רגע לפני שתכנית פתיחת העונה השנייה של "הכוכב הבא" יוצאת לדרך, השופטים והמנחים החליטו לשתף אותנו בכמה מילים על התחושות שהם חווים עכשיו:

"הרכבנו נבחרת מעניינת שמייצגת ז'אנרים שונים ואני גאה על כך"
מוקי תמונת פרופיל (צילום: מתוך האינסטגרם של מוקי , instagram)
"מאות מועמדים עם חלום לעבור, לחלקם ניפצנו את החלום ולחלק אחר הגשמנו" | צילום: מתוך האינסטגרם של מוקי , instagram

"לעומת העונה הקודמת שבה הרגשתי אורח ולא בטוח שכל כך רצוי אצל חלק מהשופטים, בעונה הזו אני מרגיש בבית. אני חושב שכולנו בשולחן השיפוט: קרן, הראל ואסף יחד עם אסי ורותם מרגישים ככה. ימי האודישנים היו קשים בטירוף. מאות מועמדים עם חלום לעבור, לחלקם ניפצנו את החלום ולחלק אחר הגשמנו.

אני משחזר את הימים האלה ויודע שמה שתראו על המסך יהיה שונה ואחר באופן מוחלט מהעונה הקודמת. בהזדמנות הזו אני רוצה להגיד שאפו למתמודדים שהצליחו לגרום לי לרקוד עם רותם, לנגן עם הראל, לשיר עם קרן, להתנשק עם אסי ולכתוב עם אסף. הרכבנו נבחרת מעניינת שמייצגת ז'אנרים שונים ואני גאה על כך ובמיוחד באלה שנלחמתי עליהם ולא וויתרתי. מקווה שתהנו, מוקי".

"אני ואסי נעשה הרבה שטויות וכיף"
רותם סלע תמונת פרופיל (צילום: מתוך האינסטגרם של רותם סלע, instagram)
"יש לי הרגשה שהעונה תהיה אחרת, חדשה ומרעננת" | צילום: מתוך האינסטגרם של רותם סלע, instagram

"אני מאוד מתרגשת להצטרף לתכנית העונה. שמחה להנחות לצד אסי שהוא אחד החברים הכי טובים שלי, ולעשות איתו הרבה שטויות וכיף... יש לי הרגשה שהעונה תהיה אחרת, חדשה ומרעננת, הרבה בזכות השופטים החדשים שלנו והמתמודדים המוכשרים השנה. מקווה שתהנו, רותם".

עוד בכוכב הבא:

 "אני אעשה (כרגיל) יותר מדי רעש" 
אסי עזר תמונת פרופיל (צילום: מתוך האינסטגרם של אסי עזר, instagram)
"סקעת יעשה לכם לחייך, מוקי יהיה קשוח" | צילום: מתוך האינסטגרם של אסי עזר, instagram

"רותם תהיה הפתעה מרעננת, סקעת יעשה לכם לחייך, מוקי יהיה קשוח, קרן תלטף, אטדגי יתכסח עם מוקי ואני אעשה (כרגיל) יותר מדי רעש. ועוד לא אמרנו מילה על המתמודדים של הפרק הראשון. אסי".  

 "מחכה לכם עונה בועטת, עצבנית, מצחיקה, איכותית ודעתנית"
אסף אטדגי תמונת פרופיל (צילום: מתוך האינסטגרם של אסף אטדגי , instagram)
"המתמודדים צבעוניים, איכותיים, זמרים טובים ויוצרים מבטיחים" | צילום: מתוך האינסטגרם של אסף אטדגי , instagram

"הודות לקרן פלס, מוקי, הראל סקעת, אסי עזר, רותם סלע ,ליואב צפיר ולכל צוות ההפקה המדהימים, מחכה לכם עונה בועטת, עצבנית, מצחיקה, איכותית, דעתנית עם שולחן השופטים הכי מעניין שיש ועם מתמודדים צבעוניים, איכותיים, זמרים טובים ויוצרים מבטיחים. אסף".

 "זה מסע מורכב ומשוגע, ומי שנולד לזה לא יבין איך הוא חי בלעדיו"
הראל סקעת תמונת פרופיל (צילום: מתוך האינסטגרם של הראל סקעת, instagram)
"מדובר במסע חיפוש יומיומי ואפילו מסע הישרדות" | צילום: מתוך האינסטגרם של הראל סקעת, instagram

"סוד קטן. הייתי אמור לשחרר שיר ראשון מהפרויקט החדש כבר לפני חצי שנה ופשוט עצרתי הכל. הרגשתי שזה לא אני במאה אחוז, והרי למה באתי לפה אם לא כדי להיות אני. אלו יצירות חדשות לשוק ולפעמים מרגיש כאילו גם זמר חדש. המתמודדים שיעלו מחר על הבמה עומדים מול ארבעתנו ומסתכלים עלינו כאל אנשים שכבר מצאו וקיבלו את המקום שלהם. הם לא מבינים שמדובר במסע חיפוש יומיומי ואפילו מסע הישרדות. כשהם יתחילו את המסע שלהם הם יבינו עד כמה הוא מורכב ומשוגע, ואלו מבניהם שבאמת נולדו לזה לא יבינו איך הם חיו בלעדיו. שיהיה להם בהצלחה במסע החדש שלהם, ולי במסע החדש שלי. הראל".

"הכוכב הבא" - הערב ב-21:00

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן