מרטין רוקדת (תמונת AVI: mako)
מרטין מפזזת לצלילי SHE | תמונת AVI: mako

ידוע לכולם שדיירי האח הגדול אינם בקשר עם העולם שמחוץ לבית, ואחד ה"פינוקים" הבודדים להם הם זוכים אלו השירים שמושמעים בשעות הבוקר או מדי פעם כשהאח החביב מחליט לרומם את רוחם.

ביומיים האחרונים זכו הדיירים לכמות מרשימה של שירים שנשמעו לאורך כל היום, כשחלקם כנראה סיקרנו את הצופים במיוחד, מה שגרם להם לכוון את המקלדת ישירות לשירונט כדי לבדוק על מה ולמה. למרות שרובם אינם מוכרים או חדשים במיוחד, הצליחו השירים לרגש גם את דיירי הבית וגם את הגולשים כמו שתוכלו לראות בדירוג שירונט מיום שני האחרון:

במקום הראשון במצעד, מתנגן לו בבטחה השיר I'm gonna be שהעיר ביום ראשון בבוקר את הדיירים ושלח אותם לצחצוח שיניים שמח במיוחד. מיד אחריו נח לו ג'ון לג'נד עם השיר All of me שגם הוא ריגש לאחורנה את הדיירים באחת ההשכמות שלהם.

השיר הבא ברשימה, Chandelier של Sia, הוא אחד השירים הכי מבוקשים על ידי הדיירים, והתנגן לא מעט במהלך העונה. במקום הרביעי נמצא השיר הנוסטלגי She של הזמר Charles Aznavour אותו ביקשה מרטין כדי לרומם את רוחה, ואת הרשימה נועל השיר Lately של סטיבי וונדר, אותו ביקש מיקי שהתרגש במיוחד כשבקשתו התקבלה. ולסיום, קבלו תיעוד מיוחד של השיר שהתנגן ביום שישי האחרון בבוקר והצליח לרגש את הדיירים עד הדמעות. 

 

מעוניינים גם אתם להציע שירים לדיירים? טקבקו את הבקשות שלכם פה למטה, ולכו תדעו, אולי ברגעים מסויימים גם האח הגדול יכנס ל-mako כדי לרענן את הפלייליסט שלו ויחליט שדווקא השיר שלכם הוא זה שיבחר. צאו לדרך.

עוד באח הגדול:

"האח הגדול" - רביעי ושבת אחרי החדשות

עריכת וידאו: נועה יפה ויונתן בר אור