האין זה טראגי שדווקא בט"ו באב הודח מהבית מי שטען שהוא כולו אהבה טהורה? טראגי, אבל לא כמו האובדן של אחת הדיירות הזכורות והמתועדות ביותר בעונה הזו של "האח הגדול" – ואני מתכוונת כמובן לחולצת הפולו השחורה של מיקי.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
אובדן של אחת הדיירות הזכורות והמתועדות ביותר בעונה - הפולו השחורה | צילום: mako

כבר בשלבים מוקדמים של העונה קוננתי על חיבתו של מיקיאגי לחולצה שאיתה נכנס לבית, שהוחלפה לעיתים רחוקות בחולצות פולו בצבעים נוספים. מאכזב, במיוחד כי מיקי היה אמור לייצג את ברנז'ת הסטייל בבית ולתת קונטרה לאב"ד וקארין שהודחו מוקדם מדי. לא הופתעתי לגלות שהוא בחר בה גם להופעה שלו במשימת הכוכב הגדול ובשבת, איך לא, הוא גם לבש אותה ביציאה מהבית.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
מאכזב, במיוחד כי מיקי היה אמור לייצג את ברנז'ת הסטייל בבית | צילום: mako

אפילו אסי, שכנראה לא באמת עוקב אחרי הטור באדיקות כפי שהוא טוען והצליח לפספס את התייחסותי לחולצת הטווס של אלדד, עשה למיקי מחווה לא מודעת כשלבש חליפה שחורה בשידור. ואם הדיירים שמחו על הקץ לנחירות של מיקי בלילות הלבנים, תארו לעצמכם עד כמה אני שמחתי שסוף סוף אוכל להפסיק לנחור מול החולצה השחורה הזו.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
אסי עשה למיקי מחווה לא מודעת כשלבש חליפה שחורה בשידור | צילום: mako

ציונים לשבח

מיקי: סגול זה השחור החדש

רגע לפני שהודח, מיקי עוד הספיק לשלוף מהמזוודה פריט קולור-בלוק מפתיע ונועז – חולצת פולו עם כפתורים בצבע סגול עם צווארון תכלת ושוליים כתומים בשרוולים.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
סגול זה השחור החדש? | צילום: mako

מילה מאחותך: אתה ממש לא חייב לבחור בין שני הקטבים הקיצוניים הללו – אם אתה מתלבט בין מראה שחור קלאסי לבין שילוב גוונים נועז, תמיד תוכל להוסיף קצת צבע ללוק עם נעליים בגוון לא שגרתי.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: יח"צ STEVE MADDEN)
מילה מאחותך:תמיד תוכל להוסיף קצת צבע ללוק עם נעליים בגוון לא שגרתי | צילום: יח"צ STEVE MADDEN

טל: הפרח בגני

ואם כבר בחובבי שחורים עסקינן, בטח שמתם לב לחרישה המביכה של טל על שמלת המקסי השחורה עם הרצועות בגב, שקיבלה טוויסט רק במשימת החתונה עם חצאית מעל. השבוע היא סוף סוף זנחה אותה לטובת כמה שמלות סטרפלס צבעוניות, אחת מהן בהדפס פרחים גדולים שהזכיר לי את ימי אב"ד האבודים. אני מקווה שמדובר במהפך אופטימי, אם כי יש מצב שהשמלה השחורה פשוט בכביסה.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
מקווה שמדובר במהפך אופטימי | צילום: mako

נופר: פתח לצרות

לדיירת עם הפה הכי גדול בבית (סורי, עינב) היו השבוע שתי יציאות מוצלחות במיוחד – שמלת המיני הלבנה והמפוסלת שלבשה להדחה שלא היתה, ושמלת חוף באוף ווייט שלבשה למסיבת הפינוק בבריכה. לשני האאוטפיטים הללו יש משהו במשותף – שניהם נראים חסודים וצנועים, אבל מנקודת מבט אחרת פתאום מגלים שם פתח שחושף טפח. כמו נופר, גם בפריטים הללו יש יותר ממה שנראה במבט ראשון.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
השמלה נראית חסודה וצנועה, אבל מנקודת מבט אחרת פתאום מגלים שם פתח שחושף טפח | צילום: mako
אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
כמו נופר, גם בפריטים הללו יש יותר ממה שנראה במבט ראשון | צילום: mako

עינב: מטעויות לומדים

אחרי הדפס השלשלאות הביזארי והרועש שלבשה בשבוע שעבר, בובלילה עושה מהפך של 180 מעלות ועוברת לפריט טרנדי וקוהרנטי יותר. בכלל, משמח לראות שבגלגול הזה של עינב היא מתלבשת הרבה יותר מתאים לגזרתה ולא חוששת מחולצות אוברסייז עם גב פתוח, בשילוב עם ג'ינסים צמודים או חצאיות מעניינות.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
בובלילה עושה מהפך של 180 מעלות | צילום: mako

טעון שיפור

דנית: יש דברים שעדיף לא לחשוף

אם מישהי בבית יכולה לאמץ בכיף את טרנד המידריף וחולצות הבטן היא דנית, אבל גם טרנדים חמים עלולים לקבל פרשנות לא מוצלחת. בואו נדבר רגע על השילוב בין חולצת הבטן עם הכתפיים המודגשות שלבשה למסיבת הפרידה של זיגי בשילוב עם מכנסיים בהדפס שחור לבן – חוסר איזון משווע שגרם לה להיראות קופסאתית ומעוותת. או למשל חליפת החצאית וגופיית הבטן התואמות – שני חלקים שהיו יכולים לעבוד מצוין בנפרד, אבל ביחד יצרו מראה יותר מדי מאצ'י.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
דנית: יש דברים שעדיף לא לחשוף | צילום: mako

לינור: וונדר וומן התקשרה

תרשו לי לדבר על לינור ולא להתייחס לביקיני האדום הלוהט – אחרי הכל, הוא קיבל את 15 דקות התהילה שלו, ולא באופן מטאפורי – אבל קשה לי להתעלם משמלת המיני הנוצצת והקונסטרוקטיבית שלבשה בשידור החי בסוף השבוע שעבר. נכון שהיא חובבת בלינג, אבל אפילו על לינור השמלה הזו נראתה יותר כמו התחפושת של גל גדות כ"וונדר וומן" ופחות כמו פריט לגיטימי. ולא, אני לא חושבת שסקס אפיל נחשב לכוח על.

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
אפילו על לינור השמלה הזו נראתה יותר כמו תחפושת | צילום: mako
אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: mako)
ובכל זאת, לא באמת יכולנו לא להתייחס לביקיני האדום | צילום: mako

מילה מאחותך: אוהבת לשלב אלמנטים מטאליים ונוצצים ליצירת מראה דרמטי? מינון היא מילת המפתח כאן. אחרי הכל, מי אמר ששחור צריך להיות משעמם?

אחות בסטייל: סטיב מאדן (צילום: יח"צ STEVE MADDEN)
מילה מאחותך: מי אמר ששחור צריך להיות משעמם? | צילום: יח"צ STEVE MADDEN

רוצים עוד טיפים על אופנה, סטייל ומה שביניהם? כנסו לעמוד הפייסבוק של Steve madden