חמישיית הגמר עונה 5 (צילום: רונן אקרמן)
מוצגים במוזיאון: חמישיית הגמר | צילום: רונן אקרמן

עונה שלמה הם הקסימו אותנו, התבגרו אל מול המצלמות, פתחו את הלב, סיפרו על עברם ונתנו לנו להיכנס למהפך הגדול של חייהם. חמשת הפיינליסטים זכו בשבוע האחרון שלהם בבית, לצפות בתהליך שעברו בחודשים האחרונים והכל כחלק מהמשימה האחרונה של העונה.

כדי לסכם את התקופה המשמעותית שעברו בבית, הדיירים הולכים גילו כי סיפור חייהם הפך לגלריה במוזיאון האח הגדול - תמונות המסמלות את התחנות בחייהם יתלו ברחבי הגלריה, והדיירים הפכו למדריכים במוזיאון.

המשימה נפתחה עם מכתב של האח הגדול:

דיירי הבית,

 האח הגדול שמח להכריז על חניכת "מוזיאון האח הגדול - העונה החמישית". המוזיאון ייחנך היום, עם עלייתן של חמש תערוכות חדשות. כל תערוכה תוקדש לדייר מחמישיית הגמר. כל תערוכה תעניק למבקרים בה חוויה עשירה ומקיפה, ותספק הצצה לרגעי מפתח מחייו של הדייר מחוץ לבית האח הגדול ובתוכו.

דיירי הבית, הנהלת "מוזיאון האח הגדול" והאוצֵר הגדול שמחים לבשר לכם שגם אתם תיקחו חלק פעיל בהגשמת חזון המוזיאון. צוות המוזיאון אסף עבור כל דייר מוצגים שירכיבו את התערוכה שלו, וכל אחד מכם יתבקש בתורו לשפוך אור על המוצגים ולספק פרשנות אישית למשמעות שלהם עבורו. דבריו של כל דייר יוקלטו ויושמעו מאוחר יותר כאלמנט שמע בתערוכה.

דיירי הבית, שימו לב. זוהי המשימה השבועית האחרונה שלכם, והיא אינה משימת תקציב. בשבוע האחרון תהנו מתקציב מותרות מפנק, כיאה לחמישיית גמר. 

בהצלחה

האוצֵר הגדול

תודות:

טרטל מערכות הגברה בע"מ (צילום: mako)
טרטל מערכות הגברה בע"מ | צילום: mako
טרטל מערכת הגברה בע"מ

 

 

יקים אורקולי

א.נ שילו חומרי בניין בע"מ

סטודיו לצילום- Nburla (צילום: mako)
סטודיו לצילום- Nburla | צילום: mako
סטודיו לצילום - Nburla

 

 

 

נחשון פיליפסון - צלם  (צילום: mako)
נחשון פיליפסון - צלם | צילום: mako
נחשון פיליפסון - צלם 054-6680200

 

 

טאוס - עיצוב, אביזרים דקורציה אומנותית

גנית פארק

שירננה עוגות מעוצבות

דונטלו- עמודי תור

סוס סנטר

American Apparel

>>איך עוברת המשימה על הדיירים? הצטרפו לשידור החי