אין ספק שנפתלי בנט נמצא בשיאו של הקמפיין הפוליטי שלו, והוא לא בוחל באמצעים. מה שהתחיל מסרטון ויראלי של בנט מחופש להיפסטר תל אביבי שלא מפסיק להתנצל, מאוחר יותר בפך לפעילות גולשים בה הם מעלים סרטונים ומסבירים על מה הם לא מתנצלים.

אתמול סיפרנו לכם שחברי כנסת מהימין ומהשמאל כאחד, שלחו למערכת "חי בלילה" את הגרסה שלהם לסרטון, הם, בניגוד לבנט, ממש לאט מתנצלים או מתחרטים, אלא עומדים מאחורי הדברים שלהם. את הסרטונים האלה, שצולמו במיוחד עבור התוכנית, הופתעו חברי הכנסת למצוא היום כחלק מתעמולת הבחירות של בנט: 

כנראה שככה זה אצל בנט - לא מתנצלים וגם לא מבקשים רשות. במהלך היום – הוסיפו להגיע למערכת שלנו קטעי וידאו:  

אז על מה מירב מיכאלי לא מתחרטת? בבקשה: "אני לא מתנצלת שאני לא עושה כותרות מתלהמות, שאני לא קוראת לאנשים בשמות, שאני לא מסיתה, שאני לא משסעת אחד בשני, אחת בשניה - באתי לעשות בדיוק את ההיפך".

ודני דנון? "אני לא מתנצל שתמכתי בחוק הלאום. מדינת ישראל היא מדינת העם היהודי. ואם בסכנין מתלבטים האם להרשות לאוהדים להכניס את דגל ישראל, סימן שצריך לעשות פה מעשה". 

ומה עם תמר זנדברג? אני לא מתנצלת שדרשנו 80% לציבור, ורק 20% לטייקונים ברווחים מהגז. אני לא מתנצלת שניהלנו מאבק וביחד פירקנו את מונפול הגז ונביא התחלה כלכלית חדשה לישראל".

>> עקבו אחרי "חי בלילה" בפייסבוק

"חי בלילה" - ימים ראשון עד שלישי ב-23:00