ד"ר חן שפטר

המתמחה שהמשיך איתנו עוד מהעונה הראשונה, כבר הצטייר כקשוח שבחבורה. אלא שבפרק הבכורה של העונה השנייה, זכינו להכיר בו צד חדש, כשסיפר על תקופת הדיכאון שחווה בעקבות שיברון לב. 

ד"ר שני גורן

אפשר היה לראות שד"ר גורן שקועה בלבטים אמיתיים לגבי המקצוע אותו בחרה. אבל בפרק השלישי היא עברה טלטלה נוספת, כשנפרדה מבן זוגה, והחלה בחיפושים אחר דירה חדשה. מי שהיה שם לצידה הוא ד"ר חן שפטר שעזר לה להתגבר, ולנתב מחדש את חייה כרווקה מבוקשת בתל אביב.

ד"ר רות יוסוביץ

אימהות והתמחות הם שני תחומים תובעניים במיוחד בחיים, לכן, לא מפתיע שד"ר יוסוביץ' מתקשה לתמרן בין שניהם בתקופה העמוסה של ההתמחות. אחד הקטעים שהבהירו לנו עד כמה השילוב באמת קשה, היה כשקיבלה טלפון מהגננת בפרק הרביעי, ונדרשה לטפל בעניינים אישיים תוך כדי ניתוח חשוב.

>> הטלוויזיה של ישראל עוברת לערוץ 12: כל מה שצריך לדעת לקראת הפיצול של ערוץ 2

ד"ר סהר נדל

אם עד הפרק השלישי היינו בטוחים שהמכשול הכי גדול של המתמחים הוא שעות השינה, ד"ר נדל הבהירה לנו שיש בחדר הניתוח כמה סיטואציות קשות בהרבה. היא אמנם התכוננה במהלך ימים ארוכים לניתוח חשוב במיוחד, אבל כשהגיע המאני טיים מתמחים אחרים תפסו את המקום שלה, בעוד היא נאלצה להתמודד עם הרגשות הסוערים.

טיפים לזוגיות בחדר ניתוח (צילום: מתוך "המתמחים", שידורי קשת)
הצצה לפרק 2: מי קיבל ייעוץ בתחום הרומנטי? | צילום: מתוך "המתמחים", שידורי קשת

ד"ר אילון רם

אם להיות כנים, היו הרבה רגעים שד"ר רם ריגש אותנו. זאת הסיבה שבחרנו בקטע שדווקא זכור היטב בזכות הקולגה שלו - האחות אלה יבלונסקי. המתמחה הצעיר היה עוד בתחילת הקשר עם טניסאית העבר, שחר פאר, והאחות מצאה לנכון לתת לו טיפים לזוגיות על שולחן הניתוחים.

ד"ר חיה שוורץ

אין ספק שהרגע הזכור ביותר של ד"ר שוורץ הגיע בפרק הרביעי, כשאביה נכנס לניתוח בהול בשיבא. היה זה גם השלב בו סיפרה על האימוץ שחוותה בגיל ארבעה ימים, וחשפה את הקשר המיוחד עם הוריה.

>> הטלוויזיה של ישראל עוברת לערוץ 12: לוח השידורים המלא

ד"ר אמיר הדני 

אמנם הוא הופיע רק בפרק השביעי, אבל המתמחה שהועבר מהמרכז הרפואי לגליל בנהריה, ניסה להיכנס לנעליים הגדולות של המתמחים מיד. הוא אמנם כבר עבר ארבע שנים בהתמחות, אבל נראה שכדי להתמצא ברחבי שיבא נדרשת תקופת זמן דומה.

 "המתמחים": ימי שלישי, ב-21:00, קשת, ערוץ 2