לזכות באמי זה מעמד מלחיץ, לא שזה קרה לנו, אבל ככה זה נראה. הזוכים עולים על הבמה, מסונוורים מהזרקורים שמאירים אותם ועוד מצפים מהם לנאום. מזל שיש את נטשה ליון בקהל, שמוחאת כפיים ומעודדת מכל הלב.

מחיאות הכפיים של ליון, אמיתיות ומבטאות את התחושות הכנות ביותר שלה. אנשים ששמו לב לדרכה המיוחדת של ליון אמרו שמחיאות הכפיים שלה מזכירות אנשים שנותנים לעצמם כיף. גם הגולשים שצפו בטקס הפרסים בזמן אמת, לא הצליחו להתעלם ממחיאות הכפים הייחודיות. "כל מחיאת כף היא כמו פתית שלג", כתב גילברט קרוז, עורך במגזין הניו יורק טיימס. "זה נראה כאילו נטשה ליון למדה למחוא כפיים חמש דקות לפני הטקס", כתב גולש נוסף ומשתמש אחר כתב "מחיאות הכפיים של נטשה ליון... אני לא אצליח לחשוב על דבר אחר במשך שבוע".

View this post on Instagram

A post shared by GIPHY (@giphy) on

 

אתם בטח זוכרים שלפני שנתיים, ניקול קידמן עלתה לכותרות גם היא בגלל תקרית מחיאת כפיים בטקס פרסים, אז היה מדובר בטקס האוסקר. מחיאות הכפיים שלה זכו לשם המחמיא "מחיאות כלב ים" ואם תצפו בסרטון המצורף תוכלו להבין גם למה.

קידמן עצמה התראיינה בעבר לתחנת הרדיו האוסטרלית KIIS FM וסיפקה הסבר לתופעה. מסתבר כי קידמן ענדה לטקס טבעת יקרה במיוחד אותה השאילה ממעצב העל הארי ווינסטון, טבעת ששוויה מוערך במיליוני דולרים רבים. "זה היה כל כך מוזר!", אמרה קידמן למראיינים. "חשבתי 'אני רוצה למחוא כפיים? אני לא רוצה לא למחוא כפיים'. זה יהיה גרוע, נכון? אנשים יגידו - למה ניקול לא מחאה כפיים? לכן, מחאתי כפיים בצורה הזאת. בגלל שענדתי טבעת ענקית שלא הייתה שלי ופחדתי לפגוע בה בגלל שהיא הייתה יפהפיה". האם טבעתה של ליון נותנת הסבר למחיאות הכפיים הייחודיות שלה?

ליון הייתה מועמדת לשני פרסים בטקס פרסי האמי. מועמדות אחת בקטגוריית הסדרה הקומית הטובה ביותר, עם בובה רוסית. ומועמדות שנייה כשחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית, גם הודות לתפקידה בבובה רוסית. ליון הפסידה בשתי הקטגוריות לסדרה פליבאג.