אין חכם כבעל ניסיון, ובערב ט"ו באב אנחנו פונים אל אלופי הדייטים לבקש עצה טובה. חמישה זוגות שהכירו באתר ההיכרויות Jdate הסכימו לחלוק איתנו את סוד ההצלחה, וסיפרו לנו על המקום הכי רומנטי אליו יצאו בשניים.

המקום של רובי ונטלי: מסעדת רוקה בהרצליה פיתוח

"באחד הדייטים הראשונים שלנו יצאנו לרוקה, והיה מושלם. המסעדה ממוקמת ממש מעל לים, ואנחנו ישבנו בספות מפנקות במרפסת זכוכית מול הנוף. האווירה הייתה מאוד מרגיעה, כיפית, שקטה והכי חשוב בדייט - רומנטית.

במקום הזה רובי אמר לי לראשונה שהוא אוהב אותי, ושהחלום שלו זה להזדקן איתי. ההתרגשות, המוזיקה הטובה ברקע והאוויר הטוב שהגיע מהים גרמו לנו לשכוח את עצמנו, ובלי ששמנו לב עבר לו כל הלילה ופתאום גילינו שכבר הבוקר מגיע, ואנחנו עדיין יושבים שם".

אין תמונה
אל תשכחו את עצמכם. רוקה בהרצליה
המקום של טל וגלית: המעלית לים בחוף נתניה

"אחד המקומות שהכי אהבנו לטייל אליהם בפגישות הראשונות שלנו היא המעלית בחוף נתניה, שמגיעים אליה דרך טיילת מקסימה ומטופחת. בקצה המעלית, למעלה, יש מעקה ממנו משקיפים אל הים, והנוף מרהיב. הנקודה הקסומה הזאת הייתה בליל יולי חם אחד התפאורה המושלמת לגילוי אהבת האמת שלנו. הלכנו על חוף הים בתחושה שאין עוד אדם מלבדנו - לא רק על חוף הים, אלא עלי אדמות. עמדנו במצפה והרגשנו שאנחנו צופים יחד אל עתיד משותף".

מעלית לים נתניה (צילום: האתר הרשמי)
לצפות יחד אל העתיד המשותף. המעלית לים בנתניה | צילום: האתר הרשמי
המקום של אורית וגיא: אחוזת שולמית בראש פינה

"אחרי כמה דייטים רצינו לצאת למקום מיוחד, לשבור קצת את השגרה, לנסוע למקום רחוק. הגענו לראש פינה, לארוחת צהריים במסעדה על צלע ההר עם נוף נהדר. האחוזה עצמה יפיפייה, ומשהו באווירה שבמסעדה מרגיע וחמים, מעבר לאוכל הטוב. הדייט היה מוצלח מאוד – הרגשנו מנותקים מהעולם ואנחנו זוכרים אותו לטובה עד היום".

אין תמונה
לצאת קצת מהשגרה. אחוזת שולמית

המקום של הילה וניב: הפארק הלאומי רמת גן

"אנחנו ממליצים על הפארק הלאומי ברמת גן כמקום לדייט רומנטי. המקום הזה מיוחד עבורנו: בדייט השני שלנו ניב החליט לקחת אותי לשם, והביא בהפתעה שמיכה, נרגילה, פינג'אן וגזייה. יש שם משטחים עצומים של דשא על גדות האגם, ומי שלא בקטע של דשא יכול לשבת באחד מבתי הקפה. האווירה שם נעימה ומרגיעה, ומדהים שאפשר למצוא אי של פסטורליות ושקט ממש באמצע העיר. מאז אותו דייט שני מוצלח, אנחנו חוזרים לשם הרבה פעמים".

פארק לאומי רמת גן (צילום: MathKnight and Zachi Evenor )
אי של פסטורליות. פארק רמת גן | צילום: MathKnight and Zachi Evenor

המקום של עמיר ואיריס: חוף הנכים בהרצליה

"זה המקום שהכי אהבתי לקחת אליו דייטים ראשונים. חוץ מהיתרונות שיש בכל חוף ים – הבריזה הנעימה מהחוף, השקט בערבים והאווירה הרומנטית - יש משהו מיוחד דווקא בחוף הזה. אפשר להגיע אליו עם המכונית ממש עד קו המים, ואם נקלעים לערב קריר במיוחד זה ממש יתרון, כי אז אפשר לשבת במכונית, לצפות בגלים מתנפצים מול העיניים ולצלול לשיחה אישית. וכן, המילה שיחה אינה שם קוד לשום דבר אחר.
מומלץ להגיע מוכנים עם מחצלת קטנה, מאפים, קפה חם, יין וכוסות מעוצבות. בקיצור – לדעתי חוף הים הזה, בצירוף המילים הנכונות מצד הגבר הנכון, יכולים להמיס לב של כל בחורה".

חוף הנכים הרצליה (צילום: האתר הרשמי)
ממיס לבבות מקצועי. שקיעה בחוף הנכים בהרצליה | צילום: האתר הרשמי

>> מחפשים דווקא צימר רומנטי? זוגות ממליצים על צימרים שעשו להם את זה