חמישה ימים עברו מאז שקארין עלתה במדרגות והשאירה מאחור את אלדד שבור הלב. הבוקר היא הגיעה לאולפן "מה אתם אומרים" וצפתה ביחד עם קותי, חיים, סיון וזוהר בהשכמה של הדיירים, כולל של בן הזוג בשבועיים האחרונים: "יש געגוע והלב שלי דופק חזק כשאני רואה אותו", היא מודה. כמו צופים רבים, גם חברי הפאנל התקשו להבין איך בשבועיים הקשר ביניהם הפך לכל כך משמעותי, אבל מי שמכיר את הנושא מקרוב הוא דווקא קותי, שעבר חוויה דומה בבית: "עם כל מה שקורה שם יום זה כמו שבוע, אי אפשר להסביר את זה. אני בחורה שקשה לה להתחבר לרגשות שלה ושם הכל עף לי, יצא מכל החורים", היא הסבירה וקותי הסכים.

קארין כבר הצהירה שתחכה לאלדד עד שיצא מהבית, אבל איך היא תרגיש אם באמצע העונה הוא יפתח ברומן חדש - זו כבר שאלה אחרת: "אני לא יודעת איך אגיב. מניחה שאני אמשיך הלאה בסוף אבל ביום שאגלה תצא לי אש מהפה והעיניים", היא צוחקת.

"את הקסם של צחי אי אפשר לנצח"

צחי שר (תמונת AVI: mako)
הוא עוד יפתיע. צחי בחזרות | תמונת AVI: mako

הערב (21:00) יתייצבו הדיירים לרגע השיא של המשימה השבועית שלהם, משימת "הכוכב הגדול". בזה אחר זה יעלו מיקיאגי, דורון וצחי לשיר הסולו שלהם וינסו להרים את המסך של "הכוכב הבא": "מיקי הוא זמר, דורון עם קריירה של 30 שנה מאחוריו אבל יש משהו אותנטי ומקסים בסיפור המשפחתי של צחי- האב הגרוש עם השיר "ילד של אבא", נראה לי שיש לו סיכוי", אומר שדרן הרדיו אליקו. וחברי הפאנל מסכימים שהוא הולך לנצח בתחרות למרות חוסר הניסיון. 

עוד בתכניות קשת:

"מה אתם אומרים", רביעי-חמישי, 09:00