העדכון האחרון:

04:00 - האם יהיה זה לילה ללא נחירות?

שם, אביחי ותהילה ממשיכים בשיחה הלילית שלהם על הדיירים: "היא עברה דברים בחיים שלה שבחיים לא נבין", אומר שם על תאלין. תהילה שואלת אותם לגבי מעיין: "היא היחידה שאין לי איתה כלום בבית. היא חברה של כל הבנות, אבל למה לא איתי?". אביחי משיב לה משועשע: "בגלל שהיא לא מדברת אנגלית והיא מפחדת שתזרקי לה משהו באנגלית שהיא לא תבין". תהילה עוברת לדבר על עדן ואומרת שהיא הדיירת האהובה עלייה.

במקביל, שאר הדיירים ישנים במיטותיהם ולא נשמעים רעשי נחירות. נראה שיוכלו הדיירים ליהנות מלילה שקט במיוחד.

03:00 - שם על חיים: "הוא על תקן הבן אדם שיוציא אותנו מהכלים"

במקלחת מתארגנים לשינה תהילה ושם. תהילה, שסקרנית לגבי ההדחה הקרובה שואלת את שם האם לדעתו אביחי ישמח שהוא יודח? שם עונה לה שלא נראה לו שזה יפריע לאביחי ומוסיף: "אני דמות עם חשיבה מאוד רדיקלית ביחס לדעה הציבורית".

בהמשך נכנסים למיטה ביחד שני ודן. הם מדברים על הדיירים ודן מציין את אביחי: "כשהוא יהיה שלם עם המהות של עצמו הוא יהיה בנוח איתי". כששני שואלת את דעתו על חזי הוא עונה: "הוא נעים, טוב, נקי, הכי חמוד ומקסים", ושואל אותה: "היית רוצה אותו?". שני בתגובה: "לא, אני חברה של האקסית שלו". בכך הם מסיימים את השיחה ומתכרבלים ביחד מתחת לפוך.
במקביל, מתכננת מעיין את האימון שלה למחר בבוקר בתקווה שהיא לא תהיה עייפה מידי ופונה לאביחי: "מחר אנחנו עושים סקוואטים שאני על הכתפיים שלך".​

בזמן שחלק מהדיירים שערים מדברים בחדר השינה ועושים רעש לאלה שמנסים לישון, מחפשים אביחי, שם ותהילה מקום לדבר בו בנחת. הם יושבים בחדר הארונות ושם משתף אותם בגילוי שלו: "אני עליתי על איזה תפקיד הכניסו את חיים לפה. הוא על תקן הבן אדם שיוציא אותנו מהכלים". אביחי ותהילה צוחקים ומסכימים איתו.

02:00 - תהיה הלילה נשיקה?

בשיחה על רשימת ההדחה בחדר השינה, שואלת כוכב את אסתר מדוע בחרה להעמיד את אביחי להדחה. אסתר משיבה לה שכרגע היא לא יכולה לעמוד על סיבה אחת, אלא שהאינטואיציה שלה משחקת תפקיד. כוכב בתגובה אומרת שאביחי עיוור ואסתר מתעצבנת ואומרת שזה בכלל לא קשור לעיוורון: "אני מעריכה את המגבלה ואת האופן שהוא מתמודד איתה, אבל לא את אופן ההתנהגות שלו".

מחוץ לחדר השינה, נתקלת עדן בחזי שבדיוק יצא מחדר המקלחת ולוחשת לו: "תביא נשיקה". חזי ממהר להתקרב אליה ולנשק אותה אך חיים יוצא פתאום מחדר השינה ומפתיע אותם. וכך שוב מתפוגג לו עוד רגע רומנטי בין השניים.

מאוחר יותר, מתארגנים הדיירים לקראת שינה: חלקם עורכים ארוחה לילית וחלקם כבר במיטות. במטבח תהילה מתפלאת מכמות הכלים המלוכלכים ושואלת את שם: "למה לא משתמשים בפלסטיק?", שם בתגובה אומר שמחר הם ישטפו את הכלים. ובחדר המקלחת משתף דן את מעיין: "שני דפקה ראפ שהדליק אותי".

01:00 - שני לדן: "אתה אצלי בלב קצת מיוחד"

האח הגדול מחליט לפנק את הדיירים במוזיקה והדיירים ממשיכים את החגיגות בחצר. אנדל מפגין את כישורי הריקוד שלו ביחד עם עדן והם חולקים ריקוד צמוד. גם אביחי נהנה מהסיטואציה בעוד הוא משתף את שאר הדיירים בכמה תנועות ריקוד נועזות שלו והם בתגובה מעודדים אותו ומוחאים לו כפיים.

במקביל בחדר המקלחת, תהילה סקרנית לגבי היחסים של חזי עם שני והיא שואלת אותו על כך. "אין לה סיכוי", אומר חזי, "היא מכירה את האקסית שלי". תהילה שחשבה שכן יכול להתפתח רומן ביניהם מוסיפה: "אז אני ארד מזה, אני אפסיק לעודד אותה". חזי לא מוכן לוותר על רומן בבית ומשיב לתהילה: "בגלל זה הלכתי לאלטרנטיבה נוספת".

בהמשך בחצר, שני מאלתרת בשיר ראפ מקורי ומשתפת את הדיירים במה שהיא חושבת על כל אחד מהם. היא פותחת את השיר: "לא האמנתי החלום התגשם, אני באח הגדול". לאביחי היא שרה: "אביחי אחד החתיכים, אז מה אם הוא עיוור", וממשיכה גם לדן: "דן, אתה אצלי בלב קצת מיוחד, אני לא אפרט זה נשאר אצל האח". ​


00:00 - דן לאסתר: "אני אעשה עם הלשון שלי מה שאני רוצה"

אחרי שדן משעשע את הדיירים, הוא משתף את שני את בתקרית שקרתה לו עם אסתר כשאמר לה את המשפט: "אני אעשה עם הלשון שלי מה שאני רוצה", והיא חשבה שהכוונה שלו הייתה מינית. למרות שדן מרגיש לא בנוח עם מה שקרה: "התכוונתי בכלל לדיבור שלי שהוא קטע חזק אצלי", שני ממליצה לו שלא להתנצל בפני אסתר: "מדובר בסך הכל במשחק מילים מצחיק, אז אל תתכופף כי זה לא מגיע לה".

למרות עצתה של שני, דן מחליט להתנצל בפני אסתר ומודה בפניה: "למרות שתמיד ניסיתי לשמור על אלגנטיות, הרבה אמרו לי שמה שאמרתי לא בסדר". אסתר מקבלת מיד את ההתנצלות ומודה שגם לה יש חלק באי ההבנה שקרתה ביניהם: "אני מצטערת בעצמי, אולי משהו משתנה אחרי שאתה נהיה אבא לילד ואני כבר לא מהמגניבים". ובקצה השני של הבית, חזי יושב מהורהר על הכיסא המתנדנד כשלאחר מספר דקות עדן מצטרפת אליו. בין השניים מתפתחת שיחה שמובילה כמעט לנשיקה, אבל אז נכנס אנדל והרגע הרומנטי מתפוגג.

23:00 - ברוח החג: דן סולח למי שהעמיד אותו להדחה

הדיירים ממשיכים ליהנות ממסיבת החנוכה והכריסמס שהאח הגדול אירגן להם בחצר הבית, כשדן מארגן משחק גיבוש קבוצתי. הדיירים משתפים כל אחד בתורו בחוויה חיובית ושלילית מהשבוע האחרון, ודן מנצל את ההדמנות להבהיר שהוא סולח לאביחי: "למרות שהוא הצביע להדיח אותי, אני מרגיש שהשבוע התחברתי אליו מאוד". ובזמן ששמוליק מודה שהחוויה הכי טובה שלו היא העובדה שאשתו כוכב נמצאת לצידו, חיים נהנה מסיום המשימה הסודית וההתפטרות מהתפקיד "הבן של כוכב".

כשתאלין פוצחת בשירים להרמת המורל, עדן מאושרת לראות שמצב הרוח שלה השתפר: "את לא יודעת כמה אני שמחה שיכלנו לחגוג את שני החגים יחד". אביחי, לעומת זאת, לא נראה מאושר במיוחד ומגיב בהערה צינית לדבריה של עדן.

22:00 - מי הדייר שלא מרוצה מחגיגות חג המולד?

הדיירים נרגשים לגלות את שולחן החג שמחכה להם במטבח, ואחרי שחיים מברך על הנר הראשון הם מזדרזים לטעום מהסופגניות החגיגיות. בזמן שהדיירים שרים שירי חנוכה, לפתע דלתות החצר נפתחות וחושפות עץ אשוח זוהר ומקושט, ושלג לבן שמכסה את הגינה. תאלין הנרגשת מאחלת לכל הצופים חג כריסמס שמח, וכשהדיירים רוקדים בהתלהבות, אביחי בוחר להתרחק מהחגיגות. כשאורנה מנסה להבין מדוע אביחי לא משתתף בשמחה, הוא חושף את אכזבתו מתשומת הלב הגדולה שניתנת לחג הכריסמס והחשש שלא יתייחסו מספיק לחג החנוכה.

21:00 - מעיין על אביחי: "לא הייתי הולכת עם מישהו כזה מחוץ לבית"

דן שוכב בחדר המיטות, כשמעיין לידו ושני מניחה ראשה לרגליו, ומכריז בגאווה: "תראו, שתי צ'וצ'ות עוטפות אותי מימין ומשמאל". כשדן מודה שמחוץ לבית הם כנראה לא היו נפגשים או מתקרבים, שני נעלבת ומעיין מחליטה
להשאיר אותם לבד. בצידו השני של חדר המיטות, מעיין פותחת בשיחה עם חזי ומנסה להסביר את הקשר שלה עם אביחי: "אני אוהבת אותו בתור בן אדם ובלי קשר לעיניים, לא הייתי הולכת עם מישהו כזה מחוץ לבית", היא משתפת.

ברחבי הבית נשמע קולו של האח הגדול, שמבקש מהדיירים לפנות את החצר לקראת ההפתעה שמצפה להם. כשהבנות ממהרות להחליף לבגדים חגיגיים, חזי נראה מאוהב מתמיד: "אני מחר מתחתן איתכן על הבוקר". בזמן שהוא מפזר מחמאות למעיין: "איזו חמודה את עם אוברול, אין דברים כאלה", תאלין מחליטה להינות מהאווירה החגיגית: "נמאס לי לבכות, היום זה ערב החג שלי ואני רוצה ליהנות ממנו".

20:00 - עדן: "מעיין רוצה מערכת יחסים אבל בשביל אביחי זה רק משחק"

כשהיא עצובה מכך שאווירת חג המולד לא מורגשת בבית האח הגדול, תאלין בוחרת לשתף את עדן ומעיין בגעגועים להוריה בערב החג. "ההורים שלי אומנם בחיים, אבל הם לא לידי", תאלין פורצת בבכי, "ואני מתפללת תמיד שיהיה להם טוב.". עדן מנסה לעודד את תאלין ומשכנעת אותה לפנות לאח הגדול: "אל תוותרי על עצמך ועל מה שיעשה לך טוב, את יכולה לבקש לחגוג את החג שלך ויתחשבו בך". מעיין, לעומת זאת, מבינה שהכאב של תאלין מגיע ממקום אחר ומסבירה: "הכאב שלה זה לא החג, אלא שגם אם הייתה בבית, היא לא יכלה לחגוג את החג עם המשפחה". עדן ממשיכה לעודד את תאלין, שמתרגשת מהתמיכה שנותנים לה החברים בבית: "אני מופתעת שהאנשים פה באמת קיבלו ואהבו אותי, כי בחוץ רק דרכו וקיללו אותי".

מאוחר יותר בחדר הסגול, תהילה מנסה לנתח את ערכת היחסים שנרקמת בין מעיין לאביחי: "את חושבת שההתנהגות של אביחי אותנטית?", אבל עדן מסבירה שלדעתה הוא מתנהג באותה צורה עם כולם. "אני חושבת שאצל אביחי זה משחק בלבד", מצביעה עדן על הבעיה העיקרית, "אבל מעיין באמת רוצה וזה מה שמערער אותה".

19:00 - מעיין: "עבדתי במקומות מפוקפקים בתל אביב"

כשהאווירה בבית ממשיכה להיות רגועה, הדיירים מנצלים את השקט שלפני השבוע החדש כדי להכיר קצת יותר טוב. מעיין מתוודה בפני עדן שלדעתה דן חתיך, אבל עדן מצננת את ההתלהבות: "לדעתי הוא בכלל יהיה עם שני". השיחה נקטעת כשאנדל מצטרף, ועדן ממהרת לשנות נושא ומספרת את סיפור חייה והקושי הכלכלי שחוותה בבית: אימה התחתנה בפעם הרביעית לאחר שחזרה בתשובה, וכשרצתה להתגרש בדיוק נכנסה להריון. מעיין מזדהה עם עדן, וחושפת שגם משפחתה התמודדה עם קושי כלכלי ולחצים קשים: "אמא שלי התעלפה לי בידיים". מעיין מחליטה לנפץ את תדמית הילדה המפונקת, ומספרת כיצד תמכה במשפחתה: "לא הרבה יודעים, אבל עבדתי במקומות נורא מפוקפקים בתל אביב".

בחצר הבית יושבות תהילה, אסתר ושני ומדרגות את גברברי הבית. "אני חושבת שחזי הכי מושלם", מכריזה תהילה וזוכה להסכמה מצד אסתר, "הוא גם הגבר הכי נקי בבית, יותר מהבנות". מהר מאוד השיחה מובילה להימורים על הרומן הראשון שיתפתח בבית, ותהילה מודה שהיא כבר לא יכולה לחכות שזה יקרה: "אני לא רואה פה אף אחד בזוגיות חוץ מהבחורים. אביחי עם שם, ואנדל עם חיים". הבנות משועשות מהמחשבה על רומן גברי בבית, ותהילה ממשיכה לנבא: "אני חושבת ששני וחזי יהיו ביחד, אבל הבעיה היחידה היא ששני מכירה את האקסית של חזי, אחרת הם כבר היו ביחד". שני מופתעת לשמוע על הרומן העתידי: "בינתיים אין כלום, הכל בינינו נאמר בצחוק", אבל תהילה ממשיכה לייעץ: "בכל צחוק יש משהו, תתחילי לחשוב על זה".

18:00- נר חנוכה ראשון בבית האח הגדול
 
כשעדן רואה את תאלין בוכה מהתרגשות לקראת חג המולד, היא ניגשת לשם ומציעה שיבקשו מהאח הגדול לשמח את תאלין כדי שתרגיש את אווירת החג. בזמן שמעיין ואורנה מצטרפות להצעה וסומכות על האח הגדול שיארגן מסיבה, אסתר ואורנה יושבות בחצר ועדיין מנסות לעכל את החוויה: "אני סקרנית לדעת מה הילדים חושבים עליי בבית".
 
​מאוחר יותר, כל דיירי הבית מתרכזים סביב השולחן ומדליקים את נר חנוכה הראשון, כשכוכב מגיעה ומתפרצת על שמוליק שלא טרח לקרוא לה להדלקת הנר: "אני אתחיל איתך מלחמה, תיזהר ממני". שמוליק בוחר שלא להכנס לעימות, ודיירי הבית מסיימים לברך ומאחלים לכל הצופים שבוע טוב וחג חנוכה שמח. 
 
17:00 שני: "דן מהמם כמו שהוא, הוא לא צריך את כל ההצגה הזאת״
 
הדיירים ממשיכים לשוחח בחצר, כששמוליק מתחיל לתהות האם זה הגיוני שגם עדן וגם אנדל גרים באשדוד. כוכב מצטרפת לבעלה ואומרת: "את מקפלת לו את הבגדים ודואגת לו, לא ייתכן שלא הכרתם אחד את השני לפני". אנדל צוחק, ממשיך לשחק את המשחק ואומר לכולם: "עדן היא אחותי, עליתם עלינו". 
 
מאוחר יותר, שני וחזי משוחחים בנסט כשחזי שואל את שני מה היא מרגישה כלפי דן: "הוא בן אדם מצחיק ואינטיליגנט מאוד" היא אומרת, ״לאט לאט הוא מתחיל להיפתח אליי, אבל עדיין אני לא מצליחה להבין אותו. יש לו קטעים מוזרים". חזי מבקש ממנה להסביר לו למה היא מתכוונת והיא מוסיפה: "הוא פשוט צריך לנקות את המניירות, הוא מהמם כמו שהוא, הוא לא צריך את כל ההצגה הזאת".  ​

16:00 - שם מתוודה: "אני מתגעגע לחברה שלי"

בחצר הבית, הדיירים שרים בקולי קולות., ואנדל מחמיא לאורנה על קולה: "אני לא מאמין שאת לא עושה עם הקול שלך שום דבר". השיחה נקטעת, כשדן בועט בכדור לעבר כוס התה של עדן ומנפץ אותה על הרצפה. עדן צועקת שיזהר לא לחתוך את עצמו,אבל דן שלא מקשיב אוסף את שברי הזכוכיות. במקביל, אנדל מבקש מעדן שתעשה לו מסאז' ברגל הפצועה, והשניים נכנסים לסלון הבית מחובקים. 
 
מאוחר יותר בשכשוכית, אביחי קורץ לשני, ומבקש ממנה להחליף לבגד ים כדישתכנס יחד איתו. בינתיים, שם נתקף געגועים, ופורק את שעל ליבו לחזי, אביחי וכוכב: "הלב שלי פועם, אני מתגעגע לחברה שלי". הוא ממשיך לספר: "קשה לי מאוד, יום שבת זה היום שאני נמצא איתה בבית, זה חסר לי"., בעוד שאביחי מציג את הצד שלו: "אני ממש לא מתגעגע לבית, להיפך, טוב לי להתנתק למשך שלושה חודשים".
 

15:00 - חזי: " מעיין מחפשת רומן בבית כדי להתקדם במשחק"

בחדר השינה, תהילה מספרת לדן, שם, אביחי וחזי שהיא מרגישה הכי קרובה אליהם בבית, וחושפת ששמעה מאחת הדיירות שהבנים צוחקים עליה מאחורי גבה. אביחי, מנסה לנחש את שמה של הדיירת, ומבטיח לתהילה: " אל תדאגי, את לגמרי חלק מאיתנו". הוא ממשיך להתלונן על שאר הדיירים, ומתעצבן: "הדיירים פה לא רואים אף אחד חוץ מאת עצמם. יש פה אנשים שעסוקים כל היום בעישון סיגריות". נראה שכולם מבינים על מי אביחי מדבר, והם פורצים בצחוק קליל.
 
שיחתם גולשת לדיון על מעיין, שם  טוען שהיא לא בחורה אמיתית בעיניו: "עדיף שנאה אמיתית מאשר חיבה מזויפת". חזי מסכים עם דבריו, ומוסיף: "היא מחפשת רק לדרוך על כולם, מנסה לארגן לעצמה איזה רומן בבית, ורק ככה היא תתקדם במשחק". בהמשך, כוכב, מצטרפת לדיון, וטוענת שמעיין היא בחורה מאוד צנועה, אבל בגלל שטעמה מאור הזרקורים בקשר עם הזמר עומר אדם, עכשיו היא רוצה להיות כוכבת. 
 

14:00 - התירוץ של אנדל: כולם רוצים לעשות כלים, אף אחד לא מבקש ממני"

הדיירים חושדים שמתקיימת משימה סודית נוספת בבית, וחיים שמתחיל לצחקק פונה לאנדל ולעדן "משהו קורה פה, אני בטוח שאתם אחים או קרובי משפחה". בתגובה, אנדל פורץ בצחוק, אבל עונה במסתוריות: "תגלה ביום שני". בהמשך מסביב לשולחן האוכל, כולם נהנים מהג'חנון של שבת, בזמן שמעיין מספרת סיפור מהעבר. אבל כשהדיירים מתחילים לצחקק וללעוג לה, דן נחלץ לעזרתה,וצועק: "תנו לה לסיים לספר, זה לא יפה". מעיין נעלבת ומסרבת להמשיך לדבר., גם כששם מתפרץ ומסביר: " אנחנו צוחקים, את לא צריכה להתעצבן".

אחרי ארוחת הבוקר, אנדל, חיים ושני יוצאים לעשן, ואנדל מודיע: "היום בערב אני אשטוף כלים". חיים מתפרץ לדבריו וטוען : "אני כבר שטפתי אתמול"., שני, שלא סומכת עליהם, קוראת לדן כדי לאמת את דבריו של חיים. "כולם רוצים לעשות כלים, אף אחד לא מבקש ממני", מתרץ חיים, והיא מסבירה שיש עוד המון מטלות שאפשר לעשות בבית כדי לתרום.

13:00 - שם לכוכב: "אנדל מפונק"

אמנם עוד לא עבר שבוע מאז הכניסה לבית האח הגדול, אבל כוכב כבר מרגישה את הקושי. היא שופכת את ליבה בפני אסתר ואורנה, ואומרת להן: "אני חושבת שלי קשה פה יותר מכולם". אסתר מעודדת את כוכב, ומייעצת לה שגם אם קשה עדיף לה לא לעזוב את הבית. בתגובה, כוכב מתנגדת ומסבירה: " אם יעשו לי רע, אני כן אקום ויאלך".

בינתיים בנסט, עדן מספרת לאנדל שהיא שמעה חלק מההדיירים מתלוננים על כך שהוא לא נותן מעצמו עבור מטלות הבית. היא מבקשת ממנו להשתדל יותר ולהקריב עבור הדיירים, בטענה שהוא חשוב לה.: "אנשים פותחים עלייך עיניים" אבל אנדל לא מוכן להקשיב, ומתפרץ: "אני שונא לשטוף כלים, אני אעשה משהו אחר במקום".

מאוחר יותר, הדיירים מסיימים להכין את ארוחת הבוקר, בעוד שעדן מספרת לשם על השיחה עם אנדל. שם משבח אותה, ואומר לה: "כל הכבוד, הגיע הזמן שהוא יבין". במקביל בחדר השינה, כוכב בטוחה שיש קשר משפחתי בין אנדל לעדן, אך שם קוטע אותה טוען שזה לא הגיוני: "את רואה איך הוא מתנהג, הוא מפונק. עדן יותר חריפה ממנו, היא רואה את הדברים בצורה יותר פתוחה".​

12:00 - "בוקר טוב לכל האימהות ששומרות על החמין"

דן מצטרף לאימון הכושר של עדן ותאלין, כשמעיין נותנת הוראות מהצד בתפקיד המאמנת. לאחר מספר דקות, תאלין נכנסת להתקלח, ומשאירה את דן ועדן להתאמן לבדם, כשהם נראים צמודים מתמיד. במקביל בחצר הבית, חיים פונה למצלמות, ואומר בקול: "בוקר טוב לכל האימהות ששומרות על החמין". הדיירים צוחקים, ואסתר מתלהבת ומכריזה: "זה משפט לפנתיאון". לאחר מכן, הדיירים עוברים למטבח ומתחילים להכין את ארוחת הבוקר, בזמן שחזי ושמוליק משוחחים על החיים שמחוץ לבית. חזי שואל: "לא קשה לך להופיע כל יום?", ושמוליק משיב: "בטח קשה, אני כבר מבוגר".

11:00 - דן לאנדל: "סטיגמות מבוססות על משהו אמיתי"

דן ואנדל יושבים בחצר, ומשוחחים על סטיגמות ומעמד כלכלי. דן מביע את דעתו בעניין: "רוב האנשים בהרצליה באים מבית טוב", ומוסיף: "סטיגמות מבוססות על משהו אמיתי". הוא ממשיך ומספר על עצמו: "ביחס לחברים שלי אני מגיע מרקע פשוט", אך אנדל לא מתרשם ואומר: "כולם אצלכם מפוצצים בכסף". בינתיים, עדן ותאלין מצטרפות לחצר בבגדי ספורט, ומתחילות להתמתח לקראת אימון הבוקר, בעוד הן זוכות למחיאות כפיים וקריאות עידוד מהדיירים.

10:00 - האם אביחי מעוניין בעדן?

השיר "מנגינה" של מוניקה סקס מתנגן, והדיירים פוקחים עיניים לקראת היום השביעי בבית האח הגדול. חזי נעמד על המיטה ומתחיל לנגן בגיטרת אוויר, בזמן שמעיין ממהרת להתלבש ולהסתדר. בינתיים, עדן מחייכת לאביחי ששוכב לידה, ואומרת: "זה שיר מהמם". חזי זורק לכיוונם מבטים מהצד השני של החדר, ואביחי מתעצבן: "שחרר מהרמיזות". בהמשך דן, מעיין ואנדל מכינים לעצמם קפה ויוצאים לחצר. גם השמש יוצאת ומובילה את דן להוריד חולצה ולהשתזף, בעוד שאר הדיירים ממתינים לתורם במקלחת.

9:00 - בוקר קדימה בוקר

בוקר חדש עולה על בית האח הגדול, והדיירים עדיין שקועים בשינה עמוקה במיטותיהם. תכף האח הגדול ישמיע את שיר הבוקר, והבית יתעורר ליום חדש בו הדינמיקות יוכלו להשתנות כל רגע. 

מה קרה אתמול?

אחרי לילה דרמטי במיוחד, הדיירים קמו לבוקר שישי והתחילו להתארגן לקראת הבישולים לשבת. בבית הדהדו שיחות על רשימת ההדחה הראשונית. מעיין שיתפה את אנדל שהיא מוטרדת מכך שהעמידו אותה להדחה כבר בשבוע הראשון, בזמן שתהילה סיפרה לשני שהיא עשתה טעות בבחירה שלה: "זה לא יוצא לי מהראש". בנוסף, אביחי חשף שיש לו סוד על חייו, שאם יספר אותו ידיחו אותו מיד.

לקראת כניסת השבת, אווירה טובה מילאה את הבית, והדיירים ניצלו את המעמד ופנו אל משפחותיהם בבית בברכת שבת שלום. אחרי הארוחה, נדמה כי רומנטיקה מילאה את הבית, כשעדן ושני שוחחו על היחסים הרומנטיים שנרקמים בין הדיירים, וסיכמו: "בטוח יקרו דברים". חזי לקח על עצמו את תפקיד המשדך, ודירבן את אביחי להיכנס לקשר עם מעיין: "יש לך הזדמנות למשהו מיוחד". בהמשך, הדיירים נכנסו לטבילה לילית בשכשוכית, שם דן פינק את שני במסאז'. ואילו עדן ואנדל, שנראו צמודים במיוחד, פתחו בשיחה על אהבה.

בשעות הלילה, התנהל עימות בין תהילה לחיים. תהילה נעלבה מההערות של חיים על הנחירות שלה, והצהירה כי היא הולכת לישון בסלון. בעוד שחיים ניסה לפייס אותה, הדיירים הציעו לו לשנות את ההתנהגות שלו. מאוחר יותר, אורנה, שהתחילה להרגיש בנוח, שיתפה את הדיירים על חיי הרווקות שלה, ואף הפתיעה כשאמרה שיצאה עם סלב שהיא לא רוצה לחשוף את זהותו.

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00