זה אולי לא הצעד הכי יצירתי בעולם, אבל בתקופה האחרונה נראה שרשת HBO התאהבה בעולם הריבוטים והחידושים הטלוויזיוניים. היא תשלם מיליונים לכוכבות "סקס והעיר הגדולה" כדי להחזיר אותן לעונת ספיישל, תלהק כמה כשרונות צעירים ומבטיחים לגרסה המחודשת של "אחת שיודעת" (שתיהן יעלו בשירות הסטרימינג החדש שלה), תפיק ספין-אוף מדובר ל"משחקי הכס" - ואפילו תקים לתחייה את "דם אמיתי", דרמת הערפדים האהובה ששודרה בתחילת העשור הקודם. ועם כל העומס הזה, לא מפתיע שב-HBO שכחו לעדכן כמה אנשים על הקאמבק של "דם אמיתי": הכוכבים שלה.

הבשורה המקורית על החידוש של "דם אמיתי" הגיעה כבר בתחילת דצמבר האחרון, ולמרות שיוצר הסדרה, אלן בול, יהיה מעורב גם בגרסה החדשה - כאן בערך מסתכמת רשימת האנשים שידעו מבעוד מועד על ההכרזה. אנה פקווין, הכוכבת הראשית של הסדרה שגילמה את דמותה של סוקי סטקהאוס, צייצה עוד באותו יום בחשבון הטוויטר שלה כי "זאת הפעם הראשונה שאני שומעת על זה", ודניס או'הר, שגילם את דמותו של ראסל אדגינגטון, הציג גם הוא גרסה דומה. גם שרלין האריס, מחברת הספרים עליהם מבוססת הסדרה, עדכנה את עוקביה כי "להפתעה", מדובר בפעם הראשונה בה היא שומעת על פיתוח הריבוט, וכי זה "כל מה שאני יודעת".

האם זה אומר שברשת HBO לא מעוניינים לשתף פעולה עם צוות הסדרה המקורית, או לכל הפחות להזמין את פקווין וחבריה לתפקיד כזה או אחר? עוד מוקדם לדעת בוודאות, אבל בשלב הזה המצב לא נראה מבטיח. חודש חלף מאז ההכרזה ההיא, וכעת, בראיון חדש למגזין Collider, השחקנית מעדכנת כי שום דבר לא השתנה, ומספרת על ההפתעה שתקפה אותה ואת חבריה. "שרלין לא ידעה שזה קורה", סיפרה פקווין, "הטלפונים של כולם התפוצצו. גם הצוות וגם השחקנים אמרו 'או מיי גאד, התכנית שלך חוזרת!' וכולנו אמרנו 'הא? מה?'". 

כשנשאלה האם היא תהיה מעוניינת לחזור גם לגרסה החדשה, פקווין השיבה: "אני מאחלת להם בהצלחה. אני לא יודעת אם הם צריכים אותנו בשביל משהו. אנחנו לא מבוגרים מדי כבר? אבל זה עולם כיפי. זה עולם על-טבעי עם אינסוף אפשרויות. ברור, יש מקום לעשות עוד ולספר עוד סיפורים בתוך היקום הזה. זה לא בבעלות שלנו". "האם זה הזמן? אני לא יודעת. זה לא באמת התפקיד שלי. אלה היו כמה מהשנים הכי טובות של החיים שלי", הוסיפה פקווין, שהודתה גם כי היא וחבריה שומרים על קשר מאז ירידת הסדרה בשנת 2014. "חגגנו בזום את סינקו דה מאיו עם הקאסט והצוות, היו 75 אנשים. אנחנו כולנו משפחה ונשארנו בקשר, לא רק השחקנים. אלה האנשים שלנו".