רגע לפני הגמר הכריז האח הגדול על המשימה האחרונה של העונה והדיירים גילו כי סיפור חייהם הפך לגלריה ב"מוזיאון האח הגדול". האוצר הגדול אסף עבור כל אחד מהדיירים מוצגים שהרכיבו את התערוכה שלו, והם נרתמו גם כן למשימה והקליטו פרשנות אישית לכל אחד מהמוצגים. כשהגיע הזמן להצצה לחייה של לבנה, זכו הדיירים גם לשמוע אותה נפתחת ומספרת לראשונה על היציאה מהארון.

לו רק היית קצת פחות המורה שלי

כבר בכניסה לחדר המשימות הבחינו הדיירים בתמונות מהילדות של לבנה ולא הצליחו להישאר אדישים: "יא, לבנה עם שמלה". לצד תמונות הילדות הופיע גם דגל גאווה, ולבנה סיפרה לדיירים: "הייתי כמו בן כשהייתי קטנה, תמיד הייתי משחקת כדורגל. בכיתה היו צוחקים עליי, אמרו לי 'יא בן'. בהתחלה זה היה מעליב אותי והייתי בוכה בצד". לבנה המשיכה וסיפרה כי התאהבה באחת המורות שלה: "במקום להתרכז במה שהיא מנסה ללמד הייתי מתרכזת באיך היא יושבת ואיך היא מדברת".

למרות ההתאהבות עוד בימי בית הספר, לבנה לא הודתה בפני עצמה בהעדפות שלה, למעשה כשאחת החברות שלה הציעה לה לבוא איתה למועדון רק של בנות היא תהתה: "מה לי ולדברים האלה?!". לבנה החליטה ללכת וסיפרה על החוויה: "פעם ראשונה שהייתי שם לא ישנתי כל הלילה, פחדתי מזה ונהניתי מזה גם יחד". לבנה שיתפה את הדיירים בכך שעד היום היא שואלת את עצמה איך עד גיל כל כך מאוחר היא לא חשבה לצאת מהארון.

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

 >> מה קורה עכשיו בבית? צפו בשידור החי

מעכשיו ועד לגמר הגדול השידור החי פתוח בחינם לכולם, בערוץ 20 ובאפליקציית makoTV