העדכון האחרון:

2:00- כיבוי אורות

רומי' דניאל ואליסה מתראגנים לקראת השינה באכסניה ומפנטזים שהתושב הבא שיכנס לעיר יהיה גבר, ושיהיה חתיך. הם נזכרים במשימה שהייתה אתמול ומשחזרים את הרגעים המצחיקים. תוך כדי השיחה, מגיעה שעת כיבוי האורות וכל אחד הולך למיטה שלו. דניאל נכנס למיטה ומוסר: "לילה טוב בנות".

1:00- דומניק על דודו: "אני על קו הלב והוא על קו הראש. אף פעם לא ניפגש"

הודיה וסיגל שוכבות במיטה באכסניה. דניאל מצטרף אליהן לשיחה שהופכת שיחת ייעוץ לגבי העור הפנים של הודיה, לווידוי של סיגל אל דניאל: "בלי קשר לכלום, תדע שאני מאוד אוהבת אותך. באמת אבל. אפילו אני שמחה שרבנו בהתחלה, כדי שכל זה יקרה ואני אגיע למצב הזה. אני חושבת שאתה אחד האנשים". דניאל מתרגש ושמח על מה שסיגל רואה בו.

במקביל, דומיניק יושב בבר עם רד ומשתף בתחושותיו : "עוול זה דבר שמטריף אותי. אני לא מסוגל להעלים עין כשנעשה למישהו עוול, גם אם זה קורה למישהו שהוא לא חבר שלי. כשנעשה לי עוול ואף אחד לא עזר לי, אני הרגשתי איך זה שמתעלמים ממך. המחיר הנפשי והפיזי ששילמתי היה כבד. התחננתי לעזרה אבל לא יכולתי לדבר. עוול זה עוול. מנטלי או פיזי. זה בא ביחד ואני לא מעלים עין. אני גאה בעצמי כי כולם ראו את רומי בוכה ורק אני פניתי אליה". הוא משתף את רד בדעותיו על דודו: "לדודו יש הוויה של בריונות. הוא לא אלים ופיזית לא מאיים עלי. גם לא כשהוא צועק, אבל בהווי שלו הוא בריון. הוא עף על עצמו. הוא התגלגל כמו כדור שלג והיום הוא נתקע בקיר והתפוצץ. אנחנו שני הפכים. אני על קו הלב והוא על קו הראש, ואף פעם לא ניפגש".

00:00- נטע: "אני עוברת פה משהו שלא עברתי 10 שנים"

ליד הבית הפרטי, נטע מבהירה להודיה שהיא לא לבד במשחק: "את כמו אחותי פה, ואם את צריכה אותי אני כאן בשבילך. תעשי הכל בדרך שלך, את מהממת, למרות שאת ילדה, את ילדה בוגרת ועצמאית", ומתוודה: "אני מרגישה מאושרת, איזה מזל יש לי בחיים שהגעתי לפה. אני עוברת פה משהו שלא עברתי 10 שנים". מחוץ לבר, אודטה מפרגנת לדניאל: "ראיתי את התמונות שלך בסטורי, העבודות שלך מדהימות". מאוחר יותר, דניאל ונטע מדברים בספסל, ודניאל מודה: "אני כבר רוצה לקבל מחר את גזר הדין, ומשם להמשיך. יש לי תחושה מאוד חזקה, שאני ולימור לא נקבל מענקים. אני חושב שהגזמתי עם הדמות שלי בעיר". נטע משיבה: "אני בטוחה במאה אחוז שאחד מכם מקבל, תהיה בדיוק מי שאתה, הצופים יגלו אותך עם הזמן".

בהמשך השיחה דניאל מוסיף: "אני חושב שלימור מרגישה שאני מתרחק ממנה כי אני לא יכול לסחוב אותה על הגב יותר. אני מרגיש מותש מהחששות והמיסויים, בא לי שמישהו יחזיק אותי". נטע מעודדת אותו: "זה שאתה מודע לזה, זה טוב והגיוני. אם הייתי במצב שלך, הייתי מגיבה לזה בדיוק כמוך. אתה לא צריך להרגיש רע". במקביל בסוויטה, דומיניק משתף את מנואל על מה שמפריע לו אצל דודו: "מפריע לי החוסר כבוד של דודו, שלא יבוא על רומי, שיבוא עליי". הוא טוען שמנואל מצדיקה אותו, אך היא מכחישה: "עשית את המעשה הנכון".

23:00 - אודטה: "בחיים לא נדלקתי על אישה"

באכסניה, אליסה פותחת את הלב בפני דניאל: "אחרי היום, הבנתי שצריך ללכת לפי ההרגשה. כשמר בראון שאל אותי את מי אני הכי אוהבת, אמרתי דניאל". היא מתייחסת לקשר שלה עם דומיניק: "כרגע אני בסדר איתו, אתמול הוא דאג לי". דניאל, שלוקח אותו בעירבון מוגבל, אומר לה: "זה חלק מהמשחק שלו". במקביל, לימור בווידוי מעניין מול אודטה: "לא פעם אחת רציתי לעבור צד בגלל נשים יפות בסרטים". אודטה ממהרת להגיב: "בחיים לא נדלקתי על אישה". מחוץ לבית הפרטי, הודיה מתייחסת לשיחה שלה עם סיגל: "אני חושבת שנהיה מזבוב פיל, ואפילו זבוב לא היה. אני מקווה שנמשיך להיות חברות, למרות שאנחנו לא מסכימות עם הדעות". נטע משיבה לה: "אם סיגל עושה לך טוב, זה מה שחשוב".

22:00 - סיגל להודיה: "אני מפחדת לאבד אותך"

בבית הפרטי, אודטה מתעניינת, ושואלת את רומי כיצד היא מתמודדת עם מה שקרה בשעה האחרונה בעיר, ורומי עונה לה: "הורדתי לחץ, מנסה להעביר הלאה. מאז שהגעתי לכאן, קרה דבר כזה רק פעם אחת, וזה רק הופך את המצב לחמור יותר. אני לא רואה סיבה טובה למה שנאמר, כי לא עשיתי כלום. זה לא פייר". אודטה משיבה לה: "החיים בכללי לא הוגנים, את צריכה להתמודד עם זה בכוחות עצמך, עשיתן מעשה נכון שדיברתן. אני במקום אליסה כן הייתי רוצה לקבל את המידע הזה". בבר, דודו משתף את נטע בריב שלו מוקדם יותר עם דומיניק, ואומר: "לא מבין למה הוא ניסה לחנך אותי. אמרתי לו שלא יפנה אלי. אם הוא רוצה לרכל עליי שיעשה את זה מאחורי הגב, מה הוא אומר לי את זה בפנים?".

בבניין העירייה, סיגל והודיה לא מרפות מהריב המשולש, ביניהן לבין דודו, ואומרות מה שהן מרגישות. "אני פגועה גם ממך וגם מדודו, אני מרגישה באמצע. הגעתי פה למצבי קיצון, אמנם לא רואים, אבל עוד שניה אני מתפרקת, אין לי כוח לזה. הכרתי אנשים טובים בדרך, אבל באתי לפה בשביל עצמי. אף אחד לא ידע לאן הוא נכנס, הוצאתם ממני דברים שלא ידעתי שקיימים בי", אומרת הודיה. סיגל משיבה לה: "אני מפחדת לאבד אותך", הודיה מרגיעה אותה ואומרת: "זה לא יקרה, תוציאי את זה מהראש". בנוסף, סיגל מתוודה בפני הודיה: "זה מאוד הפריע לי שבסכסוך יש בן אדם שאני מאוד אוהבת. דיברו עליי מאחורי הגב, וזה הפריע לי שלא יכולתי להגן על עצמי", ותוקפת את דודו: "הבן אדם מחייך אליי, ואחר כך יורק לי בפנים. הוא לא נותן לי את ההזדמנות לירות עליו. אני רוצה להיות חכמה ולא צודקת". הודיה עונה לה: "לא באתי לפה לעשות שלום". 

21:00 - דומיניק להודיה: "בניגוד לאחרים, את לא צריכה כאן טקטיקות"

דומיניק לוקח את הודיה לשיחה, ומשתף אותה במה שהוא חושב. "אל תשימי את עצמך בצד בשביל אף אחד. לא בשביל סיגל, ולא בשביל דודו", הוא אומר לה, והודיה מסבירה: "לא בא לי שיתחילו למסות אותי". דומיניק מוצא לנכון לפרגן לה: "בניגוד לאחרים כאן, את לא צריכה טקטיקות. את חכמה וכריזמטית, פשוט תהיי את. הלוואי שמה שאני אומר לך, הייתי אומר על עצמי". בינתיים בחוץ, התושבים קוראים לג'ו ללכת לחדר התקשורת: "הילד שלך בראיון!". נטע מצטרפת לשיחה של דניאל ואודטה ליד הבית הפרטי, ואומרת: "אני אופטימית ששניכם תקבלו מחר מענק מהצופים".

נטע סקרנית לגבי התוכנית של אודטה בטלוויזיה. אודטה מספרת לה: "אני אוהבת יותר שמצלמים אותי בלייב, זה אנרגיות אחרות". מאוחר יותר מחוץ לבית הפרטי, אודטה מייעצת לאליסה: "למרות הצעקות של האידיוטים בחוץ, הייתי במקומך משתמשת במידע הזה, עושה איתו מה שאני חושבת". בנוסף, היא שואלת את אליסה, אם היא הייתה מעדיפה שלא יזהירו אותה מבחוץ, ונענית שהייתה מעדיפה שכן. נטע מפרגנת לג'ו: "יש לו את האישה הכי יפה בעולם, יש לה חיוך ענק, היא זוהרת". דניאל מסכים איתה ואומר: "פעם אחת עשיתי לה שער". בהמשך השיחה, התושבים מעלים השערות לגבי התושבים הבאים שיכנסו בחמישי, ונטע מפנטזת: "מקווה שיכניסו לפה גברים, חסרה בעיר אנרגיה גברית".

20:00 - פיצוץ בין דודו לדומיניק: "שיעוף כבר מהעיר, סכסכן, מניפולטור ושקרן"

העיר סוערת מהצעקות לאליסה. דומיניק מחפש את התושב שגילה לאליסה מה נאמר, ולוקח את דודו לשיחה במונית. "אני ואתה לא מתחברים, אבל אף פעם דיברנו על זה, יש לי רק שאלה אחת, למה אמרת לאליסה שצעקו לה במגפון?", דומיניק שואל את דודו, והוא מכחיש: "לא אמרתי לה כלום, רק אמרתי לה ששמעתי שחברים שלך צעקו פה, אל תקשיבי למה שאמרו. לפי המבט שלה הבנתי שלא סיפרו לה". דומיניק עוזב את המונית ומשיב: "מי שסיפר לה מרתיח אותי. עזוב תשכח מהשיחה הזו". דודו מפחד שהשמועה עליו תתפשט ברחבי העיר, ומגן על עצמו: "כשראיתי שהיא לא מבינה על מה אני מדבר, התחמקתי והלכתי. אנשים לא יודעים באמת מה אנחנו עוברים פה". סיגל לעומת זאת, מודה באשמה: "אני סיפרתי לאליסה שמדובר ברומי".

דודו מתעצבן על כך שדומיניק לקח אותו לשיחה במונית. "מי הוא בכלל שיקח אותי לצד ויגיד לי מה לאמר?" הוא אומר, "אם אני רוצה להיות רכלן בעיר הזאת, אני אהיה!. דומיניק יפה נפש, זו התכונה הכי בולטת שלו כאן". אליסה מתפרצת לדבריו ואומרת: "אני אמרתי לדומיניק לא להתערב בדברים שלי". דודו מבטיח לתושבים שילך להגיד לדומיניק שלא יתעסק איתו יותר, ואכן מקיים. דודו הולך אליו ואומר: "מי אתה בכלל שתחנך אותי? אתה לא תגיד לי מה להגיד, אני אגיד מה שאני רוצה". השיחה מתלהטת מהר, דומיניק נסער וממהר להגיב: "סע מפה ילקקן, אני לא לימור, אתה לא תצעק עליי, אם אני ארצה להגיד לך משהו, אגיד. גזגז מפה".

מאוחר יותר, דומיניק מנסה להירגע, אך לא מצליח: "דודו מניפולטור ושקרן. הוא חושב שאני אחד החברים שלו מאילת או מהבנק". בנוסף, הוא מנסה לעודד את רומי: "חיים שלי את מדהימה, מה שקרה זאת רכילות מגעילה, לא מתייחסים לזה". רומי בוכה ואומרת: "אנשים לא יודעים לכבד את המשחק, זו הרגשה נוראית". דומיניק ממשיך לירות לכל הכיוונים: "שיעוף כבר מהעיר, סכסכן. דומיניק לא שותק ומותח על דודו ביקורת: "חברה שלו מכינה לו שש שעות ארוחת שבת, והוא הולך לאכול במסעדה". הוא מוסיף ומביא דוגמאות מהמשחק: "את סמי הוא לא יכול להציל, בטענה שזה מה שהצופים רצו, אבל ללימור אין לו בעיה להביא כסף". סיגל משתפת את דעתה על דודו, ורומזת לדומיניק ולמנואל על המשך המשחק: "הודיה לא מבינה עדיין מי זה דודו. שקט יותר חזק מצעקה. אני אמרתי לו כבר את האמת בפנים, זה השקט שלפני הסערה".

19:00- רומי נסערת: "אני לא עשיתי לאליסה כלום"

התושבים ממתינים בקוצר רוח לארוחת הערב, ואודטה מנסה לנחש מה מכינים לפי הריחות בעיר. בינתיים בחוץ, דניאל משתף את התושבים למה בחר דווקא לעבוד כצלם: "בהתחלה לא ידעתי שצילום יתפוס אותי, קלטתי שהתאהבתי בצילום, וזה העיף לי את המוח. אני צילמתי כל דבר. בבית ספר שלי, לא הפסקתי לצלם בסטודיו בהפסקות. היום אני צלם הבית של תיאטרון גשר".בהמשך השיחה, דניאל מסביר לתושבים מדוע הוא נכנס לעיר: "באתי לפה בשביל עצמי, שכולם ידעו מי אני ויאהבו אותי, למרות הזהות המינית שלי". באותו הזמן, נשמעות צעקות מחוץ לעיר: "דודו יא ג'ונג!", ואזהרה ישירה לאליסה: "תתרחקי מרומי, ואל תתני לאף אחד כסף". התושבים לא יודעים אם אליסה שמעה את האזהרה, ומתלבטים אם לשתף אותה, ומפחדים שהצעקות מבחוץ, יובילו למהומה בעיר: "יכולים לצעוק מי מיסה את מי".

אליסה מגלה מרומי מה צעקו בחוץ ומתעצבנת: "למה לא אמרתם לי? אתם רציניים?, אני יודעת מי זאת תגידו לי עכשיו מה היא אמרה!" . רומי מספרת לאליסה על האזהרה, ובוכה: "למה שיגידו דבר כזה" וסיגל מרגיעה את אליסה: "אם היה משהו מיוחד הייתי אומרת לך. אני חושבת שהאזהרה לא רלוונטית". אליסה נסערת: "חשבתי שאמרו משהו רע עליי". בסוף השיחה בין סיגל לאליסה, סיגל מחמיאה: "את תותחית!, עכשיו גרמת לי להתאהב בך". לאחר מכן, סיגל הולכת לדבר עם רומי: "אל תהיי ילדה קטנה, אליסה משלנו. את לא צריכה להתייחס, אי אפשר שכל דבר קטן ישבור אותך". רומי לא מצליחה להירגע ואומרת בבכי: "כל התושבים שמעו את זה, אני לא עשיתי לה כלום". ליד הבר, ג'ו רואה את רומי בוכה ושואל את דומיניק: "מה קרה לילדה?, דומיניק מגיע לחבק את רומי ואומר: "אל תתייחסי לזבל הזה",
והולך לצעוק על אליסה: "אם היה לי כסף, הייתי מתקשר לחברה שלך, ופותח עליה את הג'ורה".

בינתיים בחנות הבגדים, סיגל פותחת את הלב בפני פינק: "הריב שלי עם דודו הפריע לי. במקום לגשר ושנהיה שלישיה, אתה רב איתי.הוא מאוד פגע בי".

18:00 – הודיה לדניאל: "לא בא לי שתלך"

הודיה ודניאל יושבים מחוץ לבית הקפה. "אם התגובות יהיו ממש מגעילות או שלא יהיה לי נעים לשמוע, אני אזכר שלי היה ממש נעים באותו רגע", דניאל מודה, "אין ספק שמה שחוויתי פה בשבוע וחצי פשוט מדהים". הודיה, שגאה בהתנהלות של דניאל בתוך העיר, אומרת: "הדבר היחיד שיכול לבוא לך ברע זה ההומופובים. זה לא מובן מאליו שנפתחת פה לדברים חדשים. ממש לא בא לי שתלך". הוא משתף אותה בתהליך שעבר ומוסיף שעדיין אין לו את הביטחון המלא: "אין לי אומץ ללכת לים או לבריכה".

17:00 – המשחק על פי נטע

אליסה משתפת את נטע בניסיון למצוא את המקום שלה בעיר, ונטע מייעצת לה מניסיון עבר: "בהתחלה רומי חשבה שהיא באה לי ברע והסברתי לה שזה לא המצב. לוקח זמן להכיר את האנשים ולהבין את המשחק". כשאליסה אומרת שלימור לא אמיתית לדעתה, נטע מסבירה: "אני לא הולכת לתרגם לך אותה, יהיו פה אנשים מקסימים שלא תתחברי אליהם, וגם זה בסדר". 

16:00 – רומי מתגעגעת לאקס

בזמן שהם יושבים לארוחת צהריים, דודו מפגין בקיאות בשפה הרוסית ומשעשע את דניאל ונטע: "כולם פה רוסים וגייז, או גייז שהם רוסים". מחוץ לבית הקפה רומי משתפת את דומיניק בצורך לקבל אהבה מהבית, ומתלבטת בין אמא לבין האקס: "אני מאוד רוצה לדבר עם אמא שלי, אבל בא לי גם לשמוע את ג'וני. מעניין אותי לשמוע מה איתו, מה הוא רואה ומה הוא חושב". דומיניק מודה שגם הוא לא בטוח איך הוא נתפס בחוץ ומה החברים חושבים: "אני חושב על היום שאצא מכאן, זה מפחיד".

15:00 – אליסה: "מקווה שאני לא עושה כאן פאדיחות"

התושבים מקבלים הזדמנות לעשות סלפי בחינם, ומתמקמים על רקע לוח התוצאות לקבלת התמונה המושלמת. "אני מתבאס ברמות, כיסיתי לעצמי את הפנים", דניאל אומר בדאגה והחברים מתקבצים מיד לניסיון נוסף. במלון, אליסה משתפת את מר בראון בתחושות שהתעוררו עם כניסתה לעיר: "אני עדיין נבחנת פה, בחיים האמיתיים שלי אני לא במבחן. גם אם נראה שמצאתי את המקום שלי, אני בטוחה שהדברים ישתנו כשהטבלה תצטמצם". כשאליסה חושבת איך דברים נראים מבחוץ, היא בעיקר חוששת לאכזב: "אני מקווה שאני לא עושה פאדיחות כי הכול פה מוקצן, זה המקום שאפשר לראות את האישיות שלי".

 

14:00 – אליסה: "לימור באה לי מקולקל"

אליסה יושבת לשיחה עם דניאל, ומספרת לו על היחסים הטעונים עם לימור: "היא אכזבה אותי ועשתה עליי מניפולציות, זה בא לי מקולקל". למרות שהוא משתדל לשמור על יחסים טובים עם לימור, דניאל מסכים עם הטענות של אליסה: "היא חברה אבל אמרתי לה בפנים את מה שאני חושב". במהלך השיחה, אליסה משווה את לימור לרומי כדי להוכיח את הטענה שלה: "ברומי יש משהו אמיתי, היא פתחה לי את העיניים והעמידה אותי במקום כשהיה צריך".

13:00- דודו להודיה: "את חייבת כסף, תפסיקי עם המותרות"

דומיניק, הודיה ורומי יושבים מחוץ לקפה, כשרומי מרגישה צורך להעביר מסרי אהבה לחברים בבית: "קמתי לבוקר געגועים". כשדודו מצטרף לשיחה, הוא חושף מה הוא באמת חושב על סיגל: "היא לא אמיתית. ניסיתי להכיר אותה ולהתחבר אליה, אבל מבחינתה לה יש את הדרך שלה ואין דרך אחרת". בנימה אישית, הוא מזהיר את הודיה מהרגלי הבזבוזים שלה: "כשאת רוצה לקנות שיר או בגד, קשה לך לשלוט על זה. מעכשיו תפסיקי עם המותרות, את חייבת כסף".

12:00 – אודטה מחזקת את לימור: "יש לך אופי חזק"

בזמן שהן נהנות מכוס קפה בשמש החמימה, אודטה מנצלת את ההזדמנות כדי להחמיא ללימור ולחזק אותה: "כמה עוצמות יש בך, את צריכה לדעת את זה". היא מתייחסת להתנהלות של לימור בתוך העיר, וגם להתנהלות שלה בחייה האישיים והילדות המורכבת שהייתה לה: "תראי איפה היית ולאן הגעת, ביד חזקה ובזרוע נטויה, ובעצמך".

במהלך השיחה אודטה מחזקת את לימור על האופן שבו הצליחה להתבגר, מעודדת אותה לא לשכוח עד כמה האופי שלה חזק, ומבהירה לה שהיא חזקה גם במשחק. לימור נרגשת לשמוע את דברי העידוד ומספרת על חוויות שעברה בילדות, כשאימצו כמעט את כל האחים שלה, אבל כל פעם מחדש היא לא נבחרה. לימור מודה שזה עיצב אותה כבן אדם, ושמאז היא תמיד מאמינה שלא ירצו בה: "גם במערכות יחסים אני בוחרת מראש גברים שאני יודעת שלא ירצו אותי".

11:00 – נטע: "צריך לתת למנואל תחושה שהיא לא לבד פה"

בבית הפרטי, נטע מנסה לפתוח את ליבה של לימור לחברות עם מנואל. נטע מספרת על השיחה שניהלה אתמול עם מנואל, שבה היא הבינה כמה מנואל לבד מאז עזיבתם של שרי ומיכאל, ושאפשר לעזור לה. "אין לה אף אחד פה, היא חושבת על לעזוב את העיר", נטע חושפת את המהלך שמתבשל אצל מנואל מתחת לפני השטח ושייעצה לה להמתין לכניסה של תושבים חדשים.

במהלך השיחה נטע מייעצת ללימור לנסות ולהתקרב שוב למנואל: "אני מרגישה שאתן יכולות להיות אחת בשביל השנייה. אתן לא חייבות תמיד להסכים על הכול". לימור מופתעת מהעצה של נטע, ואומרת שקשה לה ליצור חברויות לפי אסטרטגיות: "היא מוכרת ברגע את החברויות שלה. כששרי עזבה, היא ישר הלכה לדודו בלי לחכות". נטע מנסה לרכך את השיחה, ואומרת שייתכן ומדובר במהלך הישרדותי והגיוני בעיר: "צריך לתת לה תחושה שהיא לא לבד". לימור מסכמת את השיחה בכך שכבר ניסתה פעמיים ליצור קשר עם מנואל, אבל לא זכתה לשיתוף פעולה ממנה: "הושטתי יד, עכשיו היא צריכה להושיט יד בחזרה".

10:00 – ג'ו מאוכזב: "אנשים מחייכים אליי ואז ממסים אותי"

בזמן שכל התושבים עדיין ישנים, דודו וג'ו הם הראשונים לפתוח את הבוקר ונהנים מהשמש החמימה שבחוץ. ברגע שבית הקפה נפתח ג'ו ממהר לשתף את גולדי באירועי אמש: "אנשים מחייכים אליי ואז ממסים אותי, הם מזויפים", הוא מספר בכעס,  "החיים לימדו אותי שאין הרבה אמינות ויושר בבני אדם". כשהוא מפרט על הקשר הלא יציב עם דודו, הוא מודה בפני גולדי שהרושם הראשוני שלו לא היה חיובי: "מהיום הראשון דודו לא בא לי בטוב אבל היום אנחנו יותר קרובים".

כשאליסה מתעוררת ומגיעה לבית הקפה, היא בוחנת את הטבלה שעל בניין העירייה ודודו מסביר לה שהיא משכה יותר מדי אש. "יצרת לעצמך לפחות שלושה מיסויים על ההתחלה", הוא מסביר לה שבמשחק הזה צריך לדעת להתנהל בחוכמה עם הכסף, "הגישה הזאת היא לא נכונה".

מה קרה אתמול?

הפיצוץ בין הודיה לסיגל שהתחיל כבר בסוף השבוע, המשיך לתוך השבוע החדש והפעם דודו החליט להתערב. שיחת הפיוס שניסה לנהל עם סיגל הגיעה לטונים צורמים, אבל הובילה לבסוף לשיחה בין שתי החברות הטובות. אחרי חילופי האשמות בין סיגל להודיה, השתיים החליטו לשים את הריב מאחוריהן וסיימו את השיחה בחיבוק חם.

בהמשך היום, הודיה פתחה חזית חדשה והפעם מול אודטה. במהלך שיחה על אסטרטגיה במשחק, אודטה איתגרה את דומיניק והודיה בשאלה מה יקרה אם שניהם יגיעו לגמר ויתמודדו ראש בראש. כשהשניים העדיפו לא לחשוב על זה כרגע, אודטה קראה לזה התייפייפות, והודיה החליטה לפוצץ את השיחה: "אני לא יכולה לשמוע אותך יותר".

במהלך הערב התושבים נכנסו למשרדו של ראש העיר כדי לבחור את מי הם רוצים למסות. התוצאות עוררו סערה לא קטנה בעיר, ג'ו התאכזב, אודטה החמיאה לדודו שמצליח להישאר במשחק כנגד כל הסיכויים ולימור התמלאה בחשש לגבי העתיד שלה בעיר. בשעות הלילה המאוחרות, אליסה ומנואל מנסות ללבן את היחסים ביניהן אבל השיחה מגיעה לטונים צורמים. אליסה הבהירה שהיא מעדיפה להתרחק ממי שהיא לא אוהבת, ומנואל סירבה להתרגש: "תאמיני לי שאחרי חודש פה, אני חושבת שאין דבר יותר טוב ומהמם ממני". כשלימור שמעה את הויכוח מהצד, היא הודתה בפני אודטה שגם היא לא בדיוק מחבבת את אליסה: "היא אגרסיבית, מנסה לתפוס תשומת לב בכוח ובצורה לא אלגנטית בכלל".

זה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025