נטפליקס, חברה שיודעת דבר או שניים על מינוף, גילתה בימים האחרונים שהספרייה שלה מכילה אוצר של ממש: "טייגר קינג", דוקו הפשע שהפך לתופעה עולמית ולאחד הלהיטים הכי גדולים של ענקית הסטרימינג תוךשבועיים בלבד. מהרגע הראשון היה ברור שבמוקדם או במאוחר נטפליקס תצלול עמוק עוד יותר לאחת הסדרות המטורללות שהוצגו אצלה - והפעם זה כבר קרה מוקדם במיוחד. אתמול (א') עלה בנטפליקס "טייגר קינג ואני", פרק בונוס מיוחד של הסדרה, שלפי כמה מעריצים ממש לא עמד בציפיות.

האיש שגויס לטובת "טייגר קינג ואני" הוא ג'ואל מקהייל - המנחה המיתולוגי של "מרק הוליוודי" והכוכב של עוד להיט שקם לתחייה מחדש בנטפליקס, "קומיוניטי" - שאירח בשיחת וידאו כמה מהכוכבים של סדרת המקור. ג'ו אקזוטיק עצמו לא נכח בשיחה (מהסיבות הברורות), כמו גם קרול בסקין, אחת הדמויות המרכזיות בסיפור. מי כן הגיע? כמעט כל שאר המשתתפים בסדרה שהפכו לאייקונים תוך רגע, בהם ג'ף לואו, ג'ון פינלי וריק קירקהם.

בזמן שהנוכחות של מקהייל, או של כל מנחה אחר, הייתה הכרחית בשביל שניתן יהיה לנתב את השיחה בין כל המשתתפים, לא מעט צופים הרגישו שהנוכחות של הקומיקאי והשחקן הצליחה לפגוע בחוויה. "ג'ואל מקהייל הוא חד משמעית האדם הכי פחות מתאים להנחות את הפרק הזה של 'טייגר קינג'", כתב אחד הגולשים, "הייתי מעדיף לחכות שנה לפרק טוב יותר מאשר הזבל הזה שנעשה בחופזה". 

גולשת אחרת הוסיפה: "אני לא עומדת לטרוח ולצפות בפרק הנוסף של 'טייגר קינג'. זה פשוט יהיה ג'ואל מקהייל מנסה נואשות להכניס את עצמו לכל בדיחה כדי להישאר רלוונטי". אנשים שכן צפו בפרק, אישרו בדיוק את אותם חששות: "הנבל בפרק החדש של 'טייגר קינג' הוא ג'ואל מקהייל", כתב אחד הגולשים, "הוא יוצא כל כך מתנשא, מעוניין יותר בהערות הטיפשיות שלו מאשר בראיונות עצמם". גולש אחרת ציינה כי "ג'ואל מקהייל הרס את הפרק החדש של 'טייגר קינג'. הלעג שלו לכל האנשים שהוא ראיין לא היה מבדר, זה היה מציק ולא הכרחי. רציתי כל כך הרבה יותר מהפרק החדש הזה". 

לצד גולשים נוספים שציינו כי הבחירה במקהייל היא "ההחלטה הכי גרועה שנטפליקס יכלו לקבל" והדבר ש"הרס את הפרק החדש", כמה ממעריציו של הקומיקאי יצאו להגנתו בטוויטר. "אני לא מאמין שאנשים באמת נפגעים מג'ואל מקהייל", כתב אחד מהגולשים, "שעשה את העבודה שלו וירד על אנשים נוראיים, במקום (להיפגע) מהאנשים הנוראיים עצמם".

 

כאמור, מלבד אקזוטיק עצמו - שכבר בפרק הפתיחה נודע כי הוא נמצא בימים אלה בכלא - גם קרול בסקין, אחת הדמויות האניגמטיות ביותר בסדרה, לא הגיעה לפרק האיחוד. לפי מקורבים לבסקין ששוחחו עם הצהובון Us Weekly, כלל לא הוצגה בפניה האפשרות להשתתף באותו פרק, אבל "היא לא הייתה משתתפת גם אם היו מבקשים ממנה". בסקין ובן זוגה האוורד סיפרו לאחרונה בראיון כי הם מפיקי הסדרה "בגדו באמון שלהם", ולא הציגו אותם בצורה שבה הם ציפו להיות מוצגים. ואכן, סביר להניח שאף אדם לא היה רוצה לצאת מהסדרה כאשר עיקר השיח ברשתות הוא האם הוא באמת רצח את בן הזוג שלו - כפי שקרה במקרה של בסקין עצמה.