העדכון האחרון:

03:00 – עם מי הודיה ישנה הלילה?

תושבי העיר נכנעים לעייפות ומתפזרים למיטותיהם. בזמן שהן מתכוננות לקראת השינה, במקלחת של האכסניה, אליסה מחמיאה להודיה: "את דמות טבעית, את קשוחה". היא אומרת שלעומתה, ג'ו הוא דמות מזויפת: "את באמת מרגישה את הדברים, נגיד ג'ו לא אמיתי". הודיה מופתעת ומוחמאת לשמוע שככה אליסה רואה אותה, ואומרת: "אני לא צבועה". השתיים הולכות לישון יחד, מכורבלות במיטתה של אליסה.

02:00 – חלוקת המענקים נחשפת

תושבי העיר משקיפים אחורה, על היום המייעף שעבר עליהם. לימור אומרת: "היום היה הפרויקט הכי קשה בתוכנית", ומתלוננת על כאבי הגב שהתפתחו לה בעקבותיו. דניאל מספר שהוא בדיאטה קשוחה תחת המשטר של נטע כבר שלושה ימים, ואומר שדווקא היום הוא נאלץ לשבור את הדיאטה ולאכול עשרות ארטיקים. אליסה מוסיפה לשיחה, ואומרת ללימור, דומיניק ודודו שהיא לא הבינה למה היא נכנסת: "אנשים לא באמת מבינים מה קורה פה. כמעט לא נכנסתי מרוב חשש".

רדיו 2025 FM מכריז את חלוקת כספי המענק של הפרויקט "חוף עירוני", לפי הבחירות של אליסה, מנהלת הפרויקט.

01:00 – דניאל: "היו סיטואציות היום שהרגו אותי, ובכל זאת הצלחתי להמשיך"

דניאל ניגש למר בראון ומשתף אותו ביום הקשוח שעבר עליו בעיר: "היו לנו הרבה סיטואציות במהלך היום שהרגו אותי, ובכל זאת הצלחתי להמשיך". הוא אומר: "ידעתי שיש מולי הפסד ידוע מראש", ומופתע מעצמו שהצליח להמשיך במשימה למרות הקושי הגדול. דניאל ממשיך לתאר למר בראון את תסכולו: "אני כבר ממש מותש, זה גדול ממני". הוא מוטרד מאוד מסוגיית "דניאל או דניאלה" שעלתה בעיר: "כל הזמן שואלים אותי מי אני, לא ידעתי שזה כזה קריטי. והקטע שזה מגיע מכולם". במקביל, לקראת המיסויים מחר, דודו מסביר לאודטה על האסטרטגיה שלו. הוא מסביר שהוא תמיד ממסה בזוגות, לפי שני האנשים שעוזרים אחד לשני במשחק. הוא ממליץ לה שמכיוון שהיא חדשה, שתמסה לפי חברויות: "תמסי על פי מכירה או לא מכירה". ולימור מוסיפה: "הכול קורה פה מהר ודינמי. תוך כמה ימים את יכולה להיות חברה טובה של מי שמיסית".

24:00 –  ג'ו על לימור: "היא כמו זיקית, אומרת לך מה שאתה רוצה לשמוע"

דניאל וסיגל נכנסים לבר לשתות, ומחליטים לשמוע מוזיקה. דניאל בוחר את הלהיט הגדול של אדל,  HELLO, ונוצר רגע קסום בחדר. רגע אינטימי, ללא מילים, בין דניאל וסיגל. הם שוקעים לתוך המוזיקה, כל אחד בשלו, וסיגל לוחשת לו: "אתה יודע במה אתה הכי דומה לי? שאתה אוהב להרגיש את הכאב", הוא מהנהן בהסכמה: "מאוד". לקראת סוף השיר הם מחזיקים ידיים, מסתכלים אחד לשני בעיניים, וסיגל אומרת לו: "הכל שטויות, הכל שטויות". הם מסיימים את השיר בחיבוק ארוך, בזמן שרד הברמן צופה מהצד על כל הסיטואציה המרגשת. לאחר מכן, הם יוצאים לחצר להצטרף לחברים, וסיגל מבהירה לדניאל: "אני תמיד פה בשבילך, שתדע".

מאוחר יותר, ג'ו, דומיניק ומנואל מדברים על אסטרטגיה בסוויטה. דומיניק מוטרד ממאזן הכוחות החדש בבית, שיכול לעלות לו במקומו בעיר: "המשחק השתנה. שרי ומיכאל כבר לא פה. אנחנו כבר לא חצי עיר כמו שהיינו קודם, אנחנו רק שלושה אנשים", הוא קובע. בהמשך הם מדברים גם על לימור, והוא מצהיר: "אני מרגיש שלי וללימור יש ברית שאף פעם לא נעשתה. יש לי איתה שיחות טובות ואני מרגיש שהיא מבינה בי דברים". מנואל וג'ו לא מרוצים לשמוע את זה בכלל, וג'ו מבהיר לו: "היא כמו זיקית. אומרת לך מה שאתה רוצה לשמוע", מנואל מסכימה, ודומיניק מרגיש מעט מותקף.​

23:00 – דודו לאליסה: "הסיטואציה שאת נמצאת בה מבאסת"

דודו ואליסה אוכלים ארוחת ערב ביחד, ממכונת האוטומטים, ומשוחחים על הפרס שזכו בו, שככל הנראה יחולק באופן בלתי שוויוני. אליסה, החדשה וחסרת הניסיון, מוצאת נחמה בשיחה עם דודו, השועל הוותיק: "מה אני עושה אם יש חלוקה בלתי שוויונית? אני בבעיה רצינית", היא מוטרדת, ודודו מבין לליבה: "זו סיטואציה באסה שעושים את זה לחדשים. גם ככה קשה להם להתקדם פה". היא מודה בפניו שהיא חוששת לעזוב את העיר אחרי שלושה ימים בלבד, אבל הוא בתגובה מרגיע אותה: "אף אחד לא יכול למסות אותך השבוע, יש לך מינימום שבועיים פה". בהמשך, היא חושפת: "מישהי עשתה לי פה שני דברים ממש צבועים ברמות אחרות, אבל זאת לא רומי" היא מבהירה. מאוחר יותר, אליסה נאלצת להיכנס לבצע את החלוקה, ודודו יושב עם התושבים ליד בית הקפה, ודובק באותה הגישה: "לעשות את זה לחדשים, זה נורא. הם עושים את המשימה וזה הורס להם. אין בזה הגיון. תחשבו איך אתם הייתם מרגישים" הוא טוען.​

22:00 – רומי להודיה: "זה ריב בין אחיות"

הודיה משוחחת עם לימור, ומאירה את עיניה לשינוי ביחסים שלה עם דניאל: "דברי עם דניאל, יש ביניכם איזה קצר, יש שם משהו, אני רואה באנרגיות ובמבטים שלכם היום". לימור מבינה למה היא מתכוונת: "זה קרה לקראת הסוף, כשהוא העיר לי יותר מדי על הארטיקים", היא מספרת, והודיה ממליצה: "אני מציעה שתדברו על זה ותשימו מאחור. יש ביניכם חיבור מיוחד, אז חבל", היא מסכמת.

בהמשך, הודיה משתפת את רומי בריחוק שלה מחברתה הטובה בעיר, סיגל: "מה שיהיה יהיה, אם זה אמיתי, זה ימשיך, ואם לא, אז לא, וזה גם בסדר, הכל טוב", היא מסכמת. רומי מצידה, לא מתרגשת: "זה ריב בין אחיות, היא מאוד אוהבת אותך. גם לי יש קטעים עם החברות הטובות שלי שלפעמים מישהי חוטפת סיבוב ויש קצת ריחוק, זה טבעי". הודיה מסכימה איתה, אבל מודה בפניה: "אין לך מושג איזה קצרה אני באופי. כל פעם שאני אוכלת עצבים, אני הולכת פה לצד להירגע. בחוץ אני הרבה יותר קצרה".  

21:00 – משימת "חוף עירוני" הגיעה לסיומה

משימת "חוף עירוני" מגיעה לסיומה, והתושבים סחוטים מהיום האינטנסיבי שעבר על כוחותיהם. הם מחליפים חוויות על היום שעבר, ולאט לאט מתפזרים כל אחד למיטתו.

כשאודטה פורשת, דודו מעיר ללימור בציניות: "אודטה, אחלה גורו", לימור שמחבבת את אודטה טוענת: "יש לה הרבה דברים חכמים להגיד", אבל דודו מתעקש: "לכולנו יש. יש לה גם המון דברים דביליים להגיד, אם לא שמת לב. היא מאזנת את זה עם הדביליות. היא מייאשת את הקבוצה שלה", הוא קובע ומוסיף: "סורי, צריך לתת לה נקודות זכות רק בגלל שהיא בטלוויזיה?". במקביל, בסלון של העירייה, מנואל וסיגל יושבות לשיחה צפופה על יחסיה של סיגל עם הודיה: "אני חושבת שאתן צריכות להישאר חברות טובות, יש ביניכן קשר מהמם וחברות אמת, אבל אתן צריכות גם אוויר. יש לכם מערכת מאוד זוגית, מחייבת וחונקת", אומרת לה מנואל, וממשיכה: "כשאתה בונה את רומא על בנאדם אחד, אם רומא זזה מילימטר, אתה טובע. אני לא אומרת לך להתרחק מהודיה, אני רק אומרת לך להיות פתוחה לעוד".

מיד אחרי, מבזק 2025 נשמע ברחבי עיר, הוא מכריז על הזוכים בפרויקט "חוף עירוני": "באתגר 'קבור בחול' ניצחה אליסה מהקבוצה הכתומה, ב'פיצוץ של אבטיח' ניצחה מנואל, ב'הצילו את המציל' ניצח דודו, באתגר 'אלוה ארטיק' ניצחה הודיה, ומשחק המטקות הסתיים בטיקו. לסיכום, הקבוצה המנצחת היא הכתומה, שתקבל 30 אלף שקלים, שיחולקו בין חברי הקבוצה".

20:00 – מי גילם את דמותה של אודטה בארץ נהדרת?

התושבים מתגייסים לסיים את מכסת הארטיקים שנותרה. דודו נכנס לאטרף של אכילה ותוך כדי שואל את אודטה, מי גילם את דמותה בארץ נהדרת. דניאל שולף  מיד – טל פרידמן, ומפתיע את התושבים:  "טוב אתה, בקיא", הם מתרשמים, והודיה ממהרת להעיר: "אל תגידו את המילה 'בקיא' יותר בחיים". בתגובה, התושבים פורצים בצחוק רם, לאור כך שכולם קרובים להקיא מכמות הארטיקים שהכניסו לגוף, ואודטה מוסיפה: "כן, יש למילה אסוציאציה לא קלה כרגע". תוך כדי הצחוק, שוב נשמעות צעקות 'הצילו' ברחבי העיר, הפעם מקולה של נערה, אך התושבים לא ממהרים להתגייס לפעולה ומסתלבטים "אנחנו לא פה, נשמה". דניאל ממליץ לטובעת: "חוף הבא מאמי. תשחי, אולי מישהו יעזור לך שם", ודודו מטיף לה: "אין מצילים בלילה, בעיה שלך. זו דוגמה טובה לכך שאסור לעשות שחייה לילית כשאין מציל, מגיע לך", הוא מעיר לה והתושבים לא יכולים להפסיק לצחוק.

19:00 – דניאל: "תמיד ידעתי שאני אמות מגלידה"

פרויקט "חוף עירוני" ממשיך לתוך הערב, ובמסגרת הפרויקט התושבים זוללים ארטיקים ללא הפסקה. דניאל, שעסוק באכילה של ארטיק שוקו - בננה אומר בהומור: "תמיד ידעתי שאני אמות מגלידה".

לאחר כמה דקות, נשמעת ברחבי העיר צעקת "הצילו" שמקפיצה את דומיניק, המציל, שמזדרז הישר לעמדת המציל ומתחיל במלאכה אינטנסיבית של ניפוח גלגלי הצלה, אליו מצטרף גם דודו. שניהם שקועים בניפוח בלתי פוסק של גלגלי הצלה, ובמקביל, שאר התושבים מנסים להשתלט על ארגזי הגלידות. לימור לוקחת הפסקה מאכילת הגלידות, ודניאל מעיר לה על כך. היא בתגובה טוענת שאכילת הארטיקים "עולה לה" ושהיא חייבת הפסקה, ודניאל מגלה הבנה. הוא מכריז שנותרו עוד 14 ארטיקים לסיום, ומברר מי מוכן להתגייס לעזור לו לסיים אותם. אליסה מספרת שהקיאה "כבר חמש פעמים לפחות" מאכילת הארטיקים: "זה בלתי אפשרי, זה עושה צרבת", היא אומרת ודניאל מבין שהעול מוטל בעיקר כל כתפיו, הוא ממשיך לאכול ארטיקים, ולא נח לרגע. בינתיים, מנואל ואודטה מצליחות "לפוצץ את האבטיח", אחרי שהלבישו עליו עשרות גומיות.

18:00 - למה רק דומיניק מצא את עצמו ספוג במים?

האתגרים במסגרת פרויקט "חוף עירוני" נמשכים אפילו כשהערב כבר יורד, וחברי הקבוצות מעודדים אחד את השני להמשיך למרות העייפות: "זה בשביל הילדים! זה בשביל זיווה!" סיגל צועקת לשותף שלה לאתגר המטקות, ג'ו. בינתיים מחוץ לבית הקפה, הערה של אליסה על זה שמנואל מדורגת גבוה בטבלה ולכן פחות מודאגת מהאתגר, שנאמרה בצחוק, דווקא פוגעת במנואל. "לא ידעתי שמשפט כזה יכול להעליב אותך" אליסה מתפלאת, אבל מנואל לא מתרככת. הודיה שמצטרפת לאחר שמנואל עוזבת מעודדת את אליסה להשלים עם מנואל, היא מציעה: "תתפסי אותה לשיחה, היא תבין אותך". אליסה שמקשיבה לעצה של הודיה מתנצלת בפני מנואל, והשתיים משלימות. לאחר מכן, לאחר שלראשונה באתגר המצילים דומיניק מצליח לקלוע מתנפח טבעתי אל העמוד, הוא קופץ בהתרגשות לבריכת המים הקטנה המיועדת לאתגר לצלילי עידוד של הקבוצה הירוקה. בזכות הניצחון, הקבוצה הירוקה מצמצמת את הפער ואולי תהיה הזוכה בתחרות תום הפרויקט.

17:00 - דניאל על אודטה: "היא סתם זורקת סיסמאות"


אחרי שלימור ביקשה לצאת מהחול, אליסה ניצחה באתגר לטובת הקבוצה הכתומה ודודו גבר על דומיניק באתגר המצילים, בקבוצה הירוקה עוד מקווים לצמצם את הפער באתגר המטקות ואתגר הארטיקים שעדיין נמשכים. אבל בתוך הקבוצה יש מי שמעביר ביקורת על מנהיגת הקבוצה, אודטה. "בפעם הבאה תדעי מי סתם זורק סיסמאות, ומי באמת מנהיג", אומר דניאל ללימור. הוא מדגיש שלדעתו אודטה לא עושה מספיק לטובת הקבוצה, ומציין: "היא לא אוכלת ארטיקים".

מאוחר יותר מחוץ לבית הקפה, הודיה ומנואל מדברות על ההיכרות עם אודטה, גם הן. "לא אהבתי את איך שהיא יצאה על אליסה", אומרת מנואל. "מעצבן אותי שהיא חושבת שהיא גורו", מוסיפה הודיה. נושא השיחה עובר ללימור, ומנואל שואלת: "שמת לב שכשהיא התקרבה לדודו היא נשמע כמו דודו, ועכשיו כשהיא מתקרבת לאודטה היא פתאום מדברת כמוה?". מנואל מוסיפה: "היא זיקית". הודיה מסבירה שגם היא מזהה דפוס בהתנהגות של לימור: "אני חושבת שהיא כל פעם מזניחה את הקשרים הישנים, וקופצת על מי שחדש".

16:00 - לימור מחזיקה את הראש מעל החול

דודו ודומיניק, המצילים של הקבוצות, חוזרים להתחרות בקליעת מתנפחים בצורת טבעת לעמוד שנמצא בתוך המים. רומי ונטע מהקבוצה הכתומה, באות לתמוך בדודו ולעודד אותו, בזמן שאף אחד מהקבוצה הירוקה לא בא לתמוך בדומיניק.

בינתיים לימור, שהיא ואליסה קבורות בחול כחלק מהאתגר, נכנסת ללחץ. "אל תוותרי, את חזקה מזה", מעודדת אותה סיגל שאיתה בקבוצה, כשלימור מראה סימנים שהיא עומדת להישבר ולהיחלץ מהחול. גם אודטה נחלצת לעזרתה של לימור. "אני לא מרגישה את האגן, אני מפחדת", לימור מספרת לה בפחד. "אותי את לא תאכזבי אם תבחרי בבריאות שלך על פני כסף", אודטה מרגיעה את לימור, שבינתיים נשארת בחול.

15:00 - סיגל להודיה: "אני לא מחפשת להיות באו"ם"

מנואל, מהקבוצה הכתומה, מתחרה מול אודטה מהקבוצה הירוקה במקצה האבטיחים. כל אחת מוסיפה גומייהנוספת על אותו אבטיח, עד שאחת הגומיות תגרום לו להתפוצץ. האתגר הממושך דורש סבלנות, אבל מנואל מתוסכלת מאודטה שלדעתה לא מרוכזת באתגר. "אני לא יודעת אם אני בן אדם תחרותי, אבל כשאני עושה אתגר אני עושה אתגר", מנואל מסבירה. היא מציינת ששיחות עם תושבים מסיחות את דעתה: "עולים אליה לרגל כמו גורו". 

אודטה בינתיים מאוכזבת שאתגר הארטיקים, במסגרתו הקבוצות מתחרות מי מביניהן תסיים כמות ארטיקים גדולה יותר, גרם לה לאכול סוכרים וצבעי מאכל. "אני מתייחסת לגוף שלי כמו מקדש, ואז בלהט התחרות אני מכניסה משהו לפה שהוא מוקצה מבחינתי", אודטה מודה.

לאחר מכן, סיגל מתעצבנת על הודיה. "אני לא מחפשת לריב, אני רוצה לפנות אליך כי את מתעלמת ממני", הודיה מנסה לפתוח את סיגל לשיחה. אבל האחרונה מאבדת סבלנות ומשיבה: "אני לא מחפשת להיות באו"ם". סיגל מפרטת מה הודיה עשתה שהרגיז אותה: "את מדברת עם מי שמלכלכת עלי, אבל לא מדברת איתי". סיגל מתייחסת לכך שלאחר הוויכוח שהיה לה עם אליסה, הודיה פנתה לאליסה ולא לסיגל. לאחר מכן מבזק הרדיו מעדכן את מצב הניקוד: הכתומים מובילים באתגר המצילים והאבטיח, והירוקים באתגר המטקות.

14:00 - סיגל לאליסה: "למה את הולכת מאחורי הגב?"

דומיניק, מציל הקבוצה הירוקה, נמצא בתחרות עם דודו, מציל הקבוצה הכתומה. הם צריכים לנפח מתנפחים בצורת טבעת, ולקלוע כמה שיותר מהם לעמוד שנמצא במרחק מהם מבלי לזוז. המתח גובר כשהם מנפחים עוד ועוד מתנפחים ומפספסים את המטרה. לאחר שדודו מצליח לקלוע מתנפח אחד, דומיניק מתאמץ לסגור את הפער. אבל כשדודו מצליח לקלוע מתנפח נוסף, האתגר מוכרע לטובת הקבוצה הכתומה.

בינתיים בצד השני של העיר, פיצוץ בין סיגל ואליסה, שקבורה בחול כחלק מהאתגר בפרויקט. "בואי ותגידי לי בפנים! למה את הולכת מאחורי הגב?", סיגל מטיחה באליסה. ג'ו ודומיניק מרגיעים את סיגל שזועמת. "זה רק משחק", ג'ו מזכיר. סיגל לוקחת רגע לשבת מחוץ לבית הקפה ולהירגע, שם אודטה תופסת אותה לשיחה. "היא כל הזמן עוקצת אותי", סיגל מסבירה את הסיבה לפיצוץ. אודטה משקפת לסיגל שהיא מתדלקת את הזעם של עצמה: "את מעצבנת את עצמך. את הולכת עם לוח המקשים שלך בחוץ, אז אנשים לוחצים לך על הכפתורים". אודטה מצליחה להרגיע את סיגל.

13:00 - פרויקט חוף עירוני יוצא לדרך

הקבוצות מוכנות ומחולקות לתפקידים שונים בתפעול החוף. דודו ודומיניק הם המצילים, דניאל והודיה הם מוכרי הארטיקים ולימור ואליסה קבורות בחול. התחרות בשיאה ואין רגע שהתושבים לא משחקים מטקות או מנשנשים ארטיקים קרירים. "אני בחרתי לפי מי שחשבתי שיהיה טוב במשחק, לא לפי חברים", אודטה מסבירה לדודו. אודטה משתפת שהיא לא בן אדם של ים: "הייתי אולי עושה הליכה בים, אבל להיכנס למים? ממש לא". דניאל מעודד את לימור שלא תתייאש תחת ערימת החול: "תיזכרי בכל הדברים הטובים שיש לך".

12:00 – דניאל: "בוקר טוב עם אודטה ומיסטר בלאק"

התושבים מתכנסים בבניין העירייה, שם ראש העיר, מסטר בלאק מסביר על הפרויקט החדש בעיר. "פרויקט חוף העירוני יוצא לדרך", הוא מבשר לכולם. התושבים עומדים לדמות חוף ים פעיל, ולהתחלק לשתי קבוצות שיתחרו אחת בשנייה בפעילויות חוף שגרתיות. הקבוצה שתזכה תרוויח 30,000 ₪, בזמן שהקבוצה המפסידה לא תצבור אף סכום. אודטה ואליסה נבחרות על ידי ראש העיר להיכנס לחדרו, כדי לשמוע את ההסבר המלא על הפרויקט, והן גם אלו שיבחרו את החלוקה לקבוצות. דודו פונה לדניאל: "אודטה לא יודעת אפילו את השמות שלנו". אבל דניאל לעומתו, נותן לפגישה של אודטה וראש העיר כותרת: "בוקר טוב עם אודטה ומסטר בלאק". כשאודטה ואליסה יוצאת מהפגישה, מתחילה החלוקה לקבוצות. הקבוצה של אודטה היא הקבוצה הירוקה. אודטה בוחרת בתורה את ג'ו, סיגל, דניאל, דומיניק, ולימור אליה. נגדם יתחרו הקבוצה הכתומה שנבחרה על ידי אליסה וכוללת את דודו, רומי, נטע, הודיה ומנואל.

סיגל עצובה שהיא לא בקבוצה של הודיה ודודו, אך דודו מנסה להסביר כי החלוקה הזו טובה להם מבחינה אסטרטגית. הפיצול שלהם בקבוצות מגדיל את הסיכויים שלהם לזכות בכסף. הודיה מנסה לעודד את סיגל: "גם אני התבאסתי שאת לא איתי, אבל אני חושבת שזה טוב".

11:00 – חגיגה בחוף

התושבים מגלים את אוטו הגלידה בחוף, וחוגגים כי היא מוגשת בחינם. דומיניק, מנואל וסיגל הם הראשונים לטעום מהגלידה הטעימה, "אתה הסניף הראשון בעיר, אתה מונופול", אומר דומיניק למוכר הגלידה. דניאל שקם היום עם אנרגיות שיא, מתלבש בלוק קיץ ססגוני שכולל: חולצת בטן קטנטנה, מכנס בגד ים צבעוני וקוקו בשיער. דניאל מהבוקר לא מפסיק לצהול ולרקוד, עד שחלק מהתושבים כבר מותשים ממנו: "דניאל קם עם ווליום 200", מנואל מתלוננת לסיגל.

בהמשך, דומיניק פותח פינת שיזוף בחוף, ליד הבריכה. ג'ו, דודו, אליסה, ודניאל מצטרפים לדומיניק, שוכבים בבגדי ים, ונהנים מקרני השמש החמות. דודו מושפע מהאנרגיות הגבוהות של דניאל, והשניים לא מפסיקים לצחוק, ולעשות שטויות. דניאל מפנק את דודו במריחת קרם הגנה ברגליים, ומשקיע את כל כולו בתנועות המריחה. דודו: "עם כל הגזר שאכלת את לא יכולה להכין שמן גזר?". דניאל נשפך מצחוק ומכריז: "אתה אגדה".

10:00 – חוף הים הגיע לעיר

 התושבים ישנים בזמן שברחבי העיר נשמעות צעקות: "הלו ארטיק. הלו ארטיק. אני הולך". המשדר היומי של רדיו 2025 מתחיל, ומבשר על יום בהיר ושמשי. ג'ו מתעורר לבדוק מה קורה מחוץ למלון, ומגלה כי העיר הפכה לחוף ים. "תראה איזה חול, תראה איזה יופי. אני המום. דומיניק בוא תראה, כל העיר עשו חוף ים. העיר מלאת חול ים, עמדת מציל, כדור ענק, בריכה וכסאות נוח". ג'ו מתלהב ממה שהוא רואה. דומיניק עדיין ישנוני, יוצא מהמיטה לראות על מה המהומה, אך כלל לא מגיב על המהפך. דומיניק עדיין עסוק בשיר שהתנגן והעיר אותו: "תשמע, השיר הזה, אני עוד שניה משתגע".

דודו יוצא מהאכסניה אל חוף הים, מתלהב וחוזר חזרה לקרוא לכולם לראות: "מה עשו פה אני בהלם. אתם מתעלפים אחד אחד". כולם, למרות שהם עדיין רדומים, יוצאים עם הפיג'מות לסיבוב בחוף. סיגל ודניאל מתבדחים: "הנה הגלשן שלי" אומרת סיגל, ודניאל צוחק: "איך את לא נרטבת".

09:00 - שבת שמשית

בוקר חדש עולה על העיר, והשמש הנעימה מתחילה לעטוף את כולם. התושבים לאט לאט קמים לקראת הפרויקט שלהם, האם אודטה מוכנה?

מה קרה אתמול?

היום ה-27 בעיר היה יומה הראשון של אודטה כתושבת מן המניין. היא הפכה להיות הגורו של לימור,  ופסיכולוגית עבור נטע. אודטה מאד שמחה  שהגיעה לעיר וזוכה להשתתף במשחק. למרות זאת, דודו ודניאל לא מרוצים מהיחסים שלה עם לימור. מנואל מבקרת את דומיניק על שהעביר כסף לנטע, אבל הוא עומד על שלו וטוען שעשה את המעשה הנכון. דודו מספר ללימור שהוא נדלק על אליסה. דומיניק אומר שקשה לו עם דודו, ובאותו הזמן בדיוק, דודו משוחח עם אליסה על דומיניק, ואומר לה שהוא חי בסרט, ואף אחת לא באמת רוצה אותו. השבת נכנסת והשף מושיקו גמליאל ממסעדת "מונה" בירושלים מפנק את תושבי העיר עם ארוחת שישי. בסופו של היום כולם הולכים לישון לקראת הפרויקט שמחכה להם מחר. 

זה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025