כולנו חולמים על החתונה המושלמת, ובטוחים שאין שום סיכוי שביום החשוב מכל משהו ישתבש בדרך. ואם כן, אז המארגנים, המפיקים או במקסימום המשפחה, ימנעו באורח פלא את האסון שמתקרב. אלא שחלומות ומציאות לחוד, ולפעמים דווקא החתן או הכלה הם אלה שמשבשים את מהלך החתונה. כן, גם אם זה אומר לבחור את השושבין הלא נכון.

לקראת עליית תכנית הריאליטי הנועזת מכולן "חתונה ממבט ראשון" (בקרוב בקשת, בערוץ 12 החדש), חיפשנו בשבילכם את ארבעת הקטעים המביכים ביותר, שיגרמו לחתן ולכלה להעלים את כל הראיות מטקס החופה. 

>> הטלוויזיה של ישראל עוברת לערוץ 12: כל מה שצריך לדעת לקראת הפיצול של ערוץ 2

נודרת לא לצחוק יותר

אנחנו מתחילים עם פדיחת הצחוק. הרבה אנשים מגיבים ללחץ בצורה שונה, ותסכימו איתנו שטקס החופה נמצא בראש רשימת הרגעים המלחיצים של חיינו. החתן המסכן בסרטון הבא, התרגש כל כך עד שהתבלבלו לו המילים באמצע טקס החלפת הנדרים. אפשר להבין, אבל מהרגע שהכלה המיועדת נכנסה להתקף צחוק, שהדביק את שאר האולם, שום דבר לא יכול היה להציל את הרגע שהיה הכי רחוק מלהיות מושלם.

מקלחת של חופה

חלק מארגון חתונה נכון, הוא היכולת לזהות מי מהחברים הכי טובים שלך מתאים גם להיות השושבין. אל תטעו, זאת לא משימה פשוטה כי כמו שתראו בסרטון הבא, האחריות שמוטלת על כתפיו של האדם הכי קרוב אליכם, לפעמים היא גם הכבדה ביותר. במקרה הזה, זאת הייתה טרגדיה ידועה מראש, אם בבחירת הלוקיישן מעל לבריכת המים, או בשושבין הקלמזי, מה שבטוח הוא שהחתונה לא הייתה יבשה כלל.

>> הטלוויזיה של ישראל עוברת לערוץ 12: לוח השידורים המלא

באתי לעזרת חתן

כמו שכבר ציינו למעלה, אנשים שונים מגיבים בצורה שונה למצבי לחץ. אבל אם קודם לכן הסתפקנו בהתקף צחוק לא נשלט, הפעם אנחנו הולכים על כל הקופה. כי זאת בהחלט סיטואציה ששווה למחוק את הזיכרון, להגר לארץ זרה או בכלל לשקול ניתוק יחסים, אבל זאת רק הדעה שלנו. כמו שתראו בסרטון למטה, הכלה דווקא תמכה בחתן לאורך כל הדרך, ואפילו ניגבה את אגלי הזיעה הנוטפים בזמן טקס החופה. גם כשמשהו אחר פתאום נשפך החוצה.

כשהרב תופס פיקוד

איך אפשר להתייחס לפדיחות חתונה, מבלי לציין את האחת שכל חתן מפחד ממנה - גם אם אף אחד לא יהיה גבר מספיק כדי להודות בזה - שלב שבירת הכוס האגדית. עם היד הלב, נתקלנו בכמה וכמה קטעים של שבירות כוס מביכות ברשת, אבל כשהגענו לרגע שלהן פשוט לא הפסקנו לצחוק. אז קבלו את שתי הכלות, שאחרי דם ויזע התייאשו מכוס הפלדה, ובחרו להעביר לרב את הכבוד. 

"חתונה ממבט ראשון": הריאליטי הבינלאומי הנועז מגיע לישראל. החל מה-1.11 בימי רביעי, ערוץ קשת 12