בזמן שרוב הזוגות של "חתונה ממבט ראשון" קיבלו את אלבומי החתונה, ודווקא די נהנו מדקות ארוכות של אווירה נוסטלגית בחדר, שירי לא. אפילו ממש לא. בגזרה של דקלה ואלון האלבום הצליח לרכך את המכה אחרי ריב נוסף לאוסף, בת אל ויוגב התקרבו עוד טיפה למרות שלא חשבנו שזה בכלל אפשרי אבל במקרה של שירי, התלונות הגיעו עוד לפני שהעמוד הראשון נפתח. ואם חשבנו שזה יפסיק עם הזמן, הטעות לגמרי בידינו.

לירן כמובן לא הבין למה שירי לא נהנית מהתמונות באלבום, אבל לצופים היא הסבירה לפרטי פרטים מה באמת עבר עליה באותם הרגעים: "לירן נזכר בתחושות טובות, ואני נזכרת בתחושות שהיו קשות, רציתי לברוח". בסופו של דבר, היא כמובן לא ברחה, וכולנו עדים לתהליך ששניהם עוברים על המסך, אבל מבחינתה לספר ללירן על התחושות שחוותה, זה צעד שממנו לא תהיה דרך חזרה. האמת? אנחנו פשוט בעד האמת. אז קבלו 4 סיבות למה שירי דווקא כן צריכה לפתוח את הדברים מול לירן.

הלו, יש מצלמות

למקרה ששירי לא שמה לב, המצלמות הן חלק בלתי נפרד מהתהליך. ככה שגם אם היא לא תספר ללירן, במוקדם או במאוחר הוא ידליק את הטלוויזיה, יתמקם לו בנוחות על הספה מול ערוץ 12 ויראה בדיוק מה שירי חשבה עליו מההתחלה ועד הסוף. זה אולי מפתה להתנער מאחריות, בכל זאת, אם יש לך חשש מעימותים זה מצב קלאסי, אבל בסופו של דבר, גם אם שירי תגיד וגם אם לא, לירן ידע. אז בשביל מה לדחות את המאוחר?

הפיל שבחדר

שירי אולי מבינה את זה רק בזמן האחרון, אבל לירן הוא ילד גדול. יש לו אינטואיציה חזקה, הוא יודע להתנהל בסיטואציות והכי חשוב, הוא רואה אותה. מעבר לזה, נראה שהאינטליגנציה הרגשית שלו בשמיים, ככה שגם אם שירי תתחמק, תסתיר, תעלים עין ובקיצור, לא תגיד לו שחור על גבי לבן – לא היית הטעם שלי, לירן בעצמו כבר יודע. ופייר, הוא מתמודד עם המצב בכבוד. תזכירו לנו למה לנסות להסתיר את הפיל שבחדר כששניכם מודעים אליו לחלוטין?

תתקדמו

אז היא התייחסה אליו בקרירות. אז היא רצתה לברוח. אז היא פשוט לא הייתה בקטע. כל הדברים האלה שייכים לעבר. יש נקודה מסוימת שאפשר להניח את המטענים בצד, ולפתוח דף חדש. לחיות את הרגע, אולי אפילו ככה במקרה להסתכל על העתיד, אבל את האשמה על חוסר העניין בו בהתחלה צריך לגמרי לשים מאחור. בואו, זה לא שהיא בגדה, היא לא רצחה, לא קיללה ולא נעליים, אז לספר ללירן שהרושם הראשוני הכשיל אותו, זה ממש לא סוף העולם וגם ממש לא נקודת האל חזור, בכל זאת, על טעם ועל ריח וזה.

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

אמת או חובה

הרבה יותר פשוט להסתכל לאמת בלבן של העיניים, מאשר להתחבא מאחורי חומות ההגנה של שירי. ככה יוצרים תקשורת, חברות ומערכת יחסים נכונה ואמיתית. זאת לפחות המסקנה שלנו. מה גם, שאם נסתכל לרגע על לירן, הוא בטוח מעדיף לשמוע את הגרסה של הכלה שלו, כי מי אם לא שניהם יודעים מה בדיוק הם עברו בתוך התהליך. ככה או ככה, האמת תצא לאור, ואם להתחשב בעתיד הקשר, תקשורת בין אישית היא המפתח לדלת הזוגית עם לירן. אם שירי תרצה, כמובן.

"חתונה ממבט ראשון": מוצ"ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12