שי מזרחי

אינסטגרם: shaimizzz

הריקוד שהכי הסב לי גאווה היה הדואט של אופק וסימור "בלי קשר עין" לצלילי "All of me". התחברתי לכל תנועה בריקוד הזה, ודאגתי שגם הרקדנים יגיעו לכזו רמת חיבור. היה לי חשוב שהם יבינו איך אני הרגשתי ואיזה מחשבה הייתה לי בראש כשתכננתי כל חלק בסיפור שלהם על הבמה, ואני חושב שראו את זה.

 

A post shared by Shai Mizrahi (@shaimizzz) on


A post shared by Shai Mizrahi (@shaimizzz) on


רגע שיא בקריירה כרגע מבחינתי הוא העובדה שכוריאוגרפיה שלי עלתה באולם מייקרסופט בלוס אנג'לס, שמונה יותר מ-7,000 צופים, זה השיא הנוכחי. האירוע היה טקס פרסי המוזיקה הארמנית והכוריאגרפיה שיצרתי הייתה לזוכת האירוויזיון הארמני שהגיע להופיע בפני הקהילה הארמנית הגדולה בלוס אנג'לס.

מיכל שי

אינסטגרם: michal_shay

רגע השיא בקריירה היה לייצג את ישראל בתור הכוריאוגרפית של אימרי זיו באירוויזיון 2017 בקייב. כמו כן, השתתפתי ככוריאוגרפית במחזמר "בילי אליוט". העבודה על המחזמר עם שני ילדים סופר מוכשרים והשימוש בריקוד הסטפס שאין לו כל כך הרבה במה בארץ היה חשוב לי מאוד.

A post shared by Michal Shay (@michal_shay) on


A post shared by Michal Shay (@michal_shay) on


אורי דוד מאיר

אינסטגרם: odmeyer

הריקוד שהסב לי גאווה היה במשימת ההשראה, הריקוד שגל ורפאל ביצעו.

A post shared by Ori (David) Meyer (@odmeyer) on


A post shared by Ori (David) Meyer (@odmeyer) on


אחד מרגעי השיא בקריירה שלי בינתיים, הוא הזכות להיות אחד מ-32 הטובים בעולם בתחרות אולסטייל יחידים מתוך 200 רקדנים מכל העולם. התחרות התקיימה בלאס ווגאס ב-2013. כמו כן, כבר שלוש שנים ברציפות שאני משתתף עם הקבוצה שלי, "Cocktail of madness", במוקדמות ישראל לאליפות העולם.

נופר חסן

אינסטגרם: nofarhasan

הריקוד שהכי הסב לי גאווה הוא ללא ספק "מתוק שמרלי", בביצוע הלהקה של עידן שרעבי, באתגר אליעד נחום.

A post shared by Nofar Hasan (@nofarhasan) on


A post shared by Nofar Hasan (@nofarhasan) on


רגע שיא בקריירה הוא ללא ספק תחרות ההיפ הופ הבינלאומית, שהיא בעצם אולימפיאדה לרקדנים בתחום. התחרות נערכה בלאס ווגאס, הייתי שם יחד עם הקבוצה שלי והעפלנו לחצי הגמר. חוץ מזה, גם הזכייה שלי בתכנית הריקודים "לא נפסיק לרקוד" לפני 9 שנים הייתה משמעותית.

עומרי משה

אינסטגרם: omri_mo

הריקוד שהכי הסב לי גאווה היה הכוריאוגרפיה לנאמבר של ויקטור ואופק במשימת הקשורים. הייתה לנו עבודה מורכבת עם השלשלאות וזה היה נאמבר פיזי ומאתגר.

A post shared by Omri Moshe (@omri_mo) on


A post shared by Omri Moshe (@omri_mo) on


רגע השיא בקריירה שלי בינתיים הוא כשהפכתי למנהל מסלול להכשרת רקדני היפ הופ ב-Urban Dance Intensive. זה חלום שהתגשם.

אריאל מקובר

אינסטגרם: ariel_makover

הריקוד שהסב לי גאווה היה הדואט של יענקל'ה ועינת, מהלהקה של עדן שבתאי, לשיר "Crazy in love". בהתחלה לא התחברתי לשיר כי חשבתי שהוא משעמם, אבל מהרגע שעליתי על הקונספט, התחלתי להנות והחזרות היו מדהימות. אני מאוד אוהב את מה שיצא.

 

A post shared by ariel_makover (@ariel_makover) on


A post shared by ariel_makover (@ariel_makover) on


מבחינתי רגע השיא בקריירה שלי עוד לא הגיע.

חיים פרשטיין

אינסטגרם: pershtein

הריקוד שהכי הסב לי גאווה היה במשימת הבדים, שבו כל הרקדנים רקדו עם בד ענק. זה משהו שעשיתי לראשונה בקריירה שלי, מבחינת סגנון ריקוד, ויצא מאוד מוצלח אז זה ריגש אותי.

A post shared by Haim Pershtein (@pershtein) on


A post shared by Haim Pershtein (@pershtein) on


את רגע השיא בקריירה מאוד קשה לי להגדיר, אני מרגיש הרבה פעמים שאני שובר שיאים של עצמי בקריירה שלי בתחום, ויש בכל יום עוד המון שיאים לפני. אחד הרגעים היותר יפים היו כשנבחרתי להיות נשיא Ispada, ההתאחדות הישראלית לריקודים חברתיים בארץ. זה ענף עצום ומתפתח בכל העולם, של זוגות שרוקדים בסגנון של "רוקדים עם כוכבים" כשאחד מבני הזוג הוא רקדן מקצועי והשני הוא תלמיד חובב. זה כבוד גדול להוביל את התחום הזה בארץ. אני חושב שזה נקודת מפנה בוגרת ונעימה בקריירה שלי.

עוד ב"רק רוצים לרקוד":

הטלוויזיה של ישראל: כל מה שצריך לדעת לקראת פיצול ערוץ 2

"רק רוצים לרקוד": שני ושלישי ב-21:00