בקרוב החיים עומדים לחזור למסלולם. לא, לא מדובר על השתקמות העולם ממכת נגיף הקורונה: אחרי פגרה ארוכה, "האנטומיה של גריי" חוזרת בחודש הבא - ובגדול. הפרק הבא יהיה קרוסאובר של "האנטומיה" יחד עם סדרת הבת "תחנה 19", ומהטיזר הקצרצר ששוחרר לקראתו נראה שלא תחסר בו דרמה. אנחנו בטוחים שאתם גם ככה במתח לדעת מה עומד לעלות בגורלן של הדמויות ומי עוד (אם בכלל) עתיד להופיע בחלומותיה של מרדית' החולה, ואם לא השתכנעתם שהסדרה תספק את הסחורה - השחקן ג'סי וויליאמס, שמגלם את ד"ר ג'קסון אייברי, סיפר שהפרק ההוא עומד להיות "טירוף מוחלט". 

ב-11 למרץ ישודרו למעשה שני פרקים: האחד ב"האנטומיה של גריי" והשני ב"תחנה 19", דרמת מכבי האש שהופקה כספין-אוף של "האנטומיה". שני הפרקים יתארו מרדף שמתבצע על ידי הרופאים בבית החולים סלואן גריי אחר עבריין מין שחטף שתי נערות. בפרק, כך מדווח, הרופאים האהובים עלינו מ"האנטומיה של גריי" והכבאים האהובים עלינו מ"תחנה 19" צריכים לשתף פעולה כדי להציל את הנערות. דרמה של ממש, כמו שרק "האנטומיה" יודעת.

מחציתה הראשונה של העונה, כאמור, הסתיימה בטון מאיים - כשמצבה של מרדית' החמיר כתוצאה מהידבקותה בנגיף הקורונה. סדרות רבות כבר התייחסו להתפשטות המגיפה, הלבישו על פני דמויותיהן מסיכות ואילצו אותן להתבודד בבתיהן, אבל "האנטומיה", מתוקף היותה דרמת בית החולים המצליחה ביותר שמשודרת כיום, שמה, כמתבקש, את המלחמה בקורונה במרכז הסדרה. במהלך העונה מצבה של מרדית' הידרדר עד כדי כך כל כך שהיא הגיעה למצב הזייתי, ובחלומות שחלמה בעודה בתרדמת ראינו אותה במפגשים מרגשים עם דמויות עבר אהובות ומתות, כמו ג'ורג' אומאלי, המתמחה האהוב שנדרס למוות בסוף העונה החמישית, ודרק שפרד, מקדרימי האהוב, בעלה המנוח של מרדית' שמותו עד היום זכור כנקודה טראומטית עבור צופים רבים בסדרה. 

וויליאמס הוסיף ואמר למגזין Entertainment Tonight כי "מצאנו דרך להביא פרקים מאוד דחוסים בשילובים מדהימים של אובדן ושמחה והתקדמות בחיי הדמויות. זה עומד להיות מפחיד ומרגש". על מצבה של הדמות הראשית בסדרה, שכבר ידועה ככזאת שלא מהססת להרוג ולהוציא לגמלאות גם את הדמויות הבולטות והאהובות מכולן, וויליאמס אמר שהוא "קצת לחוץ". לדבריו, דמותה מייצגת את ה"אימה הטהורה שבהתמודדות עם זה (מגפת הקורונה, ז.א)", אבל גם את "המאבק והמוכנות שלנו". מהטיזר הקצרצר והדרמטי בן חצי הדקה ששוחרר ניתן לראות בעיקר התקדמות בקו העלילה על עבריין המין המסוכן, אבל ברגעיו האחרונים חדי העין יבחינו בהבלחה מזערית של פניה של מרדית - כשרגע לאחר מכן קולו של ד"ר וובר מרעים ואומר לד"ר ביילי: "ביילי, משהו קרה". נראה שהולך להיות אינטנסיבי, וה-11 למרץ לא יכול לבוא מהר מספיק.