לקראת הפרק השישי של "המתמחים" (מחר ב-21:40), תגיע ד"ר ענבל שרון לבית החולים בפעם הראשונה, אחרי חופשת הלידה הארוכה. בין החשש מהניתוח הראשון לפחד להשאיר את התינוק לכמה שעות בלעדיה, ד"ר שרון מתמודדת עם החזרה לשגרה בבית החולים. אבל רגע לפני שזה קורה, בואו להיזכר בכל הרגעים שגרמו לנו להתרגש ממנה בעונה הראשונה.

>> מה תראו בטלוויזיה של ישראל החל מנובמבר הקרוב?

1. החופשה

נדיר לראות רופאים שיוצאים לחופשות, ובמיוחד כאלו שעדיין משקיעים בתקופת ההתמחות הלוחצת. אבל כמו שהכרנו עד כה את ד"ר שרון, הייחודיות שבה שמורה רק לה, ולכן לא מפתיע שדווקא היא תטוס לחופשה כשהשישבת שלה סוף סוף מתפנים. אם גם אתם רוצים להיזכר בנופים המטורפים בהם טיילה ד"ר שרון, זאת ההזדמנות שלכם.

2. הניתוח

אם יש רגע מסוים בתכנית שאף אחד לא יכול היה להישאר אדיש אליו, הוא ההתמוטטות של ד"ר ענבל שרון באמצע התורנות. מסתבר שמה שגרם לכאבי הבטן החזקים שתקפו אותה מהבוקר, הייתה חסימת מעיים שלמזלה הוסרה בניתוח בהול על ידי הקולגות בבית החולים.

3. הסמים

תמיד מפתיע לראות עד כמה רחוק ילכו אנשים בשביל התמכרות כלשהי, וכשמדובר בסיכון הבריאות עולה השאלה – האם יסכימו למות למענה? כי זה בדיוק מה שקרה כשד"ר שרון הוציאה מהעכוז של אחד המטופלים, סוללה ובתוכה סם לא חוקי. החשש הגדול היה שהסוללה תקרע את המעיים, או גרוע מכך תתפזר בתוך גופו של המטופל. כך או כך, הרופאים ניתחו אותו, וסיפקו לנו רגע נדיר ביותר.

4. ההיריון

חודשיים שלמים הצליחה ד"ר שרון להסתיר מחבריה לעבודה את עובדת ההיריון שלה, אבל הם לא טיפשים. במיוחד כשלא הופיעה יותר בפינת העישון, הם קלטו את הרמז וחשפו את הסוד. אמנם תקופת ההתמחות קשה גם בלי הלחץ של עובר בבטן, אבל כידוע – ילדים זו שמחה, והיום ד"ר שרון מגדלת יחד עם בן זוגה את התינוק שנולד לא מזמן.

5. הסיכום

את הרגעים האחרונים בעונה הראשונה של "המתמחים", בילתה ד"ר שרון בשיחה עם הילד ובאולטרסאונד שיבדוק מה שלום העובר שלה. גם אנחנו זכינו להצצה לכל מה שמתרחש בפנים, והבנו עד כמה קשה לה הדיסוננס בין האנשים האהובים בבית למטופלים שזקוקים לה בבית החולים.

עוד ב"המתמחים":

"המתמחים": ימי שלישי, ב-21:40, קשת ערוץ 2