה איתה במשך ארבע עונות וסרט קולנוע אחד.

"אני מנסה לחבוש את הפאה הזאת כל הזמן", סיפרה סיירוס במהלך הראיון, "היא נמצאת באחסון וצוברת אבק ואני מוכנה לשלוף אותה החוצה... ההזדמנות תציג את עצמה". "אני לגמרי מוכנה להחיות אותה בשלב מסוים. היא צריכה מהפך גדול כי היא סוג של תקועה ב-2008, אז נצטרך ללכת לקניות עם גברת מונטנה".

"אני אשמח לעשות את הסדרה שוב", הוסיפה, "אני חושבת שזה יהיה לי קשה לנעול את עצמי באולפן צילומים במשך כמה שנים, אבל זה יקרה מתישהו בעתיד, בתקווה שאני אביים את זה".

בזמן שלא ברור אם אכן מתנהלות תכניות קונקרטיות בנושא, חשוב לציין שבעלת הזכויות על "האנה מונטנה" היא חברת דיסני - וממש לא ברור האם ירצו לשתף שם פעולה עם סיירוס, שבשנים מאז ירידת הסדרה מהמסך זכתה לתדמית הרבה יותר שערורייתית והרבה פחות ידידותית לילדים. ועדיין, ברור שאם הדבר יהיה תלוי במעריצים, הם גם יהיו מוכנים להכיל גרסה מעט יותר בוגרת של מונטנה. 

אגב, סיירוס היא ממש לא הכוכבת הראשונה של הסדרה שמביעה נכונות לחזור אליה. בראיון מתחילת השנה סיפר הזמר ביילי ריי סיירוס, אביה של סיירוס בחיים האמיתיים ומי שגם גילם את אביה בסדרה, כי "מדברים על לעשות פריקוול, ואני אסכים לזה בשנייה, כי זה אומר שאני אקבל חזרה את תספורת המאלט שלי. אני חושב שיש סיפור שלם על איך מיילי הפכה להיות האנה מונטנה". למרות דבריו של סיירוס, בדיקה של ערוץ E! מאותו זמן הראתה כי כל עוד הדבר תלוי בדיסני - חידוש לא נמצא על הפרק, לפחות לא כרגע. עכשיו, כשגם סיירוס הבת בעניין, יכול להיות שהחברה תרצה לשקול זאת מחדש.