כוכבת "עקרות בית נואשות" חוזרת למסך: בפעם הראשונה מאז ששוחררה מהכלא, השחקנית זוכת הפרסים פליסיטי הופמן לוהקה לסדרה חדשה. הופמן תככב ב"עורכת הדין הטובה", ספין-אוף לסדרה המצליחה "הרופא הטוב". כאמור, מדובר התפקיד הראשון של השחקנית מאז שהורשעה במתן שוחד וריצתה מאסר של 11 ימים ב-2019

בסדרה החדשה תופיע הופמן לצד השחקנית קנדי מקמאן ("ננסי דרו"), שתככב בתפקיד הראשי. מקמאן תגלם את עורכת הדין ג'וני דגרוט, שמתמודדת עם הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD) ומשתמשת בקושי המנטלי שלה לטובתה בדרכים השונות שבהן היא מייצגת תיקים במסגרת עבודתה. הופמן תגלם את ג'נט, הבוסית של ג'וני, ולפי יוצרי הסדרה מערכת היחסים של השתיים אמורה להזכיר את סדרת האם האהובה - "הרופא הטוב".

פרדי היימור, "הרופא הטוב" (צילום: באדיבות HOT,  יח"צ)
מקבלת ספין-אוף. "הרופא הטוב" | צילום: באדיבות HOT, יח"צ

שתי הסדרות ישתלבו האחת בשנייה באמצעות מה שמכונה בטלוויזיה "פיילוט מהדלת האחורית". כשסדרות מסוימות רוצות לבחון היתכנות לסדרת בת, הן לעתים מקדישות פרק שלם לדמויות חדשות שחיות בעולם שבו מתרחשת סדרת האם בשביל לבדוק את תגובת הקהל, וכך יהיה גם עם "הרופא הטוב". בחודש מרץ ישודר פרק בשם "עורכת הדין הטובה", ובו הרופא הטוב, שון, יזדקק לעזרה משפטית. אהרון, המנטור שלו, יפנה אותו לג'נט, עורכת הדין הוותיקה והחריפה שאותה מגלמת הופמן, אבל שון יבחר דווקא בג'וני הצעירה.

כזכור, בית המשפט קבע כי הופמן שילמה שוחד בסך 15 אלף דולר, במטרה להעלות את ציון הפסיכומטרי של בנה כדי לשפר את סיכוייו להתקבל לאוניברסיטה מובילה. בנוסף למאסר הקצר, על הופמן נגזרו שנה על תנאי, 250 שעות עבודות שירות וקנס על סך 150 אלף דולר. בפרשה היו מעורבים עוד 30 הורים אחרים, ביניהם השחקנית לורי לוקלין ("צער גידול בנות", "90210"). ב-2020 הוכרז כי הופמן תשתתף בסיטקום על מנהלת קבוצת בייסבול, אבל מאז ההודעה הראשונית לא פורסמה שוב הודעה נוספת על הפרויקט.