העונה הרביעית של "הכתר", שכידוע צירפה לשורותיה את הנסיכה דיאנה (אמה קורין), עלתה לנטפליקס ביום ראשון האחרון וכבר הספיקה להפוך לסדרה המדוברת ביותר של הרגע ברשתות החברתיות. ובעוד צופים ומבקרים רבים מתענגים על השחזור המדויק של חיי משפחת המלוכה, הסדרה בהחלט מעוררת גם לא מעט סערות. עכשיו, לשם שינוי, זה דווקא נעשה מסיבה משעשעת במיוחד: בין הקרבות הבלתי פוסקים של המלכה אליזבת' ומרגרט תאצ'ר, בין ההערות הסרקסטיות של הנסיכה אן והמבטים העגומים של הנסיך צ'ארלס, הסתתר גם אורח לא רצוי ומפתיע במיוחד.

הצופים חדי העין, שכבר הספיקו לגמוע פרקים רבים של "הכתר", מצאו בין הפריימים משהו מוזר ולא שגרתי - לא, לא כוס של סטארבקס, אלא עכבר. חשבון הטוויטר Mojomovies פרסם צילום מסך מתוך סצנה המופיעה בפרק השלישי בעונה, בה ניתן לראות את המלכה (אוליביה קולמן), אחותה הנסיכה מרגרט (הלנה בונהם קרטר) ואמן (מריון ביילי) ממתינות לשיחה חשובה בנוגע לעתיד האירוסין בין צ'ארלס לדיאנה. ברגע אחד קטן, במהלך צילום של המלכה האם, ניתן לראות את העכבר מתרוצץ על הרצפה מתחתיה. הסדרה אמנם שואפת להוות ייצוג מדויק כמה שאפשר למציאות של בני משפחת המלוכה באותן שנים, אבל אנחנו בספק אם עכברים היו מסתובבים להם בין הרגליים גם בחיים האמיתיים. 

מעריצים רבים, כאמור, הבחינו בהופעת האורח התמוהה של היצור הפרוותי, חלקו את הידיעה המרעישה בטוויטר, וכמובן - התלבטו האם מדובר בדבר מכוון או בטעות תמימה. "אני כבר מדמיין הדברה המונית בארמון בקינגהאם", כתב אחד מהם. גולשת אחרת, שלא צפתה בסדרה, הגיבה ש"אני לא רואה את 'הכתר' אבל כבר שמעתי על העכבר". עוד גולשת הייתה נסערת מהאירוע: "עכשיו שמתי לב לעכבר רץ על הסט של 'הכתר' ואני לא חושבת שזה היה מכוון". חשבון הטוויטר הרשמי של "הכתר" גם הוא לא נשאר אדיש לתקרית המשונה, והציע להעמיד את העכבר לפרס "שחקן האורח הטוב ביותר בסדרת דרמה" בטקס האמי הבא. 

אם גם אתם צפיתם בעונה החדשה ונהניתם מהנוכחות של קולמן, קורין ושות', זה תמיד זמן טוב להזכיר כי הקאסט של "הכתר" מתחלף מדי שתי עונות כדי לייצג באופן נאמן יותר את הגיל של כל דמות, וכי העונה הבאה כבר תזכה לשחקנים אחרים לגמרי. אימלדה סטנטון, הידועה בזכות תפקידה בסרטי "הארי פוטר", תהיה השחקנית השלישית והאחרונה שתיכנס לנעליה של המלכה אליזבת', ומי שתגלם את הנסיכה דיאנה תהיה השחקנית האוסטרלית אליזבת' דביקי. הסדרה הייתה אמורה למנות חמש עונות בלבד בתכנון המקורי, אך מוקדם יותר השנה הודיע המפיק פיטר מורגן כי עונה שישית ואחרונה תצא לפועל גם כן.