העדכון האחרון:

04:00 - אביחי: "חזי יגיע לגמר"
 
בחדר המקלחת, ממשיכים אביחי ושם לשוחח אל תוך הלילה. מלספר בדיחות הם עברו לדבר על דיירי הבית. "חיים על תקן קותי וג'קי", משתף אביחי, שם משיב: "עוד לא קלטתי אותו". בהמשך הם תוהים מי יגיע לגמר ואביחי חושב שחזי יגיע לחמישייה. לגבי תהילה, הוא מוסיף שהיא תגיע רחוק אבל לא תגיע לגמר. הם עוברים לדבר על דן, שם אומר: "הוא פלספן גדול, כל סיפור שלו אתה לא יודע מאיפה זה בא", אביחי מסכים ושניהם צוחקים.

 

03:00 - לילה טוב לארץ עוץ
 
לילה בארץ עוץ וכמעט כל הדיירים בה ישנים. שני נשכבת במיטה של דן, שניהם מתחת לפוך משוחחים למשך כמה דקות. שני חשה שהעייפות גוברת עליה ומחליטה ללכת לישון במיטה שלה. הם מתחבקים, אומרים לילה טוב אחד לשניה והולכים לישון.
 
במקביל בחדר המקלחת, אביחי ושם מספרים בדיחות אחת אחר השניה ומעבירים את הזמן בצחוקים עד שיחושו שהעייפות תנחת עליהם. מחר הדיירים יקומו להמשך המשימה השבועית שתכריע האם הם יצליחו לעמוד במשימה ויזכו בתקציב מותרות, או האם יפסידו בה ויצטרכו להסתדר עם תקציב בסיסי בלבד. 

 

02:00 - דן: "רציתי לבוא לפה פתוח רגשית"
 
השעה כבר מאוחרת והדיירים עייפים. לשמחתם, דן המכשפה מהצפון, מעדכן אותם שחדר השינה נפתח והם יכולים להתפנק במיטותיהם. הדיירים נרגשים וממהרים להתארגן לשינה, הם מורידים את התחפושות וחוזרים להיות עצמם למשך הלילה. חזי נותר על השביל הצהוב, מבקש מדן שיביא לו תחתונים, מגבת ואת הטריינינג שלו כדי שיוכל להתקלח במקלחת שבחצר.
 
בכלוב, לאריות אין מושג מה השעה אך גם הם נראים עייפים מאוד. הם נשכבים במזרונים שלהם, נותרים בתחפושות האריה, ללא אפשרות להחליף לפיג'מה נוחה ולהתארגן לשינה כמו שאר הדיירים. הם מדברים על המשימה הסודית שהייתה, תהילה אומרת על כוכב: "היא רצתה לנצח את המשימה, בגלל זה היא בחרה מי יהיו הדחלילים". היא מיד משנה נושא ומדברת על הבנג'י שמתוכנן להם בהמשך הלילה: "לפני שנכנסתי אמרתי שאין מצב שאני עושה בנג'י. עד כמה שאני רוצה לעזור לקבוצה, אנשים חייבים להבין שיש גבולות".
 
בהמשך, במיטה בחדר השינה יושבים: תאלין, אורנה, אסתר, שני, מעיין ודן. דן ומעיין מדברים על זוגיות ודן שואל אותה כמה זמן היא בלי זוגיות. שני משיבה: "שנה, מבחירה", דן בתגובה: "תמיד זה מבחירה". הוא ממשיך ומשתף: "רציתי לבוא לפה פתוח רגשית". 
 
 
01:00 - תהילה: "בחיים שלי לא תיארתי שאהיה בדבר כזה"
 
היום הרביעי בבית האח הגדול הגיע לקיצו אך לא נראה כי הדיירים מתכוונים ללכת לישון בקרוב. במטבח יושבים הדיירים ומספרים בדיחות שיעבירו להם את הזמן. אביחי מסתלבט על דן בקשר לעבודתו כמורה דרך: "אני מדמיין אותך לוקח ענף  ואומר 'הענף הזה קדוש' ". חזי ממשיך בצחוקים ומוסיף: "אומרים שהוא שייך לבן של אחשוורוש", דן בתגובה: "זה בדיוק, אבל בדיוק מה שאני עושה".
 
בינתיים בכלוב האריות חשה תהילה שהאח הגדול שכח אותם. היא אומרת: "אין יחס? אנחנו בכלוב. אני לא מבינה את זה, בחיים שלי לא תיארתי שאהיה בדבר כזה", אנדל מסכים ומוסיף: "גם אני".​ הם מקבלים מגש ובו אוכל ששאר הדיירים שמחוץ לכלוב הכינו להם: ארבעה חצאי פיתות עם נקניק, קרקרים וקינוח. חיים ותהילה תוהים האם ברצינות הדיירים חשבו שהאוכל הזה יספיק לארבעה אנשים.​


00:00 – מתי כבר כיבוי אורות?

הדיירים, שלא יכולים לחכות כבר לרגע בו יוכלו לפשוט את התחפושות בכיבוי האורות, מנצלים את הזמן שנותר להכנת אוכל במטבח ולא שוכחים לדאוג גם לחבריהם האריות שבכלוב. בעקבות המשימה הסודית, חזי וחיים החליפו תחפושות וכעת נגזר על חזי לצבוע את האבנים הצהובות. אורנה, שחשבה שחזי השתתף במשימה, לא מרגישה בנוח עם תפקידו החדש ומרגישה צורך להתנצל: "מצטערת, אבל הייתי נחושה בדעתי שאתה נכנסת לבית עם כוכב".  

23:00 – כלוב האריות של האח הגדול

ערב מלא בהפתעות ממשיך לעבור על דיירי האח הגדול שלא הספיקו להתאושש מחשיפת המשימה הסודית, וכבר ניצבת בפניהם הרפתקאה חדשה. האח הגדול פונה לקבוצת האריות שכוללת את עדן, אנדל, חיים ותהילה ומפתיע אותם כשמספר להם שאת הלילה הקרוב הם לא יעבירו בחדר השינה, אלא בכלוב מבודד משאר הדיירים. נכון שהכלוב מלחיץ את האריות, אבל לא פחות מלחיצה אותם הידיעה שיאלצו לקפוץ באנג'י בלילה. זמן קצר לאחר מכן, האריות אוספים את חפציהם ומוצאים את עצמם בכלוב קטן שריחו לא נעים במיוחד וגורם לתהילה לפנות לאימא שלה בבית: "אמא שלי, אם את רואה את זה, את לא יכולה לקרוא לי מפונקת יותר". היא ממשיכה להילחץ מרעיון הבאנג'י ואומרת: "אתם יודעים מה זה באנג'י? אנשים לא חוזרים מזה בחיים!". עדן, לעומתה, שומרת על קור רוח ומספרת שבאנג'י לא מלחיץ אותה בכלל"תמיד רציתי לעשות באנג'י, פשוט לא היה לי עם מי". תהילה נזכרת שאסור להם להוריד את התחפושת וצוחקת מהעובדה שהם הולכים לקפוץ באנג'י בתחפושת של אריה. אנדל משיב לה משועשע: "יהיה לך יותר נוח למות עם זה".

22:00  של מי המזוודה הנוספת?

לאחר חשיפת המשימה הסודית, הדיירים לא שקטים וחושדים כמעט בכל דבר. אורנה, שהייתה שייכת לקבוצת הדחלילים, חושבת שלא סתם בחרו בהם להיות אלה שיכנסו לחדר האח הגדול ואומרת בייאוש: "הם בטוחים שאנחנו תמימים ושלא נצליח להפיל את המשימה". בהמשך, תהילה שמה לב שהתמונה של כוכב ניצבת בקיר לצד תמונותיהם של חזי וחיים ומצהירה בקול: "האח הגדול ניסה לכוון אותנו שנבחר בחזי". אנדל מקשיב לשיחה ונזכר: "שמתם לב שיש כאן מזוודה ספייר? אולי יש פה דייר נוסף שאנחנו לא יודעים עליו?". עדן ממשיכה ומסכמת: "תקשיבו, מעכשיו אנחנו חייבים לשים לב לכל הפרטים הקטנים".  

21:00  האח הגדול חושף את המשימה הסודית

בעיצומו של ערב שהתחיל רגוע, האח הגדול מנחית פצצה על הדיירים כשהוא קורא לדחלילים שמוליק, אורנה, מעיין ותאלין, ונותן להם את ההזדמנות להפיל את המשימה הסודית. יתר המתמודדים, המומים מההפתעה שהאח הגדול הכין להם, מתרכזים בחצר ושומרים על השקט. האח הגדול מקציב 5 דקות בלבד לענות על השאלה: מי הם הדיירים שנכנסו יחד לבית? במידה והדחלילים חושבים שכוכב נכנסה עם דייר אחר שאינו חיים, עליהם להחליף את התמונה של חיים לתמונה של אותו הדייר. ההתלבטות הייתה קשה ובסופה טעו הדחלילים כשהחליפו את התמונה של חיים בתמונתו של חזי, שלדעתם נכנס עם כוכב לבית. חזי מקשיב למתרחש מהמסך בחצר ולא מפסיק לצחוק, במיוחד כשהוא שומע את הדיירים אומרים לאח: "חזי הוא כנראה האחיין שלה".

בסופו של דבר, הדיירים שנכנסו לחדר האח הגדול לא מצליחים להפיל את המשימה הסודית. הם מבינים שאין קשר משפחתי בין חיים לכוכב, אך לא מצליחים לקלוע לזוג הדיירים שקיים ביניהם קשר דם. הדחלילים חוזרים לחצר לאחר שהבינו כי הקשר המשפחתי היחידי בבית הוא בין הזוג הנשוי - כוכב ושמוליק. כל הדיירים מופתעים מהגילוי המרעיש. 

20:00 – הלילה לא נשכב לישון 

משימת הקוסם מארץ עוץ ממשיכה והתחפושות מתחילות להעיק על הדיירים שמבקשים מהאח הגדול להנמיך את החימום בבית. למרות רצונם להצליח, כולם מתחילים להראות
סימני עייפות ומשתרעים על הריצפה. שמוליק, שמודאג מהמשך המשימה, קורא לכולם להמשיך לעבוד: "אתם לא מבינים שאם לא נמשיך לעבוד, לעולם לא נסיים את המשימה?". כוכב מיואשת מצביעת הלבנים הצהובות ומתחננת להפסקה: "אני כל הזמן צריכה לשבת על הברכיים והעבודה הזאת מאוד קשה בשבילי". אנדל, שכבר צוחק מהסיטואציה, מבין את כוכב ואומר: "אנחנו לא נלך לישון הלילה".

במסגרת ההפסקה מהמשימה, אנדל ועדן מתקרבים ומשוחחים על הציפיות שלהם מהמשך העונה. אנדל שואל אותה אם תהיה מוכנה לעשות כל דבר שהאח הגדול יאמר לה ועדן עונה לו בלב שלם: "כרגע זו השאיפה שלי". אנדל, שהמום מתשובתה, שואל את עדן: "את רוצה להגיד לי שאת חושבת שהאח הגדול לא ישבור אותך?", והיא משיבה לו שהאח הגדול מכיר כל אחד ויודע בדיוק מה הן נקודות השבירה שלוולמרות זאת היא מוכנה למשימה שתאתגר אותה. אנדל מסכם: "אז בואי נגיד שאם האח הגדול באמת מכיר אותי, הוא יצליח לשבור אותי בקלות". 

19:00 – תהילה: "לא אבצע משימה שלא תכבד את הזוגיות שלי"

הדיירים מתחילים להתחבר לעולם הפנטזיה של ארץ עוץ ומכירים בעובדה שהתחפושת אותה הם לובשים כבר חלק מהם. דן מרגיש כמו קורט קוביין עם הפאה הבלונדינית שלו בעוד כוכב, שטרם הפנימה את תפקידה במשימה, שואלת "מתי אני יכולה כבר ללבוש את הבגדים שלי?".  תוך כדי צביעת הלבנים הצהובות, נשאלת השאלה מתי תגמר המשימה. כוכב החליטה על דעת עצמה שהמשימה תגמר ברגע שיסיימו, לפי הקצב שלהם. לעומת זאת, אורנה מסבירה לה שהדברים אינם ברורים באח הגדול ויכול להיות שאולי הדד ליין של המשימה הוא בכלל מחר. כוכב מופתעת ואומרת: "מה הם חושבים, שאני פיקאסו?", וממשיכה להתלונן כשמבקשת מברשת צביעה גדולה יותר. אורנה צוחקת ומסננת לעברה: "אולי שגם יביא צבעי?!". במקביל, חיים, שצוחק מתחפושת הטוטו הפרוותית שלו, אומר לאורנה שהוא לא רגיל לכל המילים הגבוהות שהוא שומע בבית: "אם תגידי לחברים שלי את המילה 'פרודיה', הם יחשבו שנגנבת". אורנה צוחקת ומשיבה: "בטח חברים שלך מסתלבטים עליך בבית כשהם רואים אותך בתחפושת הזו של הכלב". 

מעברה השני של החצר, שני אומרת לתהילה שהיא הייתה בטוחה שהיא ושם יהיו אויבים. תהילה מודה: "אני לא בן אדם עקשן, אני יודעת להבין מתי אני טועה. אני ושם בדעות שונות, חוץ מסיינפלד". השיחה נפסקת כשהלחצים גוברים לקראת המטלות הבאות שיידרשו הדיירים לבצע בהמשך, תהילה מצהירה: "אם אצטרך לבצע משימה שלא תכבד את הזוגיות שלי, לא אעשה אותה". אסתר שואלת בתגובה: "גם אם יגידו לך שאמא שלך נכנסת תפילי את המשימה?" תהילה מסבירה שמדובר בדבר הכי חשוב לה ושזה עקרון שלא תוותר עליו.

18:00 – המשימה הראשונה יוצאת לדרך

בחצר, הדיירים מדברים על הזוכים של העונות הקודמות. אביחי אומר שטל גלבוע זכתה כי הייתה לה אג'נדה ואסתר מגיבה: "גם לי יש". ואביחי שלא ידע על מחלת האנורקסיה שאיתה התמודדה אסתר עד לפני שלוש שנים, זוכה לשמוע על כך בפעם הראשונה. בינתיים, דן מנסה לעבוד על הדיירים ומצהיר שעליהם להתנהג באופן שדומה לדמות שלהם: "הכלב צריך להסתובב על ארבע, הדחלילים צריכים להתנהג כאילו אין להם לב", אך מהר מאוד מבהיר שהוא צוחק.

מאוחר יותר, האח הגדול פונה לדיירים עם המשימה הראשונה: "דורותי, טוטו והמכשפה מהצפון, המשימה הראשונה שיוצאת לדרך היא שלכם. דורותי וטוטו, אתם תוכלו להיות רק על השביל ועל האזורים הצהובים, המשימה שלכם היא להשלים את צביעת השביל בצהוב. המשימה של המכשפה היא לעזור לדורותי ולטוטו בכל מה שיצטרכו". בזמן שהדיירים מתפזרים, כוכב וחיים ממהרים לאזור הצהוב של השביל ומתחילים בצביעה, ודן מזכיר שאסור להם לרדת מהשביל מעכשיו והלאה. כוכב מתעצבנת ולחוצה  מהמשימה, ומבקשת מהדיירים שעומדים סביבם ללכת: "אני עצבנית, זה לא בשבילי".

בהמשך, שם, שמחופש לאיש הפח, מייעץ לכוכב ולחיים לעשות שכבה אחת טובה של צבע, ולא שתי שכבות, וכוכב בתגובה עונה לו בציניות: "אתה פח, תשתוק". אורנה ממליצה להם לצבוע רק חצי שביל ויותר מאוחר להשלים את החצי השני. דן מסביר לחיים שעליו למהר, כי הם חייבים להגיע לשירותים עוד היום.

17:00 – "התחפושות פשוט מטריפות"

בחדר הארונות, תאלין מאפרת את הדיירים המחופשים לדחלילים. שם, אביחי, אסתר ושני המחופשים לאנשי הפח, מתאפרים גם הם. בינתיים בחצר, אנדל אומר לדן על מעיין: "היא עדיין לא נפתחה, היא ביישנית". כשעדן מצטרפת, דן אומר לה שיש לה הרבה ביטחון: "הבנתי את זה דרך הסיפור שספרת על המשפחה שלך", הוא מסביר.

מצטרפים דיירים נוספים לחצר, והם חוזרים לתהות על המשימה הסודית ומנסים להבין מי הזוג האמתי שנכנס. כשכוכב מצטרפת, הדיירים מפצירים בה שהיא וחיים בחרו מי יהיה מחופש למה, ואילו היא מכחישה. הם תוהים איך יתנהלו במהלך היום עם התחפושות, ובמיוחד איך ישנו כשהם מחופשים. לבסוף גם האריות, אנדל, תהילה, חזי ועדן יוצאים וזוכים לתשבחות: "התחפושות פשוט מטריפות".

16:00 -  כוכב מזכירה לחיים על המשימה הסודית: "יש לנו עוד כמה שעות"

דלתות החצר נפתחות והדיירים מכריזים: "אח גדול אתה מגשים את חלום הילדות שלי". כוכב, שנועלת את נעלי העקב האדומות של דורותי מציינת שהיא לא יכולה לעמוד על הרגליים. במקביל, שני מספרת לדן ששם אמר שהיא לא חייבת לעשות מבטא מזרחי, ושרק אשכנזים נהנים מסרטי בורקס.

בחצר, חיים, כוכב, עדן, אנדל מעשנים ומדברים על המשימה. דן מצטרף וזוכה למחמאות על התחפושת, ואילו בהמשך הוא מתעניין בתעודת הבגרות של חיים. כוכב, שלא שוכחת את המשימה הסודית, נכנסת עם חיים לבית ואומרת לו: "טוטו, אתה רואה שמתחילים לשאול אותך על לימודים, אל תענה להם", ומזכירה לו שהם צריכים לשמור על המשימה הסודית: "יש לנו עוד כמה שעות".

בינתיים, שמוליק, אורנה, מעיין ותאלין יוצאים מחופשים לדחלילים. תהילה מספרת לשמוליק שהיא מאוד לחוצה, והוא אומר לה שלדעתו היא תהיה אריה. "באמת אין לי אומץ", היא עונה ומנחשת שתצטרך לקפוץ בנג'י. שמוליק וכוכב נשארים לבד במטבח והיא מבקשת משמוליק לעזור לה ולחיים לשכנע את שאר הדיירים להאמין שהם אמא ובן.

15:00 – ברוכים הבאים לארץ עוץ של האח הגדול

הדיירים יוצאים מחדר השינה ומתפעלים לראות שהבית הפך לסיפור מהאגדות. לאחר שבחנו את הבית המעוצב, הם נאספים בסלון, ושני מקריאה את משימת התקציב הראשונה של העונה: "ברוכים הבאים לארץ עוץ. אמש, כוכב וחיים נבחרו להיות דורותי וטוטו. במהלך היומיים הקרובים תעברו ארבע משימות: משימה לאריות, משימה לדחלילים, משימה לאנשי הפח ולמכשפה הרעה".

בהמשך במטבח, הדיירים עושים כלים ומכינים את ארוחת הבוקר, שני אחראית על הכנת הסלט וחזי על החביתות. שני פונה למצלמות במבטא מוזר וצוחקת: "בוקר טוב לכל עם ישראל, ברוכים הבאים לתכנית הבישול של האח הגדול". בינתיים, כוכב וחיים נכנסים למטבח מחופשים לדורותי וטוטו. חיים שמאמץ את התפקיד שקיבל למשימה, מתחיל לנבוח בקולי קולות ושואל: "מה כלב אוכל?". מאוחר יותר, דן מופיע מחופש למכשפה מהצפון ויתר הדיירים נותרים סקרנים לדעת איזה תפקיד האח הגדול מתכנן להם.

14:00 - אנדל ממשיך לספר: " הצבא עזר לי מאוד, שינה אותי"

שמוליק פותח בשיר "היום היום" של שרית חדד, ובתגובה האח הגדול משמיע את השיר ברקע. הדיירים שמחים, שרים ורוקדים. בהמשך, הדיירים מנסים להיזכר בעלילה של "הקוסם מארץ עוץ", אסתר לוקחת על עצמה את תפקיד המספרת ומרתקת אותם. בינתיים, כוכב ותהילה מעשנות בפינת העישון, ותהילה שולחת נשיקות למשה, הארוס שלה. "מקווה שהוא לא חושב שאני משוגעת, מטורפת. עד שמצאתי אותו. הזוגיות שלי היא הדבר הכי חשוב לי", היא אומרת וכוכב מסכימה אתה ומוסרת גם נשיקות למשפחה שלה.

במקביל בחדר השינה, אנדל ממשיך לספר לחזי חוויות מהשירות הצבאי שלו ומצהיר: "הצבא שינה אותי". למרות זאת, הוא מוסיף, שהוא לא מסכים עם התנהלות הצבא. חזי מתקשה להסכים אתו: "גם אני בנאדם של עקרונות, אבל זה הצבא, צריך לקבל פקודות, צריך לבלוע את הרוק". אנדל מגיב ואומר: "אני לא באתי לקבל פקודות, באתי להגן על המדינה". הוא מספר לו שכחייל שהגיע מהפריפריה, הוא הרגיש שהמפקדים ניצלו זאת והשפילו אותו. חזי מקשיב לו בעניין ומסכם: "החיים הם לא ורודים. אני אומר לך, בתור חבר, תלמד לקח ממה שנעשה ונגרם". האח הגדול מודיע שהדלתות לבית פתוחות, וכל הדיירים ממהרים לצאת ולראות איך הבית הפך לארץ עוץ.

13:00 - אנדל חושף: "הייתי ילד מאוד קיצוני"

הדיירים מתכוננים לקראת המשימה הראשונה של העונה. תהילה מתלוננת שהיא לא יכולה להתארגן בחדר הארונות, כשכולם נמצאים שם, אוכלים ומתלבשים. בינתיים, בזמן שמעיין עוזרת לדן במתיחות הבוקר, תהילה מתעניינת איך מעיין הכירה את עומר אדם. מעיין מספרת שהכירו בחיי הלילה: "תמיד צחקנו על זה". תהילה שואלת ​למה הם נפרדו. "לא הסתדרנו, מאוד אהבנו, אבל הקשר היה לא בריא כי שנינו מאוד קנאים". בהמשך היא מוסיפה שאחד הדברים שיצרו את הבעיות במערכת היחסים הוא חוסר הביטחון שלה, שנבע מכך שבילדותה הייתה מלאה. תהילה מציעה לה שעכשיו זו הזדמנות מצוינת לעבוד על הביטחון העצמי, וכוכב ממהרת להגיד שהיא כאן בשביל לעזור לה לפתח אותו.

אנדל מספר לחזי ולחיים שבילדותו היה שותה ומעשן המון: "הייתי ילד מאוד קיצוני", הוא ממשיך ואומר שהסתיר את בעיות השתייה והעישון שלו ממשפחתו לאורך שנים. אנדל אומר שעכשיו הוא מאוד מתוח בגלל זה: "אל תראה אותי ככה". חזי מציע לו שעכשיו זו הזדמנות טובה להעביר מסר לקהל שהשתייה והעישון פוגעים, ואילו אנדל עונה שכרגע הוא לא מרגיש שזה פוגע בו. חזי ממהר להוסיף: "הפגיעה תשפיע עלייך בטווח הארוך".

בעודם מחכים למשימה, שמוליק, עדן, תאלין ומעיין מהרהרים מה צפוי לקרות היום. עדן ומעיין מסכימות כמה כיף היה אתמול עם השמעת השירים, ומעיין מפרגנת לעדן שהיא יודעת לרקוד. עדן מספרת שהיא מאוד אוהבת לרקוד ומוסיפה: "בגלל זה המוזיקה מאוד חסרה לי כאן". תאלין מסכימה איתה, ומספרת על חוויות מעולם הריקוד שלה, ועל כך שהיא תמיד משחקת את תפקיד הגבר בריקוד. ברקע נשמע השיר "Goodbye Yellow Brick Raod" של אלטון ג'ון והדיירים הנרגשים פוצחים בשירה.

12:00 - בוקר טוב ארץ עוץ

בשמחה וריקודים דיירי הבית מתעוררים לצלילי השיר "somewhere over the rainbow" ושמוליק צועק: "בוקר טוב ישראל". אחד אחרי השני הם נכנסים לחדר האמבטיה, מעבירים חוויות על הלילה שעבר ומתכוננים ליום מלא הפתעות. הם מדברים על המשימה ההולכת וקרבה וחיים מנסה להבין מה זה הקוסם מארץ עוץ. שם פונה אליו ושואל: "אתה לא מכיר את הסיפור על הקוסם מארץ עוץ?", חיים בתגובה: "אחי אני לא רואה טלוויזיה". שם מגיב בהלם ומתחיל לספר לו את הסיפור אליו הם עומדים להיכנס במהלך היום וחותם: "אנחנו לא בקנזס יותר".

במקביל בחדר הארונות, אסתר מנפצת לתהילה את הבועה על אגדות ילדים ומספרת לה שבמקור הם סיפורי אימה של האחים גרים שוולט דיסני שינה אותם כדי שיהיו קלים לעיכול עבור ילדים. תהילה מגיבה עם פה פעור ואומרת: "אני לא רוצה לראות את זה, אני אבכה".

11:00 - סודות בחדר השינה

שיר הבוקר עדיין לא התנגן ברחבי הבית, אבל חלק מדיירי הבית כבר התעוררו מרצונם. ,כוכב מבחינה שדן התעורר ושואלת אותו האם חדר השינה סגור, דן שבקושי מצליח לפתוח את עיניו מהנהן בראשו וחוזר לישון.

בינתיים גם שמוליק מתעורר והולך לחדר הארונות להכין קפה של בוקר. כוכב, שמבחינה בו מחליטה להצטרף אליו ומבקשת ממנו לעזור לה ולחיים לבטל את חשדות הדיירים בנוגע לקיומה של משימה סודית: "תספר להם ששמעת אותנו רבים על כסף והוא קילל את אבא שלו". ובאותה נשימה, היא משתפת אותו שקשה לה להיות רחוקה מהילדים: "מסכנים, הם לא רגילים בלעדינו. מתי עזבנו אותם בחיים?". שמוליק מעודד אותה ואומר: "הכל בסדר, אם תחשבי על זה יהיה לך קשה פה".

בהמשך, הם מדברים על דיירי הבית ושמוליק אומר לכוכב שבקרוב הכל ישתנה ואנשים יתחילו להתחלק לקבוצות: "כבר עכשיו יש כאן שתי מחנות". בתגובה כוכב מבהירה לו שהיא לא חוששת מאף אחד: "אלה יכולים עלינו? אני בגיל עשרים כבר הייתי גרושה עם שני ילדים ובעל שרוצה לקחת לי אותם. מישהו פה יכול עליי?".

10:00 - למה הדיירים לא מתעוררים?

המשימה הראשונה לעונה תצא לדרך בקרוב והדיירים יתעוררו ויגלו שהם בארץ עוץ. האח הגדול לא ממהר להעיר אותם והם עדיין ישנים במיטותיהם. עד שיתנגן שיר הבוקר, חדר השינה עדיין חשוך, ומדי פעם מישהו מתעורר מקול הנחירות אבל מיד חוזר לישון. בקרוב יתעוררו הדיירים ויגלו איך יראה הבית בשבוע הקרוב ומה יהיו התפקידים שלהם במשימה.

09:00 - מה מפריע לדיירים לישון?

אחרי לילה של צחוק, שירה וריקודים הדיירים עדיין ישנים במיטותיהם., בקרוב הם יתעוררו לבוקר חדש בו משימת התקציב הראשונה שלהם תצא לדרך. אז איך תראה ארץ עוץ, מי יגלמו את הדמויות השונות והאם סוף סוף כוכב וחיים יזכו לקצת שקט מהמשימה הסודית?

מה קרה אתמול?

הדיירים התעוררו ליום השלישי בבית כשסכנת חשיפת המשימה הסודית מרחפת באוויר. שני נכנסה לחדר האמבטיה וסיפרה לחזי שכוכב וחיים ממשיכים בהצגה ואמרה: "אין מצב שהיא אמא שלו! קודם כל לכוכב יש מבטא גרוזיני ולו אין". כוכב וחיים הרגישו שהדיירים חושדים בהם, ולכן הם התכנסו לשיחה בחדר השינה ותיאמו ביניהם כיצד להמשיך להטעות את הדיירים, ולהצליח במשימה הסודית. המשך היום כלל היכרות בין שמוליק לבין שימי הדג, מופע בלט של תאלין, וגם כמה שיחות פוליטיות סוערות שבשיאן אמר אנדל: "אנשים בוחרים בנתניהו מתוך פחד".

 לאחר שהדיירים סיימו את ההכנות לקראת השידור החי, ארז וקורין פנו אל הבית וסיפקו פרטים על המשימה הראשונה. ארז אמר: "מחר תגלו שהגעתם לארץ אחרת, ארץ עוץ" והדיירים התלהבו וסיפרו איזה תפקידים הם ירצו לגלם, ובמי לדעתם יבחר האח הגדול לגלם את דורותי וטוטו. מעיין התחילה לחשוש מההדחה ואמרה: "אני ממש מתרגשת, אי אפשר לדעת מה יקרה פה". לאחר השידור החי האח הגדול פינק את הדיירים בכיבוד, בשתייה ובמוזיקה שהובילו למשחק סוחף שבו דן תופס בשיניו תפוחים שהדיירים זורקים לעברו, ולחפלה של שירה וריקודים.

לאחר ארוחה לילית הדיירים נכנסו לחדר השינה והתרכזו כולם במיטה אחת לעוד כמה רגעי גיבוש לפני שהיום נגמר, או כמו שחזי אומר: "באווירה טובה". לפני השינה שמוליק הצחיק את הדיירים עם רצף בדיחות, כשהצוחק העיקרי הוא חזי. הרעש בחדר השינה הפריע לכוכב שביקשה שקט, ושמוליק השיב מבלי להתבלבל: "שקט אמא של חיים". הדיירים צחקו, והמשימה הסודית שרדה יום נוסף כנגד כל הסיכויים. 

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00