את הטירוף סביב הזמר במסכה (הערב ב-21:30, קשת 12) קשה לפספס. מכל קצוות הרשת אנשים מעלים ניחושים, שאלות, תהיות והשערות בנוגע לזהות המפורסמים שמתחת לתחפושות. לכן לא מפתיע שגם סלבריטאים רבים מגיבים בהתאם לאצבע שמופנת כלפיהם ברשת, כמו למשל איילת שקד שהבטיחה שהיא לא השפירית, יזהר כהן שהתכחש לתחפושת השור וניקול ראידמן שטענה שהיא ממש, אבל ממש, לא הפופקורן.

>> רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

הפעם הגיע תורו של יו"ר האופוזיציה, יאיר לפיד, שפרסם סטורי בחשבון האינסטגרם שלא משאיר מקום לספק. ואולי דווקא כאן? אז ככה. למי שלא עקב, נספר שאמש (שני) שודר הרמז השלישי של הדרקון, ואחת מהחידות לזהותו האמיתית כללה תליון עם תמונתו של לפיד שמתנוסס עליה. מה זה אומר? אז זהו, זה מה שכולם רוצים לדעת.

כנראה שלפיד בעצמו קיבל לא מעט תגובות, אבל הפעם דווקא לא באו אליו בטענות שהוא המפורסם מתחת לתחפושת אלא שהוא מכיר ויודע מי הוא הדרקון. "בניגוד לשמועות", כתב לפיד בסטורי על רקע צילום הרמז מהתוכנית, "לא, אין לי מושג מי זה הדרקון". תראו, הרבה מפורסמים כבר הכחישו כל מעורבות, אבל גם הפעם אנחנו לא בדיוק יודעים אם להאמין להם או לא, אז כנראה שפשוט נצטרך לחכות לחשיפה של הדרקון. האם זה יקרה הערב? נקווה שלא.