יש לא מעט שחקנים וקווי עלילה באופוריה, אבל קאסי הווארד היא אחת הדמויות המרכזיות והמענייניות ביותר. השחקנית סידני סוויני, שמגלמת אותה, לא רחוקה מגילה הצעיר של קאסי - קאסי אמורה להיות בת 16, סוויני בת 21 - אבל כבר יש מאחוריה קריירה די מרשימה על המסך הקטן.

אז מאיפה היא מוכרת לכם? קודם כל, ייתכן שראיתם אותה בעונה השנייה של סיפורה של שפחה, ששודרה לפני כשנתיים. סוויני גילמה שם את דמותה של עדן ספנסר, נערה צעירה בת 15 שמקבלת על עצמה את החוקים של רפובליקת גלעד בשמחה ואף מעוניינת לציית להם ברצון. עדן, כזכור, נישאה לניק, הנהג של בני הזוג ווטרפורד ואהובה של ג'ון (אליזבת' מוס), והתבאסה לגלות שהוא לא מעוניין לשכב איתה. אבל זה לא הסוף, היא מתאהבת באחד המאבטחים של ווטרפורד, והשניים מנסים לברוח יחד. לאחר שהם נתפסים, עדן מקבלת הזדמנות להתוודות על חטאיה ולהינצל ממוות, אך היא מסרבת ומוצאת להורג באופן אכזרי לנוכח כל הקהילה.

View this post on Instagram

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney) on

אבל גם אם לא צפיתם בסיפורה של שפחה, ייתכן וסוויני לכדה את תשומת לבכם בחפצים חדים, המיני-סדרה של HBO ששודרה בקיץ שעבר. שם גילמה את דמותה של אליס, נערה בבית החולים הפסיכיאטרי אשר חלקה בעבר חדר עם קמיל (איימי אדמס) כשהייתה מאושפזת שם. למרות שבין השתיים היה פער של 10 שנים, הן פיתחו יחסי ידידות עמוקים ולמעשה קמיל ראתה באליס אחות קטנה. אלא שאליס, למרבה הצער, בסופו של דבר התאבדה על ידי שתיית אקונומיקה, והותירה את קמיל שבורה יותר מאי פעם.

סוויני החלה את קריירת המשחק שלה בגיל 11, כאשר עברה בהצלחה אודישן לסרט אינדי בוושינגטון. לאחר מכן עברה להוליווד, אבל לא לפני שהכינה מצגת פאוורפוינט מפורטת להוריה המסבירה את כל הסיבות שבגללן כדאי לעשות זאת. מאז היא הגיחה בתפקידים קטנים בסרטים ובסדרות (כולל גיבורים ו-90210), לפני שקיבלה את התפקיד המשמעותי הראשון שלה בסדרה של נטפליקס, הכל על הפנים!. במקביל לאופוריה, סוויני מופיעה בימים אלה גם בסרט היו זמנים בהוליווד של קוונטין טרנטינו.

חיה של סוויני עמוסים וכוללים תחביבים נוספים מלבד משחק. כבר מגיל 14 החלה סוויני להתאמן בMMA (אומנויות לחימה משולבות), וכיום היא מסיימת תואר ראשון במנהל עסקים.

גם "אופוריה" זמינה לצפייה בסלקום tv