אם יש לכם ילדים בגילים המתאימים, סביר להניח שאתם יודעים בדיוק מי היא פפה החזירה. אבל גם אם אתם נטולי ילדים, יתכן שנתקלתם בתופעה שהיא פפה פיג ברשתות החברתיות, ובעיקר בטוויטר, שם היא הפכה למושא הערצה וממים בלתי פוסקים.

פפה החזירה היא סדרה מצוירת שמשודרת כבר מעל עשור, אבל האינטרנט נתן לה חיים חדשים, עם רגעי שיא מהסדרה שמופצים ללא הרף. למשל - קטע היסטרי בו פפה, שמתוסכלת מכך שהיא לא יודעת לשרוק, מגלה שחברתה סוזי הכבשה דווקא כן יודעת, ובתגובה מנתקת לה את הטלפון בפנים. אחרי כל השנים האלה על המסך, היוצרים של פפה השכילו לנצל את הפופולריות העולה שלה בקרב הקהל המילניאלי, ומוקדם יותר החודש פפה הוציאה אלבום ראשון, שהפך כמובן ללהיט מיידי. ליל נאס, שבדיוק שבר שיא היסטורי עם Old Town Road - השיר שנמצא במקום הראשון בטבלת ההשמעות - אפילו צייץ שהוא מעוניין בשיתוף פעולה מוזיקלי עם פפה. מי שעוד קיוותה לדואט היא איגי אזליה, שהוציאה אלבום חדש באותו יום כמו פפה החזירה, והבינה שהלך עליה. "שתפי איתי פעולה או שתהפכי לארוחת בוקר", היא צייצה לעבר החזירה הפופולרית.

בראיון עם Vulture, המדבבת של פפה החזירה, הארלי בירד בת ה-17, מגלה שהיא - הלם - אפילו לא פעילה ברשתות החברתיות. "אני גרה עם המשפחה שלי בחווה, ואני מגיעה מההקלטות של פפה בסטודיו ישר הביתה כדי לנקות תרנגולות או משהו כזה. אני לא אוהבת רשתות חברתיות כי אני לא רוצה שהתפקיד שלי כאמנית קול יתנגש עם חיי הבית. יש לי את החווה, משפחה וחברים ואני מתרכזת בלימודים". בטוחה שאת בת 17?

בירד מדבבת את פפה מגיל חמש, והיא מספרת שבאותם זמנים היא לא הייתה צריכה לעשות שום דבר מיוחד - רק לחזור על השורות שהקריאו לה המפיקים. היא גם מגלה שאחד הפרקים הישנים בסדרה נכתב על פי אימפרוביזציה שלה. "הייתי בת 6 או 7 וכשהגעתי לסטודיו המפיקים היו כזה 'אוקיי, תאלתרי! ספרי לנו סיפור לפני השינה'. אז המצאתי סיפור על הרפתקה של הנסיכה פפה, אחיה ודינוזאורים. זה מה שאני הכי אוהבת בפפה - המחשבות והדעות שלי נכנסות לדמות ולפעמים המפיקים אפילו לא מגיעים כי הם סומכים עלי. אני מכירה את פפה כל כך טוב, למרות שנכשלתי בקוויז על פפה בסנאפצ׳ט".

למרות שבירד לא עוקבת אחר הפופולריות הגואה של פפה ברשתות, השמועות מגיעות אליה, והיא לגמרי מאושרת מכך שקהל חדש ומבוגר יותר עף על הדמות, וגם מוחמאת מהציוצים של ליל נאס ואזליה. היא גם הספיקה כבר לשמוע על הילדים האמריקאים שאימצו מבטא בריטי בזכות צפייה אובססיבית בפפה, ולהם יש לה דבר אחד להגיד: "אין בעד מה!". יחד עם זאת, היא לא מנצלת את התהילה לטובתה, ומספרת שכשהיא ביקרה בארה"ב היא לא סיפרה לאף אחד שהיא הקול מאחורי הדמות המפורסמות, אבל זה לא שינה הרבה. "התייחסו אלי ולחברות שלי כאילו אנחנו מפורסמות רק בגלל שאנחנו בריטיות", היא מספרת. זה אולי מסביר למה אמריקאיות כמו מדונה, מייגן מרקל או לינדזי לוהן מנסות להחדיר מבטא בריטי לדיבור היומיומי שלהן?