העדכון האחרון:

03:00 - הדיירים ישנים לקראת המשימה הראשונה לעונה

כל הדיירים ישנים במיטותיהם לקראת המשימה הראשונה שתיפתח מחר. קצת לפני השינה חיים הניח מדבקה על אפו של שמוליק וביקש ממנו לחזור על הברכה: "מדבקה זו שאנו שמים משהו משהו". לאחר מכן שלומי הצחיק את הדיירים עם רצף בדיחות, כשהצוחק העיקרי הוא חזי. הרעש בחדר השינה הפריע לכוכב שביקשה שקט, שמוליק השיב מבלי להתבלבל: "שקט אמא של חיים". הדיירים צחקו ולבסוף נענו לבקשתה והלכו לישון.

02:00 - כל הדיירים במיטה אחת

לאחר הארוחה הלילית הדיירים ממשיכים לשבת במטבח ולשוחח על החיים בבית. שם אומר: "זה הכי לא פוליטיקלי קורקט שהייתי בשנים האחרונות" ותהילה משיבה: "אף אחד פה לא פוליטיקלי קורקט". הדיירים נכנסים לחדר השינה ומתרכזים כולם במיטה אחת לעוד כמה רגעי גיבוש לפני השינה, או כמו שחזי אומר: "באווירה טובה".

01:00 - חפלה של ריקודים וארוחה לילית

הדיירים שרים ורוקדים בחצר באדיבות האח הגדול. ברשימת ההשמעה של האח: הפרח בגני של זהר ארגוב, דרך השלום של פאר טסי, ויהיה בסדר של קפה שחור חזק. המוזיקה נפסקת והדיירים מוחאים כפיים ונכנסים אל הבית בשביל ארוחה לילית. כוכב מסכמת את החפלה: "איזה אח גדול עשר, אין עליו".

במטבח חזי משתלט על עמדת הבישולים כשאנדל ואביחי מנהלים שיחה על מוזיקה. אנדל מתפלא לשמוע שאביחי אוהב מוזיקת היפ הופ ואומר: "לא הייתי מנחש עליך, כי זאת מוזיקה שמתאימה לאנשים מסוימים", אביחי משיב: "אני חולה על זה, כל התקופות הכי קשות שלי זה מוזיקה שחורה".

בחדר הארונות דן מתלונן על גירוד בגב ולכן הוא מוריד חולצה ומחפש מתנדבים שיעזרו לו. עדן מוותרת על התענוג, אבל תאלין שהייתה מיס טרנס ישראל כנראה התלהבה קצת יותר, כי הוא חוזרת לחדר הארונות עם כתר, מניחה אותו על ראשו של דן ואומרת בקול: "מלכת היופי של האח הגדול".

00:00 - בדרך לארץ עוץ: פרטים ראשונים על המשימה הראשונה לעונה

ארז וקורין פונים שוב אל הבית, ומבשרים פרטים ראשונים על המשימה הראשונה שתתחיל מחר, תכריע את התקציב השבועי ותקבע חלק מרשימת ההדחה הראשונה. "נחשפו בין הסדקים קירות מעונות קודמות, לא רק, גם המשימות יראו מוכרות אבל יתפתחו למשהו אחר לגמרי", אומר ארז, ומפרט: "מחר תגלו שהגעתם לארץ אחרת, ארץ עוץ". ארבעה מכם יהיו דחלילים, ארבעה יהיו איש הפח ללא לב, ואחד מכם יהיה המכשפה הטובה מהצפון. שני דיירים יהיו דורותי וטוטו ולהם יהיה תפקיד חשוב: הם יבחרו את התפקידים ליתר הדיירים, ואת דורותי וטוטו ייבחר האח הגדול בעצמו. התגובות הנלהבות מצד הדיירים לא איחרו להגיע, "אני דורותי", מכריז אביחי, בעוד תהילה תוהה: "מה זה עוץ?". לא די בזה, האח הגדול גם מפנק את הדיירים בכיבוד ושתייה.

בהמשך, הדיירים נהנים מהפינוקים של האח הגדול, ואווירת שטות נופלת עליהם. בחצר, דן מגיש לאביחי פלח תפוח ומבקש ממנו לזרוק לו אותו לפה ממרחק של ששה מטרים. אביחי זורק לכיוונו, ודן מוסיף אתגר: "תזרוק רחוק ממני". ברגע שאביחי זורק את התפוח, דן מקפץ כאילו היה שוער כדורגל ותופס את התפוח בשיניים. כל הספקנים המומים מהיכולות של דן, ומתפרצים בצחוק מתגלגל. המשחק סוחף אחריו את שאר הדיירים שניגשים לאתגר את דן שמקפץ במרץ בין פלחי התפוחים. 

23:00 - שיחות על אומץ: "אנורקסיה זו לגמרי מחלת נפש, אף אחד לא בוחר אותה"

אנדל מספר לאורנה על העבודה שלו והיא מתפעלת. "זה לא כמו שזה נשמע, זו עבודת פרך", הוא אומר בחצי חיוך. "מה עם מערכות יחסים?", היא שואלת, והוא מודה שבתקופה הזו הוא לא רוצה מערכת יחסים: "אולי אחרי התכנית". השניים ממשיכים לשוחח על המשפחות שלהם, ועל הציפיות שלפני הכניסה לבית, ואורנה מודה שבהתחלה אמרה לעצמה: "אני נכנסת לבית ויוצאת בגמר", אבל היום היא כבר חושבת אחרת: "אני לוקחת את זה בכיף".

במקביל בחדר השינה, דן שוב גורם להתפתחותו של דיון רגיש כשהוא שואל את אסתר איך מגיעים לאנורקסיה בזמן שיש לך ילדים. "אם מישהי עכשיו אומרת לך שחלתה במחלת הסרטן? היית שואל איך יכול להיות שהיא קבלה סרטן?", משיבה אסתר, ומסבירה שבאנורקסיה מאבדים שליטה על כל: "זו לגמרי מחלת נפש, אף אחד לא בוחר אותה, זה מצב בו אתה בטוח שאתה בשליטה מלאה". דן שמרותק לדבריה שואל בסקרנות: "יש יציאה מהדבר הזה? איפה זה מתחיל?", ואסתר מחדשת שהפרעה אנורקסית יכולה להתחיל מגיל 8: "ליבת ההפרעה היא בגלאים מושפעים וזה הולך וגדל, גם בנושא התאבדות בקרב בני נוער". דווקא מהמקום פרפקציוניסטי מעידה אסתר: "גם במבחנים בציון 94 דרשתי מועד ב'". "לי אין חתירה למצוינות", אומר דן בגאווה: "אם יש דבר שאני מצוין בו זה להיות בינוני בהכל".

22:00 – מעיין חוששת מההדחה הראשונה: "אי אפשר לדעת מה יקרה פה"

ארז וקורין פונים אל הבית ומכריזים על המשימה ראשונה שתשפיע על ההדחה הראשונה לעונה, ומיד בתום פריצת השידור, הדיירים מתפזרים ברחבי הבית. כוכב מבלה זמן איכות עם עצמה במטבח תוך כדי שהיא צוחקת ומשתפת את המצלמות: "לפחות המשימה הסודית נתנה לי קצת שקט משמוליק". במקביל, שמוליק מחזק את מעיין שמתחילה לחשוש מההדחה הראשונה: "אני ממש מתרגשת, אי אפשר לדעת מה יקרה פה", והשניים מנצלים את השקט להעמיק את ההיכרות ביניהם.

21:00 - דן מזהיר את אסתר: "זו מחשבה לא בריאה, זה חולה ומסוכן להעביר מסר כזה"

שיחת פוליטיקה מתפתחת בין דן לאסתר שמסבירה בלהט שדעותיה, בין היתר, מתבססות על ספרים שקראה, ונותנת כדוגמה את זאב ז'בוטינסקי: "לא יהיה שלום עם הערבים נקודה", היא חורצת וממשיכה: "הם לא מקבלים רעיון בסיסי שנקרא מדינה יהודית. ברגע שאין קבלה של הפרטנר אין מקום להגיע לעמק השווה". השיחה מעמיקה, אסתר מודה שכואב לה לומר את שאמרה, ודן שלעומתה שומר על אופטימיות מזהיר: "גם אם לא יהיה שלום, אנו צריכים להישאר בריאים בדעותינו". "שלא תבין לא נכון, אנחנו (הימין) נמשיך לתת יד לשלום", מסייגת אסתר ומדגישה: "הימין עשה המון פעולות של הושטת יד לשלום, לדעתי מי שמתנשא ולא מעריך את ערביי ישראל הם השמאל, אני יודעת מה הערבים חושבים, השמאל לא".

השיחה עוברת לשריפות שפקדו את הארץ, וההאשמות שהגיעו בעקבותיהן. "לנצל מצב כזה למען קמפיין הסתה?", שואל דן באכזבה, ומבהיר שלמילים והאשמות חסרות בסיס יש עדיין כוח גדול והשפעה על הציבור. "דווקא מההנהגה ציפיתי שיגידו 'חבר'ה תרגעו'", הוא מוסיף ומסכם: "ברגע שההנהגה שורפת את ערביי ישראל שגם הם קרבנות באופן מסוים, זו סכנה לדמוקרטיה הישראלית". לבסוף, באתנחתא מוזיקלית, הם שרים את השיר "מי האיש", שבסיומו כולם מתרכזים על הספה בהתרגשות גדולה לקראת השידור החי.

20:00 - תאלין: "הולך להיות ריב בין דן לתהילה"

בפינת העישון, שמוליק מספר בהתלהבות לדן על התקופה בה שירת בצבא, וכמה שמח כשבישרו לו שהתקבל ללהקה צבאית בחיל השריון. לצערו, הוא מספר, שבדיוק באותו זמן התקבלה החלטה מפתיעה מגורם בכיר, שקראה לבטל את הלהקות הצבאיות. בהמשך, שמוליק מסביר שאת ההזדמנות שלו הוא קיבל מאוחר יותר במילואים: "הייתי כבר מוכר בתור זמר ואחד שעושה שמח, נתנו לי לעבור בין מוצבים כדי לבדר את החבר'ה, היה מפחיד אבל נהניתי מכל רגע".

לאחר מכן, הקור מכניע את השניים והם נכנסים אל הבית. אנדל ושם מצטרפים אליהם, ומתפתחת שיחה על צרכנות חכמה. שם טוען שעל איכות משלמים הרבה כסף, אנדל מודה שיש לו גבולות: "לא אקנה ג'ינס שעולה יותר מ-400 שקל", ושמוליק לא מבין על מה העניין הגדול: "פעם ב-100 שקל היית קונה את כל החנות, היום יש מצלמות בכל מקום".

הבנות, שכבר מוכנות לקראת השידור החי מצטרפות גם הן, וחזי מנסה לשמור על הסדר: "אביחי תיכנס להתקלח, רוצה שאעזור לך להתארגן?". מהצד אסתר לא מבינה במה מדובר, ושואלת: "במה בדיוק יש לך לעזור לו?", וחזי עונה בתגובה: "קודם כל, אני אוהב אותו". בינתיים בסלון, תאלין משתפת את מעיין שלדעתה הולך להיות ריב בין דן לתהילה: "יש ביניהם מלא חשמל", טוענת ומוסיפה: "אני מתה שיתחילו האקשן והמשימות".

19:00 - מעיין חושפת מדוע הגיעה לבית האח הגדול

רגע לפני שהדיירים מתחילים בהכנות לקראת השידור החי, כוכב וחיים מנצלים את הרגע שהם לבדם בפינת העישון להחלפת חוויות מהמשימה הסודית. "שמוליק כל כך חושש לחשוף את המשימה שהוא מפחד לדבר", צוחקת כוכב ומוסיפה: "מסכן, הוא כבר בדיכאון". בינתיים בתוך הבית, דן ואביחי מאלתרים משחק טאקי, בזמן שכוכב מצהירה שהיא כבר מרגישה בבית: "אנחנו כמו משפחה".

האח הגדול מפנק את הדיירים במים חמים, והם מתחילים להתכונן לקראת השידור החי. בזמן שכולם ממתינים לתורם במקלחת, דן פותח שיחה שמצליחה לרתק את הנוכחים, על הבמה שנותן האח הגדול להעברת מסרים. מעיין מצידה, מודה שאין לה שום אג'נדה: "אני רק רוצה לתת את הפרס לאמא שלי, כמה כבר אפשר לחיות בשכירות?", ודן, שמפגין יכולות הקשבה, מכבד את בחירתה: "זו אחלה תשובה". גם עדן משתפת על הקשיים מהבית: "הייתה תקופה שעבדתי בארבע עבודות, הייתי המפרנסת היחידה לתקופה של שנתיים", ומוסיפה שגם היא מקווה לזכות בפרס ולעזור למשפחה שלה.

18:00 - שם: "אני לא שומר שום דבר בפנים"

בחצר, מתפתחת שיחה אישית בין תהילה לשם, כשהראשונה משתפת שמה שהיא הכי אוהבת בשם זו הדרך בה הוא "מתחמם" ואז נרגע. בתגובה, שם עונה לה: "אני לא שומר שום דבר בפנים", ומסביר למה לטענתו יש טעם לוויכוחים בבית. במקביל במטבח, אסתר, שני ודן עומלים על ארוחת הערב, והאחרון אומר לאסתר: "אני מחכה לתשובה שלך על עמונה, איך את מצדיקה גזל של אדמות?", שני תוהה אם הוא דיבר אליה, אך אסתר מסבירה לה שזה היה מכוון כלפיה וממשיכה בהכנות לארוחה.

בינתיים בסלון, שאר הדיירים צופים באביחי עושה תרגילי אתלטיקה על השטיח, ממשיכים להתבדח על הנחירות שמטרידות אותם בלילה ומשבחים את הברכה שניסחו במדבקה ששמו לשמוליק על האף. את קולות הצחוק של הדיירים קוטעת קריאתה של אסתר: "בואו לשולחן", והדיירים מתרכזים סביב השולחן לארוחת הערב.

17:00 - למה לי פוליטיקה עכשיו: הרוחות בבית מתלהטות

הדיירים מתרכזים במטבח ואביחי ניגש לעזור לדן ליד התנור. כשהם מסיימים, דן ניגש לאורנה ושני שמדברות על הבר ואומר: "אני מרגיש שהנוכחות שלי מביכה את אורנה". אורנה עונה לו שזה בגלל שכל פעם שהוא בסביבה נזרקת בדיחה גסה לאוויר, משהו שבתור אמא היא לא יכולה להרשות לעצמה. בהמשך, שני לוקחת את אביחי לחדר האמבטיה במטרה לאפר אותו ומכריזה: "אני עושה לך קים קרדשיאן".

מאוחר יותר בחצר, שיחה בין שמוליק, שם, אנדל, תהילה ושני מתפתחת לוויכוח פוליטי קולני. שם מדבר על נתניהו בהקשר של רצח רבין: "הוא כל היום מדבר הסתה, הסתה הסתה, איפה הוא היה אז?", וחזי עונה: "במרפסת". שם לא עוצר, וממשיך עם הביקורת הפוליטית: "מירי רגב גזענית יותר מכל הגזענים יחד". אנדל משתתף גם הוא בשיחה, ועונה לשם: "זה מה שנותן לה את הכוח". השיחה ממשיכה בקו הפוליטי, והדיירים מדברים על נושא הפליטים בארץ כשכוכב אומרת: "יש דרך להיכנס לארץ", ואנדל עונה לה: "בן אדם שבור ממוות, את לא יכולה להגיד לו איך לברוח". הרוחות מתלהטות, וכוכב חוזרת ומבקשת לדבר בשפה נקייה כי יש גם ילדים שצופים בתכנית. שמוליק מבקש לסיים את הוויכוח: "בואו נפסיק את השיחה הזו, לא צריך להתעצבן".

16:00 - שם על דן: "הוא בא מהמקום של האדם הלבן"

אביחי, עדן ושם מנהלים בחצר הבית שיחה על הדיירים וכשהם מגיעים לדבר על דן, אביחי אומר: "הוא חמוד אבל הוא חנון". שם בתגובה אומר לו: "הוא בא מהמקום של האדם הלבן, אין מה לעשות". תוך כדי, אנדל מתקלח בחצר למרות הקור העז, והדיירים המומים מהאומץ שלו.

במקביל בסלון, תאלין, מעיין ושמוליק מדברים על כבוד. מעיין מספרת שפגיעה בכבוד קשה עבורה הרבה יותר מכל עלבון אחר, ותאלין מוסיפה שהיא אדם שסולח למי שפגע בו גם מבלי שמבקשים סליחה. מעיין משנה נושא ומספרת שיש שיר בערבית שהיא מאוד אוהבת ומתחילה לזמר אותו, תאלין מצטרפת והשתיים שרות בהתלהבות.
השירה נקטעת כשכוכב קוראת לכולם לשולחן, תוך שהיא מוסיפה: "חיים אתה לא אכלת".

מאוחר יותר, תאלין מציגה מופע בלט בחדר, לעיניהן של מעיין וכוכב שצופות בה ונדהמות מכישוריה. מעיין מפצירה בכוכב לעשות שפגט, וכוכב מתחמקת באלגנטיות: "מחר התור שלי".

15:00 - אביחי לדן: "אני על תקן החתיך הנכה שעף על עצמו, אתה על תקן החתיך בלבד"

שמוליק מצטרף לשיחת הבנות בין אורנה, תהילה ואסתר בחצר הבית, ותהילה מכריזה: "עכשיו תור אורנה לספר משהו". אורנה מספרת על המוות של אחותה ושאר הדיירים מגיבים בשתיקה. היא ממשיכה ומספרת שהיא רואה ב"האח הגדול" משהו שובר שגרה שהיא יכולה להביא לידי ביטוי את התחביבים שלה דרכו.

במקביל, חלק מהדיירים יושבים בנסט ומנהלים שיחה קלילה של בדיחות. מעיין נקטעת באמצע בדיחה כי היא שכחה את ההמשך, ואביחי מכריז: " אני מכור אליה". השיחה ממשיכה והדיירים עוברים לדבר על הדינמיקה בבית. אביחי פונה לדן ואומר: "אני על תקן הנכה החתיך שעף על עצמו, אתה על תקן החתיך בלבד", מה שגורם לדן לצחוק. כשהם מגיעים לדבר על אינטראקציה עם נשים אביחי אומר: "אני אוהב לקחת בחורות לים, שם אני יכול לראות הפגמים שלהן". חזי תוהה איך אביחי יכול לשים לב לפגמים, ומתבדח: "נראה לי אתה בסוף עושה לנו פה משימה סודית".

אנדל ועדן מתגלגלים לשיחה על זהות ועדן אומרת לאנדל שהיא לא רואה את עצמה כנציגת העדה האתיופית. דן שהצטרף לשיחה מספר להם שהוא לא נותן לדת או גזע להשפיע על ההחלטות שלו בחיים וחושף: "יצאתי פעם עם בחורה מוסלמית מבקא אל גרבייה ואמא שלי חשבה שזאת בדיחה".

מאוחר יותר בחדר הארונות, אביחי, שם ועדן מנהלים שיחה בחדר הארונות והחשדות לגבי משימה סודית ממשיכים לעלות. "מהרגע שלחצתי להם את היד הבנתי שזו משימה סודית", אומרת עדן, ואביחי ושם מסכימים ומוסיפים שגם הזמנים של כניסת הדיירים מעידים על כך.
במקביל, חיים וכוכב מדברים בחצר. חיים שואל: "איך שמוליק, קשה לו?" וכוכב עונה לו שנראה לה שהוא בדיכאון והוא מסכן. היא ממשיכה ומספרת לו על כך שהם לא מרבים להיפרד ועל הגעגועים שלה הביתה.

14:00 - אנדל לאסתר: "אני רוצה שילמדו על מה שהאתיופים עברו פה בארץ"

אסתר ואנדל משוחחים בחצר הבית. השיחה מקבלת גוון פוליטי וכשהם מדברים על רצח רבין, אסתר אומרת בביקורתיות: "ברגע שזה קרה הייתה הרגשה כאילו כל הימין רצח את רבין". היא מוסיפה שלדעתה גם פסל נתניהו שהוצב בכיכר והתמונה שהתפרסמה בבצלאל נחשבים להסתה. אנדל לא מסכים איתה לה שהוא חושב שהתקשורת דווקא סוגדת לנתניהו ושאנשים בוחרים אותו מפחד. השיחה מתגלגלת גם לנושא העדתי ואנדל אומר שהוא לא מתחבר ללימודי ההיסטוריה בארץ המבליטים רק את ההיסטוריה האשכנזית.
 
 מעט לאחר מכן אסתר ותהילה מנהלות שיחה אישית בחצר הבית. תהילה משתפת: "אני לא רוצה שתחשבו שאני איזו פוסטמה מארצות הברית". אסתר עונה לה שכל אחד נכנס על איזה טייפקאסט מסוים והן פשוט צריכות להמשיך להיות מי שהן. השתיים עוברות לדבר על דיירי הבית, ואסתר מספרת שהיא מרגישה שעל כל דבר שהיא אומרת, לשם יש מה להגיד. תהילה מוסיפה שההערות של שם ואביחי מפריעות לה, אבל היא לא רוצה להיתפס כמישהי רגישה מדי. כשהן מגיעות לדבר על אנדל, תהילה מכריזה: "איזה מקסים הוא", ואסתר מסכימה. לאחר מכן אסתר מוסיפה ואומרת על אביחי שהוא אדם שיודע לעשות שימוש יפה במגבלה שלו. אורנה מצטרפת והן מדברות על הקבוצות שהתפתחו בבית: "אני לא מרגישה בקבוצה, אני מרגישה בודדה", מצהירה תהילה.

13:00 - על נחירות, חוקים וזמרים

הדיירים אוכלים ארוחת צהרים והיחידה שלא התיישבה לשולחן היא תהילה. הדיירים תוהים איפה היא, ולאחר שמבינים שהיא יושבת בחצר ולא מרגישה טוב, כמה מהם יוצאים לשבת איתה וממליצים לה להפסיק לעשן. "אני מתה להפסיק", היא אומרת. מהר מאוד עוברים הדיירים לדבר על בעיית הנחירות בלילה תוך כדי שהם צוחקים על המדבקה ששמו על האף של שמוליק כדי למנוע את הנחירות שלו ותהילה מציעה: "אנחנו צריכים לשים את כל הנוחרים ביחד וכל הרגישים בצד שני".

בינתיים במטבח, שם, דן ואביחי קוראים את ספר החוקים של האח הגדול ותוך כדי מדברים גם על ספרי החוקים של הדת. "התורה היא חומר גלם, פלסטלינה של הנפש", אומר אביחי, ושם בתגובה ממשיך להקריא חוקים מספר החוקים של הבית.
לאחר מכן הם יוצאים החוצה, שם הדיירים מדברים על איזה זמר הם היו רוצים שייכנס לבית, וחיים מסיר את משקפי השמש שלו ומכריז: "אם אייל גולן נכנס לפה קודם כל אני מכבד אותו במשקפיים". שמוליק מחליט למלא את החלל ופוצח בשירת שירים מהמסורת היהודית, הדיירים משתפים פעולה וממשיכים לזמר בחצר.

12:00 - אמא לנצח

בעקבות החשדות ההולכות וגוברות בקרב הדיירים בנוגע למשימה הסודית, כוכב לוקחת את חיים לשיחה בחדר השינה ומדריכה אותו איך להמשיך להתנהל. "אם הם שואלים אותך שאלות לידי, זוז הצידה שלא יתקילו אותנו", היא אומרת וחיים מסכים: "שיתגלה השקר את עדיין תישארי אמא שלי, כבר נשבעתי להם אמונים שזה נכון".

בהמשך כוכב נעמדת ליד תמונות הדיירים בסלון הבית ומתלהבת מהתמונה שלה: "אין, האח הגדול הכי מפנק בעולם". שמוליק שעומד לידה ועסוק בהנחת תפילין אומר: "ועוד שמו אותך ליד הבן שלך" ושניהם פורצים בצחוק. 

בינתיים בחצר הבית הדיירים מנהלים שיחה על הצלחות, כישלונות ופמיניזם ואסתר מעבירה מסר לכל הנשים: "את רוצה להגיע רחוק? את צריכה להתאמץ". בצד השני של החצר, מעיין ניגשת לאקווריום ומבצעת היכרות בין שימי הדג לשמוליק ושמוליק בתגובה אומר: "אל תדאג אמר הדג, יש לי עורך דין כריש".

מאוחר יותר כוכב בוכה וחושפת בפני חיים שקשה לה להיות רחוקה מהילדים שלה: "בחיים לא עזבתי אותם", היא אומרת. דן מצטרף לשיחה ומעודד את כוכב: "כולנו עשינו בחירה מושכלת שנכנסנו לכאן, אז בואי נהנה מזה".

11:00 - אימונים, בישולים ומה שביניהם

סבב מקלחות הבוקר לאט לאט נגמר ואחרון להתקלח הוא חזי. שני נכנסת לחדר האמבטיה ומספרת לחזי שחיים ממשיך בהצגה שכוכב היא אמא שלו ואומרת: "אין מצב שהיא אמא שלו! קודם כל לכוכב יש מבטא גרוזיני ולו אין".

בינתיים בחצר הבית, תאלין, שני, מעיין ועדן פותחות את היום באימון בוקר. תאלין מתחילה לרוץ סביב הג'קוזי ואביחי, שיושב עם אנדל ודן על הספסל שואל בצחוק: "לאן את רצה?". לאור אימוני הבוקר דן שואל את אנדל: "אתה לא רוצה להתאמן בשביל הנפש?", ואנדל מחייך ועונה לו: "הנפש שלי בריאה שהיא נחה".
לפתע קוטע האח הגדול את אימוני הבוקר ומודיע לדיירים שהחצר תיסגר ושעליהם להיכנס לתוך הבית. הבנות לא מתייאשות וממשיכות את האימון בסלון הבית במהלכו שני מחמיאה למעיין ואומרת: "אני אוהבת את שיעורי הספורט שלך כי זה דמוקרטי, את לא רודן".

במקביל במטבח שאר הדיירים מתכוננים לארוחת בוקר, שם מכין שקשוקה ולא מפספס הזדמנות להתווכח עם דן והפעם בנושא מזרחים-אשכנזים. הויכוח נגמר שדן אומר: "אתה חי בסרט".

10:00 - נחירות למרות הכל

הדיירים מתקשים להתרגל להשכמה של האח הגדול ועדן אומרת: "לא היה לי בחיים כזה אור בבוקר". חזי מסכים איתה ומוסיף: "ומה זה הווליום הזה? זה ווליום של 63 בקל". במקביל, כוכב פונה למצלמות ומוסרת דרישת שלום לאחים שלה בחו"ל ואומרת: "אני מתגעגעת אליכם".

למרות טקס הברכה של תהילה על הפלסטר, שהודבק על אפו של שמוליק והיה אמור למנוע את נחירותיו, הדיירים מסכמים לילה לא שקט וחזי מבקש מחיים: "אל תגיד לו שזה לא עזר, היום נשים לו שתיים". העיסוק סביב הרעשים בחדר השינה בלילה נמשך ודן וחזי מודיעים לכוכב: "היום גם את מקבלת פלסטר, את נחרת כל הלילה" וכוכב בתגובה מתגוננת ואומרת: "אתה נחרת". בהמשך, שמוליק מגלה שלמרות הכל הוא עדיין נחר בלילה ורוטן: "סתם סבלתי כל הלילה?".

09:00 - חברים באווירה טובה

כשסכנת חשיפת המשימה הסודית מרחפת באוויר, עולה אור בוקר שני על הבית הנצפה במדינה. אחרי מזג האוויר הסוער שפקד את בית האח הגדול אמש, השמש החמימה בחצר מבשרת על יום חדש. הדיירים מתחילים להתעורר בזה אחר זה לצלילי השיר "I'll be there for you" של "The Rembrandts" ומתכוננים לעוד יום של היכרות, ניחושים על מה מתכנן להם האח הגדול ומעשי קונדס של חזי וחיים.

מה קרה אתמול?

אחרי שהתאוששו מאירוע הפתיחה ולאחר הסתגלות קלה לתורים במקלחת, מעיין התחילה להכניס את הדיירים לכושר עם שגרת אימונים. במהלך האימון ברחבי הבית, הדיירים הבחינו בתמונות שלהם תלויות על הלוח כשלידן מופיעות עוד שש תמונות ריקות, מה שישר גרם לכולם להעלות ניחושים לגבי הדיירים שעתידים להיכנס לבית בהמשך העונה.

את רוב היום הדיירים ניצלו כדי להתגבש ולהכיר אחד את השני טוב יותר עם טבילות הראשונות בשכשוכית, משחקי חברה, ומופע סטנד אפ של שמוליק שתרם לגיבוש ולאווירה הפתוחה בבית. בשיחות לאורך היום, מעיין סיפרה לכוכב שהיא חסרת ביטחון לגבי המראה שלה, תאלין שיתפה את הדיירים המתעניינים על הניתוח שעברה לשינוי מין, ועדן הפתיעה את כולם כשסיפרה שניהלה מערכת יחסים עם אישה.

חיים שהרגיש שהמשימה הסודית מתנהלת לטובתו, שיתף בכך את שמוליק, אך נראה שהוא שמח מוקדם מדי. מספר דיירים התחילו להבחין בבעיית האמינות שביחסים בין חיים לכוכב, כשהספקנית הגדולה מכולם הייתה עדן שאמרה: "מהרגע הראשון שלחצתי להם את היד הרגשתי שמשהו לא בסדר". גם שם, תהילה ואביחי חשדו שמשהו לא כשורה, ובשיחתם לתוך הלילה הם כולם הסכימו ואמרו: "ברור שזאת לא אמא שלו".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00