אחרי חשיפה שלישית בה גילינו שהדב הוא לא אחר מאשר גדי סוקניק, אנחנו ממשיכים הלאה אל עבר הניחושים בנוגע למפורסמים שנשארו בתחרות. אין ברירה, הרי ככה זה במשחק הניחושים של הזמר במסכה, ובמיוחד בשלב הזה של הדו קרבים המכריעים. כמו שאפשר להבין, זה עוד לא הסוף, והערב (21:30, קשת 12) יעלו ויבואו לבמה ארבע תחפושות נוספות: השפירית, הכריש, הפלאפל והחסידה. אנחנו אמנם עוד לא יודעים מי מסתתר מתחת למסכה של כל אחד מהן, אבל בין כל הרמזים המבלבלים, כדאי שקודם כל נבין מה אנחנו כן יודעים. אז הנה כל מה שצריך לדעת על המתמודדים הערב.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

השפירית

"תמיד הייתי חריגה בנוף", פתחה השפירית את כתב החידה וגרמה לנו לפתוח את תיקיית מנוע החיפוש בראש. תוך כדי שהיא מטיסה מטוס צעצוע, כמה אנשים מאחוריה שיחקו במשחקי ילדים, בעוד שסיפרה שבילדותה היא גדלה בסביבה מלאת אלימות וכאב. "אבל היו גם טיפות קטנות של מזל", אמרה כשהניחה בובה בלונדינית ליד שלושה דובים ישובים על ספה. בהמשך, סיפרה שאבא שלה בנה עבורה ועבור אחותה ארץ של שירים, והגרילה מתוך ערימת כדורים את המספר אחד. ואנחנו שואלים: למה לא הגרלת כבר את השם האמיתי שלך? 

>> לכל הרמזים של השפירית 

הכריש

את הרמזים הבאים קיבלנו בתחנת המוניות של הכריש, שהעיד על עצמו שבניגוד לדג הטורף, המהיר והקטלני – הוא ההפך הגמור. הכריש סיפר שהוא מקנא בנהגי מרוצים ואסטרונאוטים וש"אין לי פחד קהל, אני מופיע כמעט בכל ערב". הוא ניצח במשחק השש בש את אחד האנשים שבאו לבקר אותו, ולא סתם אלא בניצחון מוחץ של מארס טורקי. הוא תלה פוסטרים של כדורסלן העבר דניס רודמן ולהקת קווין האגדית, והסביר שבחר בדמות הכריש כי זה "סוג של רישיון ליהנות". אה, והוא גם טרף ערימת שניצלים, כי הוא לגמרי כריש פטיש. אתם תמשיכו לנחש, אנחנו נצטרף כשנפסיק לרקוד יחד עם הביצוע שלו ל"טמפרטורה".

>> לכל הרמזים של הכריש 

הפלאפל

הדמות הבאה היא רב תחומית - גם דיג'יי וגם עוסקת בדוגמנות. את הפלאפל הכרנו במן מועדון בו הוא תיקלט, בקהל  שלוש דוגמניות מפורסמות מאוד מזמנים שונים והן: גלית גוטמן, אסתי גינזבורג ובר זומר. הפלאפל סיפר בעצב שהיה ילד טוב ירושלים, "לוזר כזה", וכשהסתכל במראה ראה חתול שלמעשה הוא אריה. "המשקל הוא חלק מההישרדות המקצועית שלי, במיוחד בשנים האחרונות", חשף עוד פרט על חייו, "הפלאפל הפך לאויב". ואם כל הפרטים הצליחו להתחבר לכם עד עכשיו, אז תדעו שהייתה שם גם כוס קפה שחור, ומודעה על הופעה של להקת משינה בזמן הביצוע שלו, סתם ככה לבלבול. בהצלחה.

>> לכל הרמזים של הפלאפל  

החסידה

הדמות הבאה סיפרה שהיא, ממש כמו החסידה, נודדת בלהקה ממקום למקום אבל ללא סדר וארגון. "יש לי חיבור עמוק לשורשים שלי", שיתפה החסידה החסודה, "אבל מאז שהייתי גוזל נדדתי לכיוונים אחרים". היא סיפרה שנולדה לתא משפחתי מעורר השראה וכנגד כל הסיכויים הקימה אחד בעצמה. "אני מרגישה שכשאחרים מסתכלים עליי הם רואים את המקום ממנו באתי ולא אותי, ובגלל זה החלטתי לבוא לתוכנית". כל השיתופים המרגשים שלה, נשמעו ברקע תוך כדי שהיא מקבלת תינוקות מאנשים עם כנפיים ומעבירה אותם לתוך עגלה. ואם חשבתם שזה יהיה קל, חכו שתראו את הכתובות שהיו רשומות על אותם התינוקות: "לכבוד סיגי, יולדות ב' בי"ח סורוקה", "לכבוד יצחק נבון", "שטראוס 29, מאה שערים, ירושלים" ו-"53113 Bonn Germany". בהחלט לא תזיק לנו כאן איזו תפילה.

>> לכל הרמזים של החסידה