הכתב הבכיר לענייני ערבים של חדשות 12, אוהד חמו, מקבל איומים על חייו, וזאת בעקבות מותה של עיתונאית אל ג'זירה שירין אבו עאקלה שנהרגה במהלך חילופי אש בין כוחות צה"ל לפלסטינים בג'נין. תמונתו של חמו מופצת עם מטרה על פניו ולצד התמונה הכיתוב: "עין תחת עין ושן תחת שן, לחכות למוות שלך". האיומים מגיעים בוואטסאפ, טלגרם וברשתות החברתיות השונות מהצד הפלסטיני. 

אבו עאקלה, שהייתה כתבת אל ג'זירה, נחשבה לאחת העיתונאיות הבכירות בתקשורת הערבית – והאיומים על חמו, שנחשב לאחד העיתונאים הישראלים הבכירים בשטחים - מגיעים כקריאה לנקום את מותה. גורמים המעורים בפרטים אמרו כי למרות האיומים לא הוצמדה לו אבטחה וכי הוא לא הגיש תלונה במשטרה.

חמו עלה היום (חמישי) לשידור בתוכנית הרדיו של גולן יוכפז וניסים משעל בתחנת 103FM, שם נשאל האם הרג העיתונאית יהפוך לנושא נפיץ כמו פרשת הילד מוחמד א-דורה. חמו השיב כי "זה בהחלט יכול להיות נפיץ. האם אנחנו מדברים על משהו בסדר גודל של מסגד אל אקצא? לא, אבל אין ספק שהדבר הזה, ואנחנו צריכים להבין את זה בישראל, זו לא עוד בחורה, לא עוד פנים. אנחנו מדברים על סמל, על כמעט סמל ממלכתי פלסטיני". עוד אמר חמו כי "אבו עאקלה היוותה סמל של דור פלסטיני שלם, ב-20 השנים האחרונות צפו בה מאות מיליונים בעולם הערבי. פגשתי אותה לראשונה בשטחים לפני 18 שנה, היא הייתה בכל מקום באזור הזה ומיליונים מזהים אותה כסוגייה הפלסטינית".