בפרק האחרון של "בשבילה גיבורים עפים" הופיעה סצינת קרב יריות אליה נקלע בנדה, כשהגיע אל ראש ארגון פשע מקומי בקולומביה, בשם דון קרלוס. השחקן שמגלם אותו, Nelson Camayo מחזיק ברזומה מכובד. נלסון משתתף גם בסרט "בחזרה מטואיצ'י" שם הוא מגלם את דמותו של קפטן אמרנדו הבוליביאני. כזכור, כמו "בשבילה גיבורים עפים" שנוצרה בהשראת ספרו של אמיר גוטפרוינד, גם עלילת "בחזרה מטואיצ'י" מתבססת על ספר ישראלי, שאותו כתב יוסי גינסברג. עוד ברזומה שלו אותו שחקן השתתפות בסדרת הדרמה "אל צ'אפו" מבית נטפליקס, המביאה את סיפור חייו של ברון הסמים הידוע, חואקין גוזמן.

A post shared by Nelson Camayo (@camayo33) on


השחקן מתחזק גם חשבון אינסטגרם פעיל במיוחד, בו הוא מרבה לשתף את העוקבים בצילומים של ציורי קיר מרשימים. בבלוג "עפים על קולומביה" שצילם השחקן משה אשכנזי מאחורי הקלעים של הסדרה, דיבר נלסון והחמיא לאשכנזי על הספרדית שלו. נלסון הוא לא השחקן המוכר היחיד שהפציע בפרק ששודר אמש, הייתה גם בוגרת ריאליטי ישראלי שהגיחה לאחת מהסצינות. סקרנים לגלות במי מדובר? התשובה כאן.

אחרי שהגיעו השחקנים מישראל לקולומביה הם צילמו שם במשך שבעה שבועות בסיוע צוות מקומי ויחד עם עשרים שחקנים קולומביאנים. כל אתרי הצילום בקולומביה מלבד בניין השגרירות הישראלי הם מקומות אמיתיים. אחד מאתרי הצילום הוא בר מקומי בבוגוטה אליו הגיעה החבורה לאחר שיחת טלפון שהתקבלה מבעלת המקום, בה סיפרה כי ראתה את יעלי. פרט מעניין שקשור לאותו הבר הוא רצפת המקום, שדומה עד מאוד לזו של הכנסייה בווינדזור, שם נערכה בסוף השבוע האחרון של הנסיך הבריטי הארי ואשתו הטרייה, מייגן מרקל.

הבר בבוגוטה (צילום: מתוך "בשבילה גיבורים עפים", קשת12)
הבר בבוגוטה. עיצוב ריצוף מלכותי משהו | צילום: מתוך "בשבילה גיבורים עפים", קשת12

"בשבילה גיבורים עפים": ראשון ב-21:00. קשת, ערוץ 12