מי זאת יעלי?
"יש לי כל כך הרבה דברים להגיד עליה. היא סוג של 'פרי ספיריט' כזה. היא מחפשת בית, דתל"שית שעזבה את הבית. היא לא כל כך מתקשרת עם ההורים שלה ובעצם המקום הזה של החוסר נטע בה הרבה דברים אבל אחד מהם והעיקרי הוא זה שהיא כל כך הזמן בחיפוש. ואז היא פוגשת את אביב, שהוא חבר של אח שלה והיא מתאהבת בו קשות".

מה את אוהבת בה?
"היא מאוד ישירה, מאוד לא מניפולטיבית, מאוד לא משחקת את המשחק של המושגת- בלתי מושגת, מי ישיג, מה ישיג".

מי זה אביב?
"יש לה סיפור אהבה מדהים עם אביב. הוא אחד הצירים המרכזיים בסיפור של יעלי ובעצם בגללו, בזכותו, תלוי איך מסתכלים על זה, היא מחליטה לעזוב ולברוח ולעשות טיול, הטיול שאחרי הצבא והיא נוסעת לשם לבד - לקולומביה".

מי עוזב את מי?
"הוא עוזב אותה בסצנה מאוד אכזרית. זו סצנה שיש בה המון המון רגישויות, אני עדיין כל הזמן בסצנה הזאת".

חששת לגלם אותה?
"זה היה לי ברור שאני רוצה לעשות את זה, לא היה לי ברור שאני עושה את זה אבל נורא פחדתי. פחדתי להיכנס לזה, פחדתי שאני לא אצליח. חשבתי לעצמי שבטוח יש שחקניות שיעשו את זה ויספרו את הסיפור טוב ממני ולמה אני צריכה את זה ולמה אני לוקחת את זה. מיליון מחשבות סותרות כמובן אבל זה היה חזק ממני. הרגשתי שאני צריכה לעשות את זה".

במה אתן דומות?
"אנחנו דומות בעקשנות שלנו על לא להתפשר וגם בלעשות את מה שאת באמת באמת מרגישה לא משנה את מי את מאבדת, מבחינת החברים, האנשים שקרובים אלייך. ברור שזה משנה אבל אני חושבת שגם אני וגם יעלי לא ניתן לשקר להנחות אותנו בחיים ומשם לקחתי גם כמה תובנות והשאלתי מהחיים שלי לחיים שלה. זה ישמע קלישאתי בטירוף אבל זו האמת - זה באמת לעשות את מה שאת מרגישה וללכת אחרי הלב. אני עוד חוקרת אותה".

פספסתם את הפרק? צפו עכשיו בפרק המלא של "בשבילה גיבורים עפים" ב-makoTV

>>עפים על קולומביה: משה אשכנזי מאחורי הקלעים של "בשבילה גיבורים עפים"

עוד ב"בשבילה גיבורים עפים":

"בשבילה גיבורים עפים": הערב (ראשון) ב-21:00. קשת, ערוץ 12