סוף שבוע ראשון בלי הילדה. היינו מסתפקים גם באוהל בצד הדרך עם שירותים כימיים אם רק היו מבטיחים לנו לילה שלם של שינה בלי הפרעות, אבל קיבלנו סוף שבוע מענג בווילת חלומות במושב חוסן. לא שאנחנו מתלוננים.

אין תמונה
מאמי, אני לא יכול להירדם מרוב שקט. אחוזת טל אקסקלוסיב
המקום: מושב חוסן נמצא סמוך למעלות, בלב הגליל המערבי. אחוזת טל אקסקלוסיב (לא לבלבל עם מתחם הצימרים של אחוזת טל) נמצאת בהרחבה של המושב. אין שילוט עדיין, אבל חדווה, בעלת המקום, שמחה להוביל אותנו ליעד. למעשה מדובר בווילה לכל דבר עם הטבות. אם חלילה אתם נכים, כנראה שגרם המדרגות בכניסה יעכיר את רוחכם. בניגוד למתחמי צימרים אחרים באזור, אפשר לראות את הגליל מהחצר, ולא את הצימר השכן.

מה בחדר: ראשית, חשוב לציין שהמקום גדול יותר מהדירה שלנו. למעשה, הווילה כה גדולה - עד שהתחלנו להשתשעשע ברעיון לערוך מסיבה המונית. "אורגיה?", הציעה זוגתי. "אמרנו שנחים בסוף השבוע הזה", נזפתי בה.

אין תמונה
השירותים השקופים גורמים לאי נעימות מסוימת

בחצר בריכה פרטית מוקפת בדק עץ מרשים. בסלון המרווח, המצויד גם באח חשמלית לימי החורף, מסך טלוויזיה עצום ממדים. אי שם בקצה השני של החדר שוכן ג'קוזי גדול ורחב (לפחות לנמוכי קומה כמונו), מעליו מפל מים שמוסיף לתחושת היוקרתיות – אם כי לא בטוח שכדאי להאזין לפכפוך המים הזה כל היום. ליד הג'קוזי נמצאים המקלחת והשירותים, שרק דלת זכוכית מפרידה ביניהם לבין החדר. במקרה של המקלחת הנעימה והגדולה זה נהדר - במקרה של השירותים זה מעניק תחושה קינקית, אבל בסופו של דבר מעורר חוסר נעימות. נקודת התורפה כמעט היחידה שמצאנו במקום.

פינוקים: החדר מלא בכל טוב: המקרר עמוס במשקאות, חטיפים, פירות ועוגות אישיות. במטבח חיכתה לנו מכונת אספרסו. במקלחת חיכו לנו שלל מגבות וחלוקים, ובר חופשי ובריכה פרטית כבר אמרנו?

אין תמונה
זה רק אתם והבית הגדול הזה
אין תמונה
מחוץ לתמונה: ג'קוזי מרווח
מדד השכנים:
פרטיות היא מילת המפתח. הגדר סביב המקום מבטיחה שאיש לא יראה מה אתם עושים בתוך הבית או מחוצה לו, והמיקום בקצה רחוב ללא מוצא מבטיח שאפילו לא תשמעו מכונית נוסעת.

מה אוכלים: המקום מגיש מבחר של ארוחת בוקר הכלולות במחיר השהייה, שמהן צריך לבחור לילה מראש. הארוחה שקיבלנו הייתה מצוינת, עם מבחר לא קטן של לחמים, חביתות וגבינות, שהוסיפו לתחושת הנינוחות בישיבה מול הבריכה. ניתן להזמין גם ארוחות ערב (סינית, איטלקית ואפילו ארוחת שבת), תמורת תשלום נוסף.

מה עושים: נשארים בצימר, מה זאת אומרת? מי רוצה לעזוב את הבריכה הפרטית? בכל זאת, למי שחפץ באטרקציות של הצפון ולא יודע לקרוא מפה, יש שלל המלצות בחוברת מאורגנת בצימר. במקום הייתה חוברת קופונים, שתוקפם של רובם כבר פג, לרוע המזל.

אין תמונה
לשחק בעשירים ונהנתנים ללילה אחד
מחירים: 1850 ₪ לזוג ללילה.

שורה תחתונה: יש משהו מרגיע מאוד בתחושת היוקרה שמשרה המקום ובפרטיות המלאה שהוא מעניק. נהדר לזוגות, ולכל מי שרוצה להוכיח שהפעם הוא הרשה לעצמו להתפנק.

רוצים גם: אחוזת טל אקסקלוסיב: 050-5980746

* הכותב היה אורח המלון

>> זוגות מספרים על הצימר הכי רומנטי שלהם
>> מחפשים צימר שווה? הלוח שלנו יכול לעזור לכם