אחרי שרשימת המדינות הירוקות, שלא צריך להיכנס בהן לבידוד בהלוך או בחזור, צפויה להצטמצם בקרוב לרואנדה בלבד, היום התקבלה בשורה מעודדת - באיי סיישל, אחד היעדים האקזוטיים היפים בעולם, יאפשרו לישראלים להיכנס ללא צורך בבידוד. כך, היות ואיי סיישל מוגדר כמדינה ירוקה בארץ, גם בחזור לא יהיה צריך להיכנס לבידוד. 

היות וישראל הוגדרה כמדינה בקבוצה A בסיישל, מי שירצה להגיע ליעד יהיה חייב לעבור בדיקת קורונה 72 שעות לפני ההגעה. גורמים בארץ מציינים שבסיישל עקבו באופן עקבי אחרי ישראל ויודעים בדיוק מה מצב התחלואה כאן לפני שקיבלו את ההחלטה.

על פי הדיווחים, הטיסות ליעד החלומי יחלו כבר ב-18.11 ויבוצעו על ידי חברת התעופה המקומית - אייר סיישל, שכבר הפעילה קו טיסות ישיר בין המדינות לפני תחילת הקורונה, במטוסי איירבוס A320neo . באתר "טיסות סודיות" מציינים שכבר מצאו טיסות לשישה לילות שמתחילות ב-444 דולר הלוך וחזור.

גם חברת ארקיע כבר הודיעה שתפעיל טיסות ליעד החל מ-24 לנובמבר. הטיסות יצאו אחת לשבוע בימי שלישי במטוסי האירבס 321 NEO החדשים של החברה. המחיר לטיסה מ-489 דולר באתר האינטרנט של החברה. בנוסף יוצעו חבילות  ל 7 לילות הכוללות טיסה ומגוון מלונות מהטובים באי

גם חברת ספיריט הפקות עולם הודיעה שהחלה לשווק חבילות נופש יוקרתיות ליעד, החל מחודש דצמבר הקרוב בטיסות שבועיות ובלעדיות לאיי סיישל במטוסי הדרימליינר החדישים. כבר היום, ניתן למצוא ולהזמין בספיריט מגוון רחב של חבילות נופש במחירים שונים, החל מחבילה בעלות 1,500 דולר לאדם.

כזכור, בעבר יצאו הודעות שונות על כך שסיישל תפתח רק לישראלים בזמן הקורונה, כשמלון אחד בלבד - "הילטון לה בריז" יישמש כקפסולה והוא יציע אירוח במחירים נמוכים מאוד ביחס לתמורה שהוא מציע. זה כמובן לא קרה ומדינת האיים סגרה עצמה בפני תיירים, אך הפעם סוף סוף אפשר להתחיל לתכנן את החופשה שלנו ביעד המפנק.