​העדכון האחרון:

05:00 - שם על הזוגיות של חזי ועדן: "הוא מחפש אישה וילדים והיא ילדה בעצמה"

השעה מאוחרת ושם ואביחי עדיין מנהלים שיחה ערה בסלון באזור העניים. אביחי מנסה להסביר לשם למה היה חשוב למעיין להכין עוגת יום הולדת לאמא שלה, אבל שם לא משתכנע: "אני לא הייתי עושה את זה לאמא שלי".  

ממעיין, שם עובר לדבר על אמינותה של אורנה: "היא באה בקטע של חסודה, ואז אתה מגלה שסדום ועמורה קטן לידה", אביחי מסכים איתו אבל מוסיף: "יש בינינו קווי דמיון". שם ממשיך ומשתף בתחושת הזיוף שהוא חש ממנה: "כשהיא לא הייתה בטוחה במקום שלה בבית היא נצמדה אלינו ולא היה אכפת לה מהבדיחות הגסות שלנו, והיום פתאום שדן התחיל לרקוד היא קמה והלכה".

גם שמו של דן הוזכר במהלך השיחה כששם כינה אותו "שקרן כייפתי". אביחי הסכים איתו אבל טען שהוא אמנם משקר בסיפורים שהוא מספר אבל לא במחשבות וברגשות שלו. רגע לפני ששיחתם נקטעת לקול הנחירות העולות מחדר השינה של העניים, שם מציין שהזוגיות שנרקמת בין חזי ועדן לא מגיעה ממקום שווה: "הוא מחפש אישה וילדים והיא ילדה בעצמה".

04:00 - אביחי מנבא: "עוד שבוע שבועיים הבית מתפרק"

כל הדיירים הלכו לישון ואת תפקיד שמירת השקט בבית תופס אביחי שמחליף את חיים בדיווש האופניים. שם, שנהנה מהשלווה שהלילה מביא איתו, מנהל שיחה עם אביחי על הדיירים ומתעניין לדעת על מה הוא דיבר עם שני מוקדם יותר בחצר. "היא בכתה על השערות סבתא שאכלה", גילה אביחי והוסיף: "כולם פה צעירים אז יש להם נטייה לספר על עצמם וככה יוצא שאני לא צריך לשתף דברים על עצמי". שם, שלא מצליח להבין את האוזן הקשבת שלו, שואל: "למי יש כוח לחפירות שלהם?", ואביחי מסביר לו שבגלל הסבלנות שלו הדיירים מצליחים להתחבר אליו.

הדקות עוברות והם ממשיכים בשיחתם, ואביחי מנבא שבעוד שבוע שבועיים הבית מתפרק. שם מסכים איתו ומוסיף: "אתה עם הנכות שלך רואה דברים אחרת, כל השאר מתפרקים פה אחד אחד".

03:00 - אביחי ומעיין בפיצוץ לילי

בסלון הבית בחלק העני, אביחי ומעיין יושבים זה לצד זו ונראים צמודים מהרגיל, אבל כשמעיין מבקשת מחיים להפסיק לפדל כדי שתתנגן מוזיקה, אביחי מתעצבן עליה ואומר: "תסתמי כבר, אנשים ישנים". מעיין מתרחקת ממנו בעצבים, הולכת לחדר השינה ומחזירה: "תסתמי תגיד לאמא שלך".

אחרי שסיים להתקלח, דן מצטרף לדיירים הערים ואביחי ממהר לשתף אותו מה קרה עם מעיין. דן לא מתרגש ומגיב: "להגיד לאישה פעם בשבועיים 'תסתמי', יכול להעצים את הזוגיות" ושניהם צוחקים. חיים, מקשיב לשיחתם ומוסיף את דעתו שלו: "נשים נמשכות לגבר הרע כי הוא יותר מעניין". ההתערבות של חיים גורמת לדן להרעיף עליו מחמאות: "מהשנייה הראשונה ידעתי מי זה חמימו, יש לך לב טוב".

מאוחר יותר בחצר, שני מנהלת שיחה עם אביחי על התקרית שלו עם מעיין ומסבירה לו שהיום היה יום רגיש במיוחד בגלל יום ההולדת של אמא שלה. אביחי לא מתרצה: "זה מה שיפה אצלי, לא משנה כמה בן אדם חבר שלי, אם הוא יעשה משהו שלא יפה בעיני אני אצא עליו". שני מופתעת לגלות שהם לא השלימו לפני שמעיין הלכה לישון, ואביחי מוסיף: "יש לה לב טוב, אבל היא לא חושבת עד הסוף". 

02:00 - סוף סוף: כיבוי אורות

אחרי חיפושים קדחתניים, מעיין מוצאת את המפתח האחרון בקרקעית השכשוכית ומתחבקת בשמחה עם תאלין שאומרת: "אנחנו גיבורות". בעקבות ההצלחה, האח הגדול מודיע על כיבוי אורות וחיים הוא הראשון לפדל.

בסלון הבית, אביחי פונה לדן כדי לשמוע איך עברה עליו המשימה, ודן ממהר לשתף: "המשימה הזאת הייתה יותר מגעילה מהכל", אביחי מקשיב ומציע לו: "לך להקיא ולישון". במקביל, שמוליק לוקח לעצמו קרדיט על מציאת המפתח ואומר לשם: "הן רצו לחפש מחר ואני אמרתי להן להמשיך לחפש בתוך המים".

חיים, שמפדל במרץ כדי לשמור על הבית שקט, מתקשה במשימה כשפונה למשי: "לילה טוב יפה שלי, אוהב אותך מלא מלא". בינתיים בפינת האוכל, אביחי אוכל מהעוגה שהכינה מעיין ופונה לאמא של מעיין: "עוגה מגעילה, אילנית מזל שלא באת לטעום אותה".

01:00 - דן לשני: "אל תגעי בי"

אחרי חיפושים ארוכים בחדר הארונות, תאלין מתרגשת למצוא מפתח נוסף: "לא וויתרתי כל היום". אנדל מחמיא לה ודואג להזכיר: "חשוב לא לוותר". השוטרים לא נחים על זרי דפנה, ועוברים לפינת העישון שבחצר בחיפוש אחר המפתח הבא. כשמעיין מבקשת רמז מהאח הגדול, תאלין מודיעה לה להנמיך ציפיות: "לא הבנת שיש לו את התענוג לראות אותו ממורמרים?". לעומתה, דן לא מחכה לרמז ומתעקש שהמפתח נמצא באחת המאפרות. אחרי חיפוש מדוקדק התברר שצדק, הוא מרים את המפתח ומכריז: "ידעתי שזה שם".

האופוריה לא נשארת להרבה זמן, והשוטרים ממשיכים בחיפושים אחרי המפתח האחרון בחצר. במהלכם, שני מתמרמרת שלא מצאה אף מפתח: "אני מתביישת, למצוא דברים זאת המומחיות שלי". לפתע, הסירנות נשמעות שוב ושני ודן רצים לחדר האח הגדול ומגלים שעליהם לאכול ארבע מנות של צמר גפן מתוק בניידת המשטרה. שני נשברת ומודיעה לדן שהיא לא מסוגלת ומתעצבנת על מעיין: "היא הייתה צריכה להחליף משמרות, זה התפקיד שלה". דן, שמנסה להתגבר ולבלוע את הצמר גפן, מראה סימני שבירה כששני פונה אליו והוא מבקש: "אל תגעי בי".

00:00 - אין אוויר לנשימה, ואין מפתח למשימה 

השוטרים ממשיכים את החיפושים בחדר הארונות, ולא מפסיקים לבקש מהאח הגדול שיעניק להם רמז כלשהו שיוביל אותם למפתח הנכסף. תאלין נשכבת על הריצפה, ואומרת בייאוש: "חיפשנו כבר בכל מקום פעמיים, אני כבר לא יודעת איפה לחפש". בינתיים בניידת, שני צוחקת על השירים שדן אוהב, והם ממשיכים לאכול מלפפונים בחוסר חשק. דן משתף שהמשימה הזאת כבר לא קשה לו כל כך, ושני מודיעה כשהיא כמעט נחנקת מהאוכל: "תפסיק לשחק אותה, זאת הפעם האחרונה שאני נכנסת לניידת הזאת, אני כבר לא יכולה לנשום מרוב אוכל". בהמשך בחצר, אנדל מדליק את מעיין כשאומר לה: "הכי מצחיק אם בסוף תגלו שהמפתח נמצא אצלי בכיס". היא מתעצבנת, ומזכירה לו שכבר חשבה על זה מקודם: "אני לא אתפלא". 

23:00 - אנדל על מדינת ישראל: "אין פה כלום" 

אנדל ואורנה משוחחים במטבח, והראשון משתף בכך שהוא לא מבין למה ההורים שלו עלו לארץ: "מה יש לנו פה, אין פה כלום". אורנה לא מסכימה איתו, ואומרת שהמדינה מתקדמת, אבל אנדל מגיב בתקיפות: "היא מתקדמת אולי ללבנים, לא בשבילנו".

אחרי שסיימו את הגרנולה, דן משווה את הקערה שאכלו לשקית הגרנולה במטבח, ומבין: "כל אחד מאיתנו אכל לפחות שקית שלמה", בזמן ששני רצה לשירותים להקיא. בהמשך, שאני צוחקת על דן שהתקשה לסיים את לאכול את הקערה שלו, ומוסיפה: "כבר ראיתי אותי אוכלת גם אתך שלך". דן מסכים שהיה מבקש ממנה עזרה, אבל אם היה מדובר במשימה מסוג אחר: "מילא אם היה מדובר בשאלות בחשבון, אבל לא בדברים שאני יודע שאני טוב בהם כמו לאכול". בזמן שהיא טופחת על הבטן המלאה של דן, שני מסכמת את המשימה: "האח הגדול נתן לי עונש על זה שאני תמיד קוראת לך גרנולה". מאוחר יותר במטבח, הדיירים חוגגים יום הולדת לאילנית, אמא של מעיין. היא מברכת על הנרות ומגישה מהעוגה. שמוליק מאחל: "אוהבים אותך, מכל צוות האסירים", ואביחי כמובן מנצל את ההזדמנות כשקורא לאמה "חמתי", ומוסיף "נתראה בחוץ".

22:00 - דן לשני: "אני מרגיש שאנחנו פשוט לא מתאימים"

אחרי חיפושים רבים, אורנה מוצאת את המפתח וממשיכה לחפש את המפתח הבא. מעיין חושדת באנדל שהמפתח אצלו, והיא מבקשת ממנו לחלוץ נעליים. הוא מסרב בטענה שקר לו ברגליים, אבל מבטיח: "בשיא הרצינות, אני באמת לא יודע איפה המפתחות". מאוחר יותר בניידת, דן ושני בשיחת יחסינו לאן, כשהראשון מודה: "אני מרגיש שאנחנו פשוט לא מתאימים, ואני חושב שבחוץ יהיה לנו יותר סיכוי, יש לנו פה יותר מדי לחצים והשפעות שליליות". הוא ממשיך ואומר: "הביקורת שלך ואיך שאת רואה אותי, גרמו לי לאכזבה ענקית ולהבנה שאת פשוט לא רואה את מה שאני רואה, ומתנהגת כמו אנשים שאני לא אוהב". שני מופתעת מדבריו, ואומרת שהיא מבקרת אותו מכיוון שהיא מביטה כל הזמן בפעולות שלו: "אתה מאוד קרוב אליי, ובגלל שאני נמצאת לידך רוב הזמן, אני רואה שיש לך קטע של חנפנות". דן נותן לדוגמה את אביחי שלדעתו הוא לא מתחנף אליו, ושני אומרת שזה בגלל שהוא חבר שלו: "אתה מתחנף לאנשים שהם לא באמת חברים שלך". בהמשך, דן משתף שלפני שהתגייס חבר שלו החליט שהוא לא מדבר כמו גבר: "למרות שחשבתי שאני איש של אדמה שבחיים לא מדבר כמו תל אביבי צפוני, ביקשתי ממנו שיתן לי כאפה קטנה בכל פעם שאדבר ככה". הוא מסכם: "מזה למדתי איך לתקן את הדיבור שלי, לכזה של גבר". שני מחליטה לאמץ את הרעיון, ומסיימת את השיחה באופטימיות: "אני אתן לך כאפה קטנה כל פעם שאתה מתחנף, ונספור כמה כאפות תקבל עד סוף השבוע".

21:00 - דן "לא יקנה את אמא שלו ב150 שקל", אבל את מה כן?

דן ממשיך לחפש במרץ את המפתחות, ולרגע כבר מתחיל להישבר, אבל אז האח הגדול מציע קנייה שלה הוא לא מסוגל לסרב: "רוצה להרגיש קופה קבנה בנווה אילנה? משחק פוצ'יוולי כזה, אי אפשר להחמיץ". שני בשוק מזה שדן קנה את הכדור: "אני לא מאמינה שאתה באמת קונה את זה, אתה תראה שאף אחד לא ישחק איתך", ודן אומר לה בהחלטיות: "את אמא שלי אני לא אקנה ב150 שקל, אבל את זה בהחלט שכן". אנדל מצטרף לשני, ושואל את דן בציניות מי מתכוון לשחק איתו, אבל הוא מתעקש ליהנות מהכדור גם לבד, ומוסיף: "כואב לך לראות אותי נהנה מזה, כשאתה יושב כל היום?". אנדל מופתע מתגובתו של דן, ואומר לו: "זה שאתה לא מוצא את המפתחות, אל תאשים אותי". דן מזכיר שעד עכשיו לא קנה שום הצעה של האח הגדול, ומאשים את אנדל: "אתה לעומת זאת היית זה שבחר לשמוע שיר של עומר אדם", אבל אנדל טוען שהבחירה הזו לא הייתה בשבילו: "מי בכלל שומע עומר אדם? זה היה בשביל האווירה בבית בלבד".

בינתיים נשמעת האזעקה של הניידת בחצר. דן ושני מפסיקים את החיפושים אחרי המפתחות, ורצים לניידת במהרה. בתוך הניידת מחכה להם קערה ענקית של גרנולה ובקבוק חלב. שני מופתעת מכמות האוכל, ואומרת בחשש: "יש פה המון קלוריות, אני בחיים לא אצליח לסיים את הכל, נראה לי שאקיא בסוף המשימה". בהמשך, הגנבים אוכלים את ארוחת הערב, וכוכב מבקשת מכולם לעזור, למרות שהם אומרים שזה קשה להם בגלל שהם קשורים. שמוליק פונה לאח הגדול ומבקש ממנו שיתן קצה חוט למציאת המפתח, וכוכב ממשיכה אותו: "בבקשה תן רמז, לפני שיהיה פה באלגן". בהמשך, כוכב נזכרת בהצתה מאוחרת, ושואלת: "מה, אמא של חיים באמת הייתה פה?", ומעיין מאשרת: "ואין ביניהם שום דימיון". כוכב מציעה לגנבים שתייה, ושמוליק מצחיק את כל השולחן כשאומר: "מה עכשיו יקומו עשרה אנשים קשורים , בשביל בן אדם אחד שרוצה לשתות?".

20:00 - אמא של חיים מגיעה לבית, והפעם האמא האמיתית

בזמן שחיים משתרע על המזרן בחדר השינה של העניים, מעיין שואלת אותו איך אמא שלו נראית, וכשהראשון לא מבין את פשר השאלה, היא מספרת לו בהתלהבות: "העמידו אותי מול ארבע נשים, והייתי צריכה לזהות מי מהן זאת אמא שלך". חיים, שבטוח שזו עובדת עליו, צוחק ואומר: "אולי הביאו לך סתם בנות שאף אחת מהן בכלל לא אמא שלי?". מעיין מגלה שלאחת מהבנות שהוצגו בפניה, היה ניצוץ בעיניים: "אבל בגלל איך שהיא נראית, הרגשתי שזאת לא אמא שלך". היא ממשיכה ומספרת: "העיניים שלה התחילו לדמוע, וחשבתי לעצמי שבטח היא בכלל שחקנית". חיים, שמתקשה להאמין, מבקש ממנה שתספר כל מה שהיא זוכרת, החל ממה שלבשה וכלה בתגובותיה, ומעיין נזכרת: "היא לא העיזה להסתכל לי בעיניים", ולבסוף, מגלה שלא צדקה בתשובתה: "היא הייתה נראית לי לא קשורה אליך, ואני עדיין לא מאמינה שלאמא שלך יש עיניים כחולות". ​

19:00 - אין חגיגה בלי עוגה

הדיירים ממשיכים לחפש את המפתחות ברחבי הבית, כשפתאום האח הגדול מציע קניית עוגה: "אמא יקרה לי, יקרה? מה זה 500 שקל עבור דרישת שלום לעוגה?". מיד מעיין קונה את המצרכים להכנת עוגת יום ההולדת לאמא שלה, ומוסיפה: "אל תדאגו, אני אפדל את כל ה500 שקל האלה". שמוליק מעודד אותה: "מה פתאום, אם צריך תקני גם בלונים". במקביל, כוכב מופתעת שחיים לא יודע מי זאת השחקנית סופיה לורן: "אני לא מבינה איך יכול להיות שבחור בגילך לא שמע עליה", אבל חיים לא מגלה התעניינות: "אני לא יודע מי זאת, אבל אני מכיר את משי". כוכב מבקשת ממנו שיתחיל לחשוב בגדול: "אולי אתה מכיר את משי, אבל יש עוד עולם".

מאוחר יותר, האח הגדול מספק למעיין את כל המצרכים לעוגה, אבל בלי המרשם. היא נלחצת מכך שאינה יודעת כיצד להכין את העוגה, ואין אישור לאורנה שתעזור לה לאפות. אביחי מרגיע אותה ואומר לה: "אל תדאגי, לא צריך שאורנה תעזור, רק שתדריך מה לעשות מהצד". שם כועס שמעיין מכינה את העוגה, והיא מתעצבנת: "מה הקטע שלך? לאמא שלי יש יום הולדת", ומוסיפה בכעס: "במילא אני לא יכולה לעשות כלום, מה עדיף, לשכב פה כמו פוץ?". מעיין מתחילה לבכות ונכנסת בסערה לחדר, בעוד אביחי פונה לשם: "זה לא היה משנה עכשיו, אתה כל הזמן בוכה סתם כמו ילד קטן". שם מתלונן שהוא לא מרגיש טוב, ועוקץ: "אם זה היה בן אדם אחר, לא היית עף ככה". אביחי פוסל את דבריו, ושואל: "מה היא כבר ביקשה, להכין עוגה?", ושם עונה לו בשאלה: "מה ביקשתי כבר, לישון כל הלילה?". אביחי מסכם ומבקש משם שיבדוק את ההתנהגות שלו: "אתה לא שם לב, אבל אתה סתם מוציא דברים מפרופורציות".​

18:00 - הופכים את הבית בחיפושים

 
השוטרים הופכים את כל הבית בחיפוש אחר המפתחות, ותאלין מתחילה להרגיש מתוסכלת: "נו איפה זה יכול להיות?", ושני מצטרפת: "חיפשנו כבר בכל מקום אפשרי". במקביל האסירים עדיין קשורים אחד לשני ומנסים להבין מתי ישחררו אותם, כשרק אביחי מרוצה מהמצב: "עם אנשים כמוכם אני יכול להיות גם שבוע", ולכוכב כבר נמאס: "אבל כמה אפשר?". בהמשך אנדל מפדל על האופניים, וכשהמפקדת מעיין ניגשת אליו חיים צוחק עליהם: "תעשי לו בדיקת ינשוף". לבסוף אורנה ותאלין מתייאשות מהחיפוש ושוכבות לנוח בחדר השינה, כשאורנה עדיין מרגישה את ההשפעות של משימת האוכל: "כואבת לי הבטן, אני מתה".
 
17:00 - אנדל: "אני לא מוכן שיראו אותי במדים האלו"
 
אנדל יושב בחצר ללא חולצה, בזמן שכל הדיירים מחופשים לשוטרים ולאסירים. שני מגיעה ושואלת אם הוא בסדר, ואנדל עונה באדישות: "הכל טוב". לאחר מכן, מעיין מרכזת את כל השוטרים בחצר ומודיעה שנותרו להם רק ארבע פסילות, בגלל שאנדל לא משתתף במשימה. דן מנסה לשכנע את אנדל ללבוש את מדי המשטרה ולהצטרף אליהם, אבל אנדל מסרב: "אני לא מוכן שיראו אותי במדים האלו". בהמשך, דן ושני מפגינים שיתוף פעולה מוצלח בתור שוטרים, ומצליחים למצוא שני מפתחות. בחדר השינה אורנה ותאלין מתאוששת מכמות הדונאטס שאכלו בניידת: "זה היה סיוט", ולאחר מנוחה קלה הן מצטרפות לחיפושים של דן ושני.

16:00 - המשימה ששברה את אורנה ותאלין

השוטרות אורנה ותאלין פותחות את המשימה וסורקות את הבית. כשלפתע נשמעת הסירנה שתופסת אותן לא מוכנות, הן רצות במהירות לאסוף את האוכל מהמטבח ונכנסות לאכול בתוך ניידת המשטרה שבחצר. שני ומעיין ניגשות לניידת בשביל לראות באיזה אוכל מדובר. כשהן מגלות שמדובר בקופסת דונאטס וכוסות חלב, מעיין מתלהבת ורוצה גם: "יו איך אני לא קיבלתי את זה?", ושני חוששת מההמשך: "אני לא מסוגלת לאכול את הדברים האלו". בהמשך המשימה, אורנה ותאלין מתקשות להתמודד עם הכמות המוגזמת של האוכל. תאלין מתלוננת: "זה ממש דוחה", ואורנה מסכימה: "בחיים לא אכלתי כל כל הרבה מתוק, אני עוד רגע מקיאה". 

15:00 - אורנה: "עכשיו מתחיל האקשן"

השוטרים החדשים נכנסים למטבח בזמן שהגנבים עדיין קשורים אחד לשני, ושם מתגרה בדן: "אתה נראה הכי שוטר שראיתי, זה מוגזם", וכוכב דווקא מתלהבת יותר מאורנה: "תראו אותה איזו שוטרת". דן  מחליט שהוא רוצה להיות שוטר חשפן ומספק לדיירים מופע לוהט, כשהאח הגדול תומך ומנגן את השיר:

you can leave your hat on, והדיירים מתלהבים ומוחאים כפיים. מעיין מצטרפת למטבח, וכשהדיירים מגלים שהיא הפכה מראש הבית למפקדת התחנה, אביחי צוחק: "לא תצליחי לתפוס אותי בחיים".

בהמשך, כל הדיירים מתרכזים בסלון, ורב פקד מעיין מקריאה לדיירים את תיאור המשימה: "בכל משמרת יהיו שני שוטרים בתפקיד שיחפשו מפתחות, כשתישמע הסירנה תהיה להם חצי דקה לקחת אוכל מהמטבח, לסיים לאכול ולהגיע לניידת". האח הגדול מוסיף שהתקציב השבועי תלוי בהצלחה של השוטרים במשימה, ושמעיין היא זאת שצריכה לחלק את השוטרים למשמרות. מעיין בוחרת באורנה ותאלין למשמרת הראשונה, ואורנה מתרגשת: "עכשיו מתחיל האקשן". 

14:00 - הבית מתחלק לשוטרים וגנבים

הדיירים העניים נסגרים בחדר אחד, והאח הגדול שמחלק להם מדי אסירים מפוספסים, קושר אותם אחד לשני. אביחי מתלהב מהתלבושת: "זה הבגדים הכי נוחים שהיו עד עכשיו", בזמן שלכוכב יש פרשנות משלה: "הייתי עשירה, עכשיו אני אסירה, ואחרי זה אשתחרר הביתה", אבל חזי מבטל את דבריה, ובוחר לפרגן: "מה פתאום, את ושמוליק פה עד הסוף". בהמשך, האסירים החדשים הולכים בזהירות למטבח, ותוהים מתי ישוחררו מהקשירה, ומה ידרשו לעשות במשימה.

בינתיים בחצר, המשימה הקרובה מעוררת רגשות מעורבים אצל אנדל, שמספר על האלימות המשטרתית אליה נחשף במהלך כל חייו: "אני לא מעשן סמים, לא גונב ולא רוצח, אז למה עוצרים אותי ועוד מתחת לבית שלי?". דן טוען שהשיטור חריף יותר באזורים עם אחוז פשיעה גבוה, ושלדעתו לא מדובר בגזענות, אבל שני מתנגדת לדבריו ומוחה: "אני גדלתי עם אנשים שהיו עושים הכל, ומעולם לא עצרו אותם".

13:00 - תאלין לאנדל: "תכף אני אפדל לך את הראש"

בסלון הבית הדיירים העשירים מסתכלים על דן מפדל ומשוחחים. אנדל עוקץ את תאלין: "אם את רוצה להתחיל להתאמן את יכולה פשוט להתחיל לפדל". תאלין לוקחת קשה את דבריו ומשיבה אש: "תכף אני אפדל לך את הראש, חכה" ומתרחקת.

במקביל על הספה שני מספרת לאורנה שהיא חלמה על האקס שלה: "הוא חיבק אותי ואמר לי: 'לפעמים כל מה שצריך זה חיבוק'". אורנה מתעניינת באקס המסתורי: "מאיפה הוא?", שני מסבירה: "הוא גדל בדרום אפריקה אבל המשפחה שלו בריטית ועכשיו הוא בכלל חי באוסטרליה". אורנה ממשיכה: "זה בלתי אפשרי לשמור על זוגיות כזו לאורך תקופה, אני לא יכולה לראות את עצמי בזוגיות עם משהו מצפון הארץ". כל שנותר לשני הוא להסכים.

12:00 – כוכב ועדן כועסות על דן

האח הגדול משמיע לדיירים סדרה של קולות: תינוק בוכה, קרקורי תרנגולת וסירנות אזעקה. למרבה ההפתעה, הדיירים נשארים אדישים לקולות וחוזרים לשכב במיטותיהם.

כוכב ועדן כבר מרגישות בחוסר של תהילה וכועסות על דן שלקח לה קופסת סיגריות לפני מספר ימים. "לקחת לה את הקופסה כי היא אישה והיא חלשה", כוכב מפצירה בו. "זה היה בצחוק", דן לא מסכים ומוסיף: "חוץ מזה, היא התלוננה כל הזמן ולא עשתה דבר במשימה". כוכב מזכירה שאמנם תהילה לא יכלה לפדל אבל עשתה כלים: "כל אחד עשה לפי היכולת שלו".

בהמשך, עולות שוב תהיות לגבי המשימה, ואביחי מספר שהייתה משימת שוטרים וגנבים באחת העונות הקודמות: "בטח יהיו דיירים שיקבלו משימה סודית לגנוב כל מיני דברים ונצטרך לגלות מי הם".

11:00 – חזי מתחרט שלא שם את תהילה יחד איתו בקבוצה

חזי וכוכב כבר מתחילים בארגון המטבח, כשהראשון משתף שהיה בהלם מההדחה של תהילה והשנייה מסכימה: "היא הייתה מצחיקה ושטותניקית, מה צריך פה יותר מזה?". הם מעלים את האפשרות שהיו לה שיחות עם אנשים אחרים בבית שהשפיעו על התדמית שלה בחוץ, וחזי מתחרט שלא שם אותה יחד איתו בקבוצה: "לא הייתה לי ברירה".

שיר הבוקר "Hawaii Five-O" מתחיל להתנגן והדיירים העניים מתלהבים למראה ניידת המשטרה שעומדת בחצר ותוהים מה יצטרכו לעשות במשימה. הדיירים העשירים מתקשים להתעורר, פרט לאנדל שכבר מדריך את עדן איך להכין לו את הקפה. מאוחר יותר, כוכב מספרת לדיירים העניים שדן אמר ששמוליק כבר לא רלוונטי בבית. "הוא אמר את זה בצחוק", שמוליק מנסה להרגיע אותה, אך היא מצהירה: "מהיום אתה מקבל הוראות ממני, נשים לך חוטיני ונראה לכולם כמה אתה רלוונטי".

10:00 – איך יגיבו הדיירים למשימת השוטרים והגנבים?

אחרי לילה מפתיע בו תהילה הודחה, האח הגדול מחליט לפנק את הדיירים בעוד דקות ארוכות של שינה טובה. בעוד חזי ממשיך לפדל על האופניים של הצד העני, שמוליק מתעורר ומנצל את השקט להתארגנות הבוקר. הדיירים העניים ממשיכים לקום אחד אחרי השנייה ועדן מחליפה את חזי על האופניים.

09:00 – לילה בלי נחירות, בוקר בלי תהילה

הדיירים התקשו לישון אחרי ההדחה המפתיעה של תהילה אך זכו ללילה שקט ללא נחירות. יום חדש עולה ובזמן ששאר הדיירים שקועים בשינה, חזי מפדל באופניים של הצד העני כדי לשמור על כיבוי האורות. בקרוב הדיירים יתעוררו לבוקר חדש שיביא איתו טוויסט במשימה. איך יגיבו למשימת השוטרים והגנבים?

מה קרה אתמול?

יום ההדחה הגורלי נפתח כששבעה דיירים בסכנת הדחה, ומשימת העניים והעשירים ממשיכה לפצל את הבית וליצור עימותים. אנדל הרגיש חוסר נעימות מהדיירים העניים: "רק עכשיו אני מבין מה הם עברו", ושני המשיכה לעורר מתח בבית, כשאביחי אמר עליה: "היא משחקת את תפקיד הקורבן, ומרוכזת רק בעצמה", ואפילו  דן התחיל להתרחק: "אני רוצה להכיל את שני, אבל זה הגיע למקום שזה מפריע לי", וגם הוסיף: "לא הצלחתי לישון כל הלילה בגלל שהיא הייתה לידי".

בהמשך היום, הדיירים העשירים והעניים היו עסוקים בניקיונות הבית של אמצע השבוע, וכוכב אמרה לשם שהיא מקווה שהאח הגדול ייקח את האופניים מהבית עוד היום, ושם התייחס לדיירים שמועמדים להדחה: "שייקח מפה גם את אחד הנחשים הלילה", ותהילה מסכימה: "כן זה יהיה נחמד". לאחר מכן, הדיירים העשירים נהנו מארוחת שף מפנקת, וחיים לא התרשם: "הפסטה שלי לא רואה את השף הזה".

השידור החי התחיל, והמתח לקראת ההדחה המשיך להשפיע על הדיירים. אנדל הביע חששות: "אני הולך להיות מודח היום", שני אמרה שהלחץ משפיע עליה לרעה, וכוכב הוסיפה: "היום נדע מה באמת קורה בחוץ". לאחר המתנה מרובה, ארז וקורין מכריזים כי תהילה היא המודחת השנייה לעונה, והדיירים מגיבים בהלם. שמוליק מכריז: "זה רק מראה שהכל פתוח", חיים ניסה להתרכז בצד החיובי: "נגמרו הנחירות", ועדן התקשתה להירגע ופרצה בבכי: "היא היחידה שאמרה אמת בבית, הוציאו אמת, והשאירו שקר".

הדיירים לא ממהרים ללכת לישון ומנהלים שיחות אל תוך הלילה כששוב שני על המוקד. אביחי טוען שהיא מורכזת רק בעצמה ושם מחזק אותו ואומר: "כולנו אנשים מבוגרים, ובכל זאת היא מרצה לנו כמו שאסתר עשתה". בהמשך הלילה מעיין ואביחי מדברים על רומנטיקה ומעיין אומרת לו:  "מגיעה לך בחורה שתאהב אותך ותכיל אותך" והוא טוען שאצלו זה יותר מסובך בגלל הראייה: "פה אני הבן אדם הכי פעיל וחזק, אבל בחוץ זה שונה".

>>רוצים לדעת כל מה שקרה אתמול בבית? היכנסו

>> שמעתם משהו טוב לאחרונה? ספרו לנו ותוכלו לזכות בפרס

"האח הגדול": ראשון ושלישי ב-21:00