העדכון האחרון:

03:00 - אביחי פונה למצלמות: "תמיד ידעתי שאהיה פה"

כל הדיירים ישנים פרט לאביחי שנשאר ער ושוטף את הכלים שהשאיר חיים אחרי שבישל ארוחה לילית. "שכחתי שיש פה מצלמות", הוא אומר ומתרגש: "כבר חודש עוד מעט, איזה כיף זה". הוא מתפנה משטיפת הכלים וממשיך לפנות אל הצופים בעודו מזיל דמעה: "תמיד ידעתי שאהיה פה, זה היה די צפוי. אני יכול להעביר מסר כללי במקום לעבור אחד אחד, זה פחות מעייף. תמיד ידעתי שיועדתי לדברים כאלה". הוא מתעשת ומחליט שהגיע הזמן ללכת לישון.

02:00 - אביחי: "מעיין מתחילה להתאהב בי"
 
רוב הדיירים נכנסים למיטותיהם אחרי שהאח הגדול מכבה את האורות בחדר השינה. חיים לא חש עייף ופוצח בשיר, כוכב מתעצבנת עליו וצועקת: "יש אנשים ישנים! אם אתה רוצה לשיר תצא בחוץ". חיים מוותר על השירה ובמקומה מחליט להכין לו ולאנדל ארוחה לילית.
 
בהמשך בחצר, אנדל ואביחי יושבים בפינת העישון כשהשני חושב על מעיין ואומר: "מעיין מתחילה להתאהב בי, איזה חמוד זה". אנדל בתגובה: "אני חושב שאתה משוגע שאתה מתעסק איתה". הם ממשיכים ומעלים את שני לנושא השיחה: "היא מיצתה לדעתי", אומר אביחי ומסביר: "כשאנשים מסביבה מספרים סיפור, היא ישר מדברת על עצמה. זאת תכונה שיש לאנשים שלא מודעים לסביבה שלהם". הם מסכימים שגם לשם יש את אותה התכונה כמו לשני, ואביחי מוסיף:  "שלא יחשוב שהוא יודע הכל ושאנחנו טועים".

01:00 - מעיין לחיים: "אני חושבת שאתה מאוד אהוב בחוץ"
 
אל החצר יוצאת כוכב ומצטרפת לחזי, שם, אנדל ועדן שיושבים בפינת העישון. היא מדווחת להם ששמעה את חיים צועק בחדר השינה: "כשהוא רואה מצלמות הוא מתחיל לצעוק", וממשיכה: "חשבנו שהוא משהו אחר". שאר הדיירים מסכימים איתה, הם מסיימים את השיחה ונכנסים אל הבית.
 
בהמשך בחדר השינה, מנסה מעיין לעודד את חיים שנראה לה בודד לאחרונה: "אני חושבת שאתה מאוד אהוב בחוץ. תהיה חזק למען אבא ואמא שלך ולמען חברה שלך". חיים מהנהן בהקשבה והיא מוסיפה: "יש לך את אנדל ויש לך אותי". 

00:00 - מי מתכנן טיסה בעוד שבועיים?

בעקבות החלטתם של חיים ואנדל שלא לשטוף כלים בבית, שם מבקש מחזי שלא יתן מעצמו יותר מדי במטבח: "אסור להיות טובים מדי, כי יש גבול אחרת ידרכו עליך", וחזי מתחיל להפנים: "מעכשיו אני אתחיל לשנות את הגישה שלי". עדן לעומת זאת, מנסה לגשר ומבקשת מכל אחד שיתרום מעצמו במידה שווה: "אף אחד מאיתנו לא משרת, כולנו צריכים לתת".

בינתיים בחצר הדיירים ממשיכים בניחושים לקראת ההדחה הקרובה, ודן מפתיע את כולם כשהוא מספר על כרטיס הטיסה שמחכה לו בבית: "בואו נגיד שאם מדיחים אותי עוד שבועיים, יום למחרת אני כבר בחוף בברזיל". ​​

23:00 - חיים מורד: "אני ואנדל לא שוטפים יותר כלים"

כוכב ממשיכה להתעצבן על הדיירים שלא מגיעים לעזור במטבח: "אני עשיתי להם כבוד כשקראתי להם לאכול, אבל הם אפילו לא מדיחים את הצלחות שלהם". עדן מפצירה בחזי לשנות את ההתנהגות שלו: "לחיים לא קוראים לעזור, בגלל שהוא כבר התרגל להקים אותך", וחזי מגן עליו: "הוא כמו ילד בן 6". בעקבות השיחה עדן קוראת לחיים שיגש למטבח לעזור לשטוף את הכלים, והוא נענה לבקשתה.

בינתים בחצר, אנדל מבקש משני לקחת דברים יותר בקלות: "את קולית בראש וכיף לשבת איתך לדבר, אבל את צריכה להשתחרר קצת יותר". שני לא מתרשמת מהעצה של אנדל ומגיבה בעצבים: "עוד מעט אני אשחרר אחת בראש שלך, תירגע". בהמשך, השיחה בין השניים נרגעת ואנדל מגלה לשני סוד שלא סיפר לחברים הכי קרובים שלו: "בגיל ארבע הייתי מחוסר הכרה למשך שבעה חודשים, אבל אני לא זוכר בדיוק מה קרה, שמעתי את זה מהורים שלי", הוא ממשיך וחושף: "נדרסתי פעמיים בחיים". 

חיים קוטע את השיחה בין שני לאנדל ומתמרמר על תורנות המטבח שבדיוק סיים: "לא נעים לי כשאומרים לי לעשות את הכלים, אני רוצה שזה יבוא ממני". במקביל בחדר השינה, כוכב מתעצבנת על ההתנהלות בבית: "חיים ואנדל צריכים להתאפס על עצמם", ושם מצטרף: "הם כל הזמן מדברים על להיות גברי, ואין בזה שום דבר גברי שצריך כל הזמן להגיד להם לעשות דברים". ובזמן שהם דנים בבעיית שטיפת הכלים, חיים מתפרץ לחדר השינה ומכריז: "אני ואנדל החלטנו לא לשטוף יותר כלים וזהו". ​​

22:00 -  עדן לשני: "את יודעת שאני ואנדל יצאנו פעם?"

דן ושני ממשיכים לדבר בנסט, ואחרי ששניהם מבינים שהגיע הזמן שכל אחד מהם ימשיך הלאה, דן מציע שתבקש מהאח הגדול שיכניס לה מישהו שתתחבר אליו. ובינתיים בשכשוכית, אביחי מפתיע את מעיין כשמבטיח לה שתהיה חסינה מההדחה השבוע, אבל היא שוללת זאת מיד: "זה לא הגיוני, כי כבר הייתי חסינה שבוע שעבר". כשאורנה מצטרפת אליהם ונכנסת לשכשוכית עם שמלה, אביחי מופתע מהתלבושת ואורנה מסבירה: "זה בגד ים בגירסה שלי".

מאוחר יותר בחדר השינה, שני מפנקת את עדן במסאג' והשתיים פותחות בשיחת בנות על מערכות יחסים. עדן מספרת על מערכת יחסים שפגעה בה בעבר, וממשיכה להשפיע עליה: "כל קשר שבא אחריו לא נתתי מעצמי, כי תמיד שמרתי ופחדתי עליי". אנדל מצטרף לשיחה ומתלוצץ: "מה, בגלל זה לא הלך בינינו?", ועדן לוחשת לשני: "את יודעת שאני ואנדל יצאנו פעם?". בזמן ששני מנסה לעכל את החדשות החמות, עדן ממהרת להבהיר לה שעבדה עליה.

21:00 - דן לשני: "את יוצרת אנטגוניזם"

בזמן שתאלין וכוכב נכנסות לשכשוכית ומשוויצות בבגד הים שלהן, כוכב צופה בהן מהספסל בקנאה: "איזה כיף לכן שאתן יכולות ללכת לשכשוכית". כששני מנסה לשכנע את כוכב להצטרף אליהן, היא מתביישת ומעדיפה שלא. במקביל במטבח, אורנה מספרת לדן שביקשה משני לעשות שינוי בהתנהגות שלה: "היא תמיד חמוצת פנים". דן מסכים אבל מודה שהוא כבר מיואש מההתנהגות של שני: "אני הגעתי למצב שלא משנה מה אמרתי, הכל מתקבל בשלילה".

 השיחה בין השניים נקטעת כששני נכנסת למטבח ואורנה ממהרת להעביר נושא באלגנטיות. אחרי מספר דקות שני מחבקת את דן ומסננת: "ממש קשה לי, ואתה גם רב איתי עכשיו". דן מנסה להסביר שדווקא מאוד אכפת לו ממנה, ומבקש משני להמשיך את השיחה בנסט, הרחק משאר הדיירים.

 "אולי לא הייתי ברור, אבל כשביקשתי ממך ללכת צעד אחורה זה לא נבע מכעס", מנסה דן להסביר לשני שההתנהגות שלה גורמת לרחוק ביניהם, "אלא מתוך הבנה שזה לא מתאים מבחינת הרמה האינטימית". שני מפסיקה אותו, ושוב אומרת לו שהוא לא מפסיק להתחנף, אבל דן בטוח בעצמו: "זה שאת חושבת שאני מתחנף, זה לא פוגע בי כי כרגע, המעמד שלי בבית בריא וזה לא הופך אותי לחנפן".

 כשדן מנסה להבהיר את את הכוונה שלו: "למה אין לך אינטימיות עם אף אחד בבית?", שני מחזירה בעוקצנות: "היה לי את זה איתך, אבל אז הרגשת שיותר מתאים לך להיות חביב הקהל". כשדן מנסה להבין למה שני לא מנסה להתחבב על דיירי הבית, היא מתחמקת: "אני לא שואפת לשם". התשובה מצליחה להכעיס את דן, שמחליט להגיד בדיוק את מה שהוא חושב: "אני אגיד את זה בצורה רעה, אבל את יוצרת אנטגוניזם".​​

20:00 - כוכב: "הצעירים עסוקים בלהדיח אחד את השני"

בזמן שהדיירים נכנסים אחד אחרי השני לחדר האח, אנדל ועדן משוחחים בחצר על ההדחה הקרובה. "היא הייתה הבחורה היחידה שהרגשתי איתה על אותו גל", עדן מתגעגעת לתהילה שהודחה השבוע מהבית, "ממש רציתי שנעבור את המשך הדרך ביחד והיא חסרה לי מאוד".

בצידו השני של הבית כוכב מחכה שהאח הגדול יקרא לה, ובינתיים לוקחת את שמוליק לשיחה צפופה בנושא ההדחה: "מי נראה לך לא אוהב אותנו בבית?", ושמוליק שומר על אדישות: "אף אחד לדעתי לא מבין בכלל שאני ואת זה מתמודד אחד בכלל". כשהם ממשיכים בניחושים סביב גורל הדיירים, כוכב מגיעה למסקנה: "הצעירים עסוקים כרגע בלהדיח אחד את השני, אחר כך הם יגיעו אלינו".

19:00 - "האורז לאורזים"

כשהדיירים יושבים בחצר ומתלוננים על שיעמום, שני מציעה למעיין ואביחי: "אולי תתנשקו כבר, ויהיה פה אקשן?", אבל אביחי מעדיף להמשיך ולהנות מהאווירה הרגועה: "דווקא טוב לי ככה בשקט הזה". מאוחר יותר במטבח, חזי מפנק את עדן במסאג' בדיוק כשהאח הגדול קורא לדיירים, כל אחד בתורו, לבחור את המודחים שלהם לשבוע הקרוב.

בזמן שהדיירים ניגשים לחדר האח הגדול, דן מכריז שהוא יכול להמר בוודאות על שניים שיאלצו לארוז מזוודות. חיים צוחק ומציע להמציא סטיקר חדש, ברוח הבחירות של שבוע שעבר: "האורז לאורזים". כשאורנה מתחילה לחשוש שתופיע שוב ברשימת המועמדים להדחה, חיים מרגיע אותה: "אל תדאגי, הכל יסתדר כמו ש​צריך להיות", ואביחי מכריז עליה כחביבת הקהל: "אתם לא מבינים שאורנה נהיית חזקה משבוע לשבוע?".​

18:00 - שם על אביחי: "אני חושב שמעיין היא רק משחק בשבילו"


כוכב ושם משוחחים על הזוגות שנוצרו בבית, כשהיחסים המתחממים בין מעיין ואביחי נמצאים במרכז העניינים. "הוא שחקן פוקר מקצועי, אי אפשר לקרוא אותו", שם מטיל ספק ברגשות של אביחי, "אני חושב שמעיין היא רק משחק בשבילו". כששמוליק מצטרף לשיחה, הוא חוזה שבקרוב הבית יעבור מהפכה בתחום הרומנטי: "האח הגדול יכניס לפה דיירת שתשגע את כל הבנים ותפריד בין כולם".

במקביל בחצר, חיים מעליב את אורנה כשהוא צוחק על ילדיה. אורנה נפגעת ממנו ונכנסת בחזרה לתוך הבית, בעוד שחיים ממהר להתגונן: "מי שנפגע ממני שישב בסלון, אנשים צריכים לקחת את הדברים בהומור". מאוחר יותר, חיים מתחרט על דבריו, ניגש לאורנה ומתנצל.  

17:00 - מיהו הדייר החדש שיכנס לבית? 

השמש שוקעת בבית האח הגדול, ובנתיים בחדר השינה, חזי משתף את עדן וכוכב על הזוגיות שהייתה לו לפני כמה שנים: "לא היה לנו זמן אחד לשני, שנינו היינו אנשי קריירה". הוא ממשיך ומספר שלאקסית שלו יש אתר אופנה מצליח, ושהוא לא  בן אדם שיכול לנהל מערכת יחסים עם אישה שעובדת בלי הפסקה. 

בהמשך בפינת העישון, שני מצהירה: "בא לי כבר שיכניסו דיירים חדשים ושיתחיל להיות פה קצת יותר מעניין". אנדל מתפרץ ואומר: "אני רוצה שהאח הגדול יכניס דיירת אסייתית". דן, שמסכים עם אנדל, מספר לדיירים שהמראה האסייתי עושה לו את זה, תוך כדי שהוא מעלה זכרונות מהביקור האחרון שלו באינדונזיה. 

16:00 - שני: "אני לא יכולה להתאהב במישהו שאני מכירה רק שבועיים"

שיחה על זוגיות מתפתחת בחצר הבית, ועדן משתפת: "כבר מהשבוע הראשון אמרתי שאין מצב שאני אפתח מערכת יחסים בתוך הבית". שני מצטרפת לשיחה, ומבקשת מחזי לשדך לה את אחד מחבריו, ועדן קופצת מיד: "מה זהו, את מחליפה את דן?". בהמשך, עדן מספרת על האקס שלה, ומשתפת שהוא לקח את הקשר שלהם רחוק מידי: "הוא היה בחור מאוד סטרילי, חולה ניקיון". 

מאוחר יותר, הדיירים מנסים להפיג את השעמום, ומשחקים "אמת או חובה". שמוליק הוא הראשון לשחק,  ופונה לחיים בשאלה: "אמת שאתה רוצה להישאר פה עד סוף המשחק?". חיים עונה שהוא עוד לא יודע אם הוא מוכן להישאר עד הסוף, וכוכב משבחת אותו: "איך אני אוהבת את זה שאתה בן אדם אמיתי".
 

במקביל בסלון, מעיין משתפת את שני על האהבה הישנה שהייתה לה, ומוסיפה: "אני שונאת את האופי שלי, אני בן אדם רגיש כל כך". היא ממהרת לשאול את שני:"את מאוהבת בדן?", אך שני שנרתעת מהשאלה מצהירה: "אני לא יכולה להתאהב במישהו שאני מכירה רק שבועיים".  "אני מאוד נפגעתי מדן, הרגשתי שהוא מתרחק ממני ושהוא עושה את זה ממניעים אסטרטגים", מסבירה שני אך מעיין מתנגדת בטענה שדן לא מונע מאסטרטגיה. השיחה גולשת לקעקוע של מעיין, וזו חושפת שאליאב אוזן קעקע אותה יומיים בלבד לפני שנכנסה לבית.

15:00 - האם אביחי רואה רוחות רפאים?

שמוליק, תאלין, דן וכוכב יוצאים בצהלה אל החצר, כשהם רוקדים ושרים לצלילי השיר "ארץ טרופית יפה" של יהודית רביץ. כוכב, שמתפעלת מיכולות הריקוד של דן, מבקשת ממנו שילמד אותה לרקוד כמוהו. במקביל, אביחי משתף את הדיירים שהוא הבן האהוב במשפחה, וחושף: "אמא שלי דואגת לי תמיד, אני מבחינתה מעל הכל, אני הבן האהוב עליה". שני מנגד, מספרת שבמשפחתה המצב שונה לחלוטין: "כשאני מגיעה הביתה ושואלת את אמא שלי מה יש לאכול, היא עונה לי שאני יכולה להכין אוכל בעצמי". חזי ממהר להצטרף לשיחה, מספר שאמא שלו היא האחראית לגיהוץ הבגדים שלו וגורם לעדן לגחך: "חזי אתה ממש מוגזם".

מאוחר יותר, עדן טוענת שאביחי רואה רוחות רפאים, משום שסיפר לה על פנים של אנשים אחרים שראהבתוך הבית. אביחי מצטרף, ומספר שבמהלך שלושה ימים רצופים הוא קם באמצע הלילה, וראה פנים מסתכלים עליו. בתגובה, הוא ניסה למשש אותם, ומוסיף: "אני רואה כל פעם פרצוף של אותה אישה, והיא קצת אפילו דומה למעיין". חיים נבהל, וקם ממקומו בפתאומיות: "עזבו אותי כולכם, לא רוצה לדבר על אנשים מתים".

14:00 - אביחי: "לפעמים אני מרגיש שאני נשוי לאמא שלי"

הדיירים מתיישבים לאכול, בעוד דן ושני בוחרים להתבודד מהשאר, ויושבים לשוחח במטבח. עדן קוראת להם להצטרף לשולחן,בעוד אביחי קוטע אותה: "עזבי אותם, הם בשיחת יחסינו לאן".

מאוחר יותר, כוכב משתפת את הדיירים בחינוך של ילדיה, ומספרת שלמדו לשאול לשלומה בכל פעם שהם נכנסים הביתה. אביחי מזדהה עם דבריה, ומספר: "אני לפעמים מרגיש שאני נשוי לאמא שלי, אני גר איתה לבד". בסיום הארוחה, חיים ואנדל ממהרים לשכב על הספה בסלון, ומשאירים את שאר הדיירים לשטוף את הכלים.

13:00 - שבת של שמש

דיירי הבית מנצלים את השבת השמשית להשתזף בחצר, בעוד שמוליק מציע להכין את ארוחת הבוקר: "לא כל יום אני נמצא בחברה של אנשים כל כך נחמדים". כוכב קוטעת את דבריו, ועוקצת: "איזה לקקן אתה". בזמן שכולם פורצים בצחוק​, אביחי מצטרף לשיחה ומחמיא לשמוליק על הבגדים שהוא לובש. אבל אביחי כמו אביחי, לא מפספס כמובן את הזדמנות גם להקניט אותו: "עם הבגדים שאתה לובש אתה יכול לקנות את כל בית האח הגדול". אבל שמוליק בתגובה, מסביר לו שהוא מאוד אוהב לקנות מותגים יקרים. מאוחר יותר, הדיירים בוחרים לנטוש את השמש הקיצית, כשעדן קוראת לכולם להתיישב סביב השולחן.

12:00 – כוכב: "שלא יחשבו שיש להם פה משרתים"

שם מכין לו לארוחת הבוקר המבורגר, בטענה שצריך לאכול כמה שיותר כרגע: "עם מצב הקנסות, מי יודע מה יהיה לנו לאכול בהמשך?". בינתיים בחצר, כוכב מראה לשמוליק את כוס הקפה שנשברה לתאלין אתמול, ומתלוננת: "היא משאירה את הלכלוך ואת הזכוכיות, כמעט דרכתי על זה". כוכב לא עוצרת שם: "נראה לך שהיא הייתה משאירה את זה ככה בבית שלה?", ומוסיפה בעצבים: "אל תנקה אחריהם, שלא יחשבו שיש להם פה משרתים, הם לא מעריכים את זה".

מאוחר יותר, שם, עדן וכוכב מדברים על הדיירים בבית, בעוד האחרונה לא מפספסת את ההזדמנות לבקר את הלבוש של אורנה: "ראיתם איך היא מתפללת? עם שמלה קצרה, גרביונים ועקבים". הם גולשים לדבר על החינוך הדתי, וכוכב טוענת שדתיות של היום כבר לא מתלבשות צנוע כמו פעם.

11:00 – שם לאנדל: "למה אתה אומר לי מה לעשות?"

בחצר הבית, הדיירים נהנים ממזג אוויר שמשי, ומעיין משתפת את שם ושמוליק: "אתם לא מבינים כמה כוחות נתן לי המסוק אתמול". אנדל מצטרף אליהם עם כוס תה, ומברך לפני שהוא לוגם ממנה. "אמן", שמוליק אומר ביחד איתו, ואנדל ממהר להפציר בשם: "מה מפריע לך להגיד אמן?". שם מרים את קולו: "למה אתה אומר לי מה לעשות?", בעוד שמוליק מנסה להרגיע את האווירה: "איש איש באמונתו יחיה".

מאוחר יותר, מעיין מודגאת ממצבה של שני ומדברת עם דן על כך: "היא אמרה לי שהיא מרגישה פה לבד". דן מצדו, מסביר שהוא מנסה לדאוג לה, אבל מציין שקשה לו: "היא הוציאה אותי מהמוד החיובי שהייתי בו". הוא משנה נושא, ומתעניין מה קורה בינה לבין אביחי. "הוא עוזר לי פה נפשית", היא מספרת לו, בעוד דן מתלהב ששם לב לשינוי במבט שלה כלפי אביחי: "לפני ארבעה ימים היה לך מבט מובך וכועס, ואילו אתמול היה לך מבט שמראה עניין ללא האומץ לעשות משהו". 

10:00 – הדיירים מסרבים לקום

הדיירים מתעוררים לצלילי השיר "לתת ולקחת" של שלמה ארצי. בעוד שחלק מהם מתקשים לצאת מהמיטות, שמוליק דווקא מזנק משלו במהירות. והוא מתחיל בהתארגנויות הבוקר, ומיד עובר לשטיפת הכלים במטבח. שיר הבוקר מתנגן בפעם השנייה, אך הדיירים עדיין מסרבים לקום.

בהמשך, שם מצטרף לשמוליק במטבח, ומתפלא מכמות הכלים שהצטברו במהלך הלילה: "זה לא הגיוני". שמוליק מצהיר בצחוק שיתחיל לתת קנסות לדיירים, אם לא ישטפו את הכלים שלהם. מעיין מצטרפת אליהם, ושלושתם יוצאים לשתות את קפה הבוקר שלהם בחצר השמשית.

09:00 – שבת וינפש

בוקר יום שבת עולה על בית האח הגדול, וחדר השינה עדיין חשוך. הדיירים מקפידים להשלים שעות שינה אחרי השבוע העמוס שעבר עליהם, אבל ממש בקרוב האח הגדול ישמיע את שיר הבוקר, וכולם יתעוררו ליום חדש. האם הרוח הקרבית תשרור גם היום מעל הבית המפולג?

מה קרה אתמול?

בית האח הגדול חזר לשגרה, ולראשונה מזה שבוע וחצי הדיירים התעוררו לבית שלם ולא חצוי. חזי ושני ניצלו את הבוקר השקט כדי ללבן את העניינים בשיחה בנסט, במהלכה חזי האשים: "בסילבסטר פתחת עליי ודיברת לא יפה", ולאחר מכן הודה: "יש בבית שתי קבוצות, אין פה תהיות". למרות דבריו של חזי, שני התנצלה על המילים הקשות, והשניים סיימו את השיחה כשהם מסכימים שמעתה והלאה תשרור ביניהם אווירה טובה.

בצהריים, הדיירים עסקו בבישולים לקראת השבת, והאווירה השפיעה על כוכב שנתקפה געגועים, ופנתה לבנה: "אוראל, סורי שאני לא יכולה להכין לך מרק קובה בשישי". מאוחר יותר, מעיין זכתה למחווה מיוחדת, כשבני משפחתה שלחו לכבודה מסוק עליו היה כתוב: "מעיין אוהבים וגאים", והיא התרגשה עד דמעות. האח הגדול המשיך את רוח המחוות, כשהשמיע את השיר "מתנות קטנות" של רמי קלינשטיין, והדיירים ניצלו את הרגע המרגש כדי לאחל "שבת שלום" למשפחותיהם.

בערב, הדיירים קיבלו את השבת בהדלקת נרות ובקידוש, אך האווירה בבית התחממה. שם וחזי שוחחו בנסט, והראשון חשף מה דעתו על שני: "היא בן אדם שמרוכז רק בעצמו". לאחר מכן, עדן, שמוליק וכוכב הצטרפו גם הם לשיחה, ושם המשיך במתקפה על שני, כשהאשים אותה בהתחמקות מעבודות הבית: "היא אמרה שכואבות לה הרגליים, אבל כשהיה את השיר שלה היא התחילה לרקוד יפה מאוד". בהמשך, עדן הצטרפה גם היא למתקפה על שני, והוסיפה עקיצה: "עם ההליכה הכבדה שלה היא כמו גרגמל".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00